Jste zde


Horoskop na rok 2011
astroservisBeran

Co můžete očekávat v roce 2011?
Přísun energie z vás přímo vyzařuje. Je pouze vaším rozhodnutím, zda ji utratíte na aerobiku, na budování kariéry nebo na milostné povyražení.
V profesionální oblasti se nebojte ucházet o zaměstnání, které vyžaduje pořádnou dávku odpovědnosti za jiné. Důvěřivost v pracovních vztazích tentokrát vynechte a vycházejte z čísel. Peníze potřebuje každý. I vy. Příbuzné do výdělečných činností netahejte.
V oblasti lásky se zamotané situace a ty romantickonáruživé mísí s těmi slzavými. Pokud překonáte partnerskou krizi v první čtvrtině roku, to nejhorší máte za sebou a už se oddávajte pouze něžnostem.

 

Láska a manželství
Vaše partnerské vztahy budou jako na houpačce a to zejména v prvním čtvrtletí roku 2011. Do konce června se pravděpodobně s partnerem rozejdete. Což se týká převážně mileneckých vztahů.
Květen pro vás je naopak tím pravým měsícem pro návázání vztahu nového. Dobře se tedy kolem sebe rozhlížejte.
Od července do září hvězdy přejí klidnému a láskyplnému partnerskému soužití. Snad jen poslední kvartál roku by mohl přinést na jinak čistém nebi nějaké ty přeháňky.
Ujasněte si co od svých vztahů očekáváte a co jste do nich ochotni investovat.

Peníze a práce
1 a 4 kvartál roku 2011 vám přinesou nejvíce příležitostí v pracovním životě a inspirace pro seberealizaci.
Nové možnosti pro změnu svého pracovního směřování, zvýšení platu a kariérní postup. Pozor na období od dubna do června kdy hrozí chybná rozhodnutí. Naštěstí bude na jejich nápravu do konce roku ještě dost času.

Tělo a duše 
S tělem i s duší jde poněkud do tuhého. Zátěže, kterým jsme vystaveni je totiž více a více. Pokud kouříte, konečně toho zanechejte. Nepotřebuje to. Pokud máte psa, choďte s ním ráno a večer a vaše zdraví i stav ducha na tom bude lépe, než když byste chodili cvičit. Travte čas s dětmi, rozumíte si s nimi, vyčístíte si s nimi hlavu a dáte průchod vašemu živému temperamentu. 
Býk

Co můžete očekávat v roce 2011?
Spoléháte se na anděly strážné? Dobře děláte. Stojí totiž při vás a pouze čekají na to, abyste je pověřily úkoly. O napětí, vzrušení, nečekanou vášnivou lásku i naplnění tužeb letos nebude nouze.
Kariérního postupu dosáhnete pouze, když osud pevně vezmete do svých rukou. City a emoce patří do soukromého života.
Andělským strážcům tedy určete roli zachování harmonie v domově a uchránění láskyplného vztahu.
Pamatujte, že dieta a nechutenství je rozdíl. To druhé může vyplývat ze stresu iz důvