Jste zde


Horoskop na únor 2009
Antonín Baudyš jr.

Vodnáři
Vstupuje do pozoruhodného měsíce. Zejména vy, kdo jste zvyklí, že narážíme na překážky a problémy. Letos v únoru se po překážkách zakouřilo a nějak tu najednou nejsou. Jsou tu zato možnosti, příležitosti, setkání a radost. Pokud si přejete ve vašem životě cokoliv vylepšit, letos v únoru k tomu máte jednoznačnou příležitost. Zejména vzájemné nastavení mezi muži a ženami se během února dostane do vynikající fáze. Spolupráci Venuše a Marta podpoří Merkur dobrými komunikačními schopnostmi a Jupiter dobrou vůlí, tolerancí a veselostí. Je to velký posun dopředu po druhé půlce ledna, která byla náchylná k přecitlivělým reakcím, rozchodům a nevěrám. Po celý únor budete mít příležitost ve vašem vztahu dělat víceméně libovolná zlepšení, na jakých se obě strany domluvíte. Před ničím vás není třeba tvarovat, ničeho se nemusíte obávat. Berte a dávejte to nejlepší.

 

Berani
Únor je na vaší straně. Přátelé, plány, setkání, náhody, úvahy o budoucnosti, to všechno vás tento měsíc posouvá dopředu. Buďte otevření vůči příležitostem, neodmítejte pozvání ani náhodné kontakty. Pokud vám v rámci vašeho citového života chybí vyjádřit některé pocity, v únoru odhoďte zábrany a své pocity vyložte na stůl. Ve vzduchu je atmosféra přijetí a tolerance.

Býci
Býci se mohou letos v únoru právem trochu zaskočeni rychlým vývojem situace kolem sebe. Máte-li za partnera ohnivé či vzdušné znamení, prožene se vaším společným životem během února nezvyklé množství podnětů, zpráv a vám neznámých lidí. Všechno co v únoru u vás proběhne má v jádru pozitivní poselství, říkající, že budoucnost je otevřená. Nebraňte se změnám, nekritizujte věci a lidi, které doopravdy neznáte.

Blíženci
Záležitosti vašeho života se letos definitivně obracejí do plusu a právě v únoru to již bude citelně znát. Zejména pokud byste si přáli udělat jakýkoliv komunikační pokrok s vaším protějškem, v tomto měsíci se vám může podařit otevřít témata, která byla doposud přikryta mlčením a rozpačitostí. Měsíc únor se ukáže jako nečekaně tolerantní a kontaktní, co se týče našich sexuálních potřeb. Partneři si rádi udělají čas, sblížení je možné prakticky kterýkoliv den.

Raci
Jakkoliv vaše znamení není přímo zasaženo pozitivitou tohoto měsíce, odvaha a optimismus lidí kolem vás se na vás také pozitivně projeví. Muži a ženy jsou tento měsíc svolní ke spolupráci mnohem hladším a harmoničtějším způsobem, než na co jste zvyklé. Proto nebuďte skeptické vůči květinám, dárkům a pozváním. Cokoliv se má v rámci lásky podařit a odehrát, potřebuje dostat příležitost, dostat se přes první krok.

Lvi
Letos v únoru se vám bude stávat něco, co během letošního roku zažijete ještě mnohokrát. Kolektiv vám bude dávat najevo, že společné zájmy a vzájemná rovnováha jsou důležité, možná i důležitější, než vaše aktuální názory, nálady a problémy. Nemusí vás to ale mrzet, protože vaše hřiště bude v únoru i tak dost velké. Pokud se budete cítit během února hravě, nepropásněte ten pocit, třebaže jeho expirační lhůta končí až v červnu.

Panny
Pokud patříte k Pannám vyznávajícím rozum, svobodu a klid, letošní únor vám udělá nesmírnou radost. Pokud navíc věříte v lásku, přátelství či oboje, vaše radost bude sahat k absolutním hodnotám. Dovolte ostatním trochu odpočinku, přeci jenom v únoru živé organismy trpí jistým nedostatkem energie. Vyloženě zdárné však mohou být i relativně nenápadné práce, letošní únor je v tomto směru nečekaně efektivní. Dáte trochu, získáte hodně.

Váhy
Loňský rok nebyl pro vás zase tak špatný, jak se v okolí hlásá. Letos si však určitě přijdete na své. A hned v únoru si na možnosti a příležitosti budete moci sáhnout zblízka. Pamatujte, že možnosti neleží ani tak kolem vás, jako ve vašem nitru. Šance nejsou o tom, aby se vám producírovaly před obličejem, ale o tom, aby je vaše oko dokázalo rozpoznat mezi ostatními méně zajímavými procesy. Velmi příznivý je únor pokud jde o manželství sezdaných a seznámení nesezdaných.

Štír
Únor, stejně jako další měsíce letošního roku, vás bude hlasitě a přitom ohleduplně učit, jaké to je, když je zájem celku důležitější, než vaše osobní potřeby. Pokud toužíte po lásce, nic vám nebrání, snad jen abyste překonali vlastní stud a o projevy lásky si jednoduše řekli. Letošní únor bude dostatečně vášnivý aby naplnil vaše představy o bohatém milostném životě. Co se týče peněz a výdělku, je pravděpodobné, že se vám nabídnou velmi dobré možnosti, jak investovat do elektrotechnických zařízení.

Střelci
Pro Střelce a Střelkyně je letošní únor zemí zaslíbenou. Optimismus a možnosti se vám budou nabízet prakticky každý den. Tak euforické období je pro vás za normálních okolností těžko myslitelné. Snažte se proto tento měsíc využít tak, že se budete soustředit na ty úkoly, které by pro vás normálně byly mimo hranice splnitelnosti. Vaše samozřejmost, vaše přesvědčení o vašem poslání a o vaší úspěšné přímočarosti se vám budou po většinu měsíce potvrzovat.

Kozoroh
Kolektiv není něco, co by vás chtělo zahubit, ale prostředí, které zkouší zapojit vaše tolik ceněné schopnosti do spolupráce s ostatními. Odněkud přicházejí zadání, někde se plány pečou a domlouvají. Nechcete se do aktivit oněch rozhodovacích skupin zkusit trochu zapojit? Být více u toho? Na úrovni rodiny a manželství se všechno děje velmi dobře pro vás. Pokud se vám zdá, že projevů citů může být na obou stranách více, odpovíme vám, že projevů citu není nikdy dost a letošní únor se dá vylepšit i jinak nenapravitelné.

Ryby
Na jednu stranu se pro vás Ryby únor ukazuje poměrně neutrálně. Na stranu druhou to všechno euforické, co bude kolem vás probíhat, nejspíš nějakým způsobem zachytí a zaujme i vás. Připravte se na to, že se mnozí kolem vás budou chtít setkávat, povídat si a popíjet. Zda se také účastnit či zůstat bokem je otázka, na kterou nelze odpovědět přímo. Asi uděláte nejlépe, když se rozhodnete pro kombinaci obojího přístupu. V lásce se možná stanete objektem něčího zájmu. O tom jak správně odpovědět však rozhoduje příliš mnoho faktorů.Ve spolupráci s Astrolab.cz