Jste zde


Horoskop na srpen 2009
Antonín Baudyš jr.

Lvi v srpnu 2009
Milé Lvice, už jste si jistě všimnuly, že po vás vesmír čas od času žádá, abyste ukázaly svůj nadhled a svoji schopnost zvládat nepředložené okolnosti. To jsou ty okolnosti, které by každé jiné zvířátko přivedly do nervové nerovnováhy a k příslušnému obvodnímu zvěrolékaři. Rozhodností a schopností zachovávat klid uprostřed všeobecné hysterie se vám podaří vzbudit respekt okolí.
Zajímavou zprávou pro vás může být informace o dobrodružných cestách ve druhém srpnovém týdnu, kdy by mělo na cestách všechno dobře dopadnout, byť s tak trochu s odřenýma ušima. Třetí týden už skřípe více, tam by bylo dobré vyhýbat se rizikům, naivitě a nevyzkoušeným situacím. Čtvrtý týden v srpnu bude plně ve znamením neklidu a shonu z končících prázdnin. Podstatné je, že se v srpnu neději žádné velké stresy co se týče ztrát v partnerství nebo v zaměstnání. 


Berani v srpnu 2009
Pro dámy i pány Berany budeme mít několik dobrých zpráv. Máte-li v oblibě dozvídat se novinky, vyjíždět po republice, setkávat se a sbírat podněty k přemýšlení, srpen vás vrchovatě uspokojí. Za prvé. Za druhé. Láska, seznamování, flirt s vlastním manželem, to všechno se v srpnu velmi pěkně nabízí také, ale až v září. Alespoň nemusíte honit všechno najednou. V srpnu pravděpodobně budete osvěžovat vztahy napříč rodinou, pěstujte pozitivní myšlení, ať vaše setkání nejsou o tom o čem vždycky. 


Býci v srpnu 2009
Bonusem srpna pro vás bude spokojené partnerství, pořádek doma a v rodině. Metodičnost, trpělivý přístup, reagovat ne hned s emocemi, ale až dodatečně s urovnaným přístupem, to všechno se vám bohatě vyplácí. V prostředku měsíce se vyhýbejte nejistým finančním operacím, stejně jako uvazování se do služeb, jejich finanční náročnost není zcela průhledná. Polovina měsíce je dosti ošidná také z hlediska rozhovorů na témata, která vyžadují citlivost a ohleduplnost, jako jsou různé osobní nedostatky či odlišné názory


Blíženci v srpnu 2009
Vaším znamení prochází v srpnu planeta konfrontací Mars, pobírá všemožné ostré aspekty od tvrdých planet. Dámy, zejména jste-li narozené v půlce června, platí pro vás následující: sport je v srpnu riziko, cestování doporučujeme jenom do bezpečných lokalit. Rozhovory na témata, kde víte, že se s partnerem či příbuznými neshodnete, je lepší v srpnu ani neotevírat. Jsou období, kdy jsou lidé tak nějak podráždění a tehdy je těžké dosáhnout nějakého pokroku. Zabývejte se vaším vlastní nervovým klidem, vaší duševní rovnováhou a nejlépe tak prospějete sobě i okolí.


Raci v srpnu 2009
Během srpna bude procházet Venuše vaším znamením. Přinese vám to určitý klid, poměrně spokojený výraz ve tváři, vlídné vystupování na venek, odpovědi na váš pozdrav ze strany kolemjdoucích, svolnost manžela respektovat vaše představy o sexu, peněženku když ne plnou tak ani ne prázdnou. Doporučujeme vám trávit čas s rodinou, dovolené do velkých dálek nejsou nutné. Fyzická práce na chalupě je dobrý způsob, jak se vyhnout konfliktům, kterých bude v srpnu viset mnoho v atmosféře. Pomocí může být pomoc přátel a zapojení více lidí. Lidé jsou ochotní pomáhat, musíte jim dát jen příležitost.


Panny v srpnu 2009
Těžká doba pannen nemá konce. Povinnosti, samé popojíždění z místa na místo, milion serepetiček. Uondalo by to i silnější nátury než jste vy. Dá se to do určité míry řešit odpočinkem a pobytem v přírodě. Pro městský život vám doporučujeme začít zkoušet věci, jako jsou důvěra vyjadřovaná s partnetrem či s rodiči. Pokud to u vás nepřipadá v úvahu zkuste udělat první krok v libovolných technikách duševní hygieny jako je meditace, modlitba, zpěv nebo malování. Dobrá zpráva je, že ve zkvlaitňování vaší povahy můžete během srpna udělat důležitý krok dopředu.


Váhy v srpnu 2009
Rychlost je vaší výhodou. Nebojte se dělat rychlá rozhodnutí. Zejména pokud si udržíte spojení se svým vědomím čistého úmyslu, pokud si uchováte vnitřní upřímnost k sobě sama, nemůžete šlápnout vedle s žádným krokem, který vás v srpnu čeká. Nevíme, jak říci jinak něco, na čem velice záleží, proto aby člověk zůstal na své vlastní cestě. Letošní srpen je totiž dost složitý, pro řadu lidi bolestivý. Váhy jsou z těchto procesů vyvázané. Říkejte věci, kterým uděláte radost druhým lidem a které neobsahují nic z negací či manipulativního způsobu myšlení. 


Štíři v srpnu 2009
Štíři jsou už dlouho nenápadní vítězové všech astrologických šlamastyk uplynulých let. Důležité je pro vás vyhnout se nesmyslným investicím, ke kterým máte už několik měsíců tendenci. Peníze, které máte k dispozici byste měli investovat do osobního rozvoje a do sebepoznání, namísto do věcí, jejichž cena v čase strmě klesá. V rámci citového života věnujte pozornost svému partnerovi a tomu, jak je můžete udělat šťastnějším. Pokud vám bude štěstí nakloněno, přistoupí na tento vzoreček chování i on a vy sklidíte vše dobré co jste zaseli. Věnujte pozornost detailům, buďte dochvilní a plňte vaše sliby.


Střelci v srpnu 2009
Srpen důkladně vytestuje vaše schopnosti. Množstí úkolů, množství požadavků na vás, hubený rozpočet, na všechno polovina času, než za kolik jste stejné úkoly zvyklí stíhat. Cestování vás doufáme baví, protože letos v srpnu se mu dost dobře nelze vyhnout. Nejde jenom o vaše chutě, jde i o potřeby rodiny. Dobrá zpráva je, že jste vystaveni optimismu a potřebě vidět věci světlým způsobem. Veškeré duševní aktivity vám mohou prospět. To, aby člověk rostl a měnil se k lepšímu se totiž neděje samo od sebe, zpravidla se potřebujeme zkontaktovat s někým, kdo nám může ukázat více. 


Kozorohové v srpnu 2009
Kozorohové jsou na tom letos v srpnu rozumně, jako jedni z mála v rámci zvířetníku. Množství práce vás neleká, naopak je pro vás výzvou. Množství dokumentace, množství podrobností jste schopné zvládnout s imponující bravurností. Po citové stránce budete muset trochu ustupovat tomu, co si žádají partner a rodina. Nehleďte na to nelibě, jindy si to zase vyberete. I v rámci partnerství platí české okřídlené, že každý chvilku tahá pilku. Nezatěžujte své zdraví nesmyslnými aktivitami, zdraví a extrémní fyzická zátěž či extrémní klimatické podmínky zpravidla moc nejdou dohromady.


Vodnáři v srpnu 2009
Vodnářům a vodnářkám se žije, jako kdyby okolní starosti neexistovaly. Blahopřejeme vám k vašemu duševnímu rozpoložení, obdarovávejte druhé vším krásným, čistým a kouzelným. Nestresujte se cestováním, pokud vás k tomu nepohání nějaké obzvláštní důvody. Čtěte, čtěte cokoliv co vás jako duchovní bytosti posune dále. S partnerem si odpouštějte, jeden druhého milujte. Dýchejte z hluboka, pokud sami sebe máte rádi, dělejte si chvíle, kdy trávíte čas sami se sebou. V půlce měsíce neexperimentujte s počítačem, ani s jinými elektronickými zařízeními. 


Ryby v srpnu 2009
Ryby, rybky, rybičky. Srpen si od vás bude žádat jisté mistrovství, máte-li obstát s čistým štítem. Domlouvání se s kýmkoliv o čemkoliv bude vytahovat na světlo odlišné názory, odlišné představy. Nesnažte se druhou stranu zlomit k obrazu vašemu, nic by vám to nepřineslo kromě nalomeného přátelství. Pokud potřebujete od někoho pomoci, obraťte se s čistým úmyslem na onoho člověka. Vyhněte se kritizování a mluvení o druhých. Nic to nestojí a ušetříte si řadu nepříjemností. Po citové a partnerské stránce si povedete dobře, nelámejte nic přes koleno, buďte spolu a mluvte spolu. 

Ve spolupráci s Astrolab.cz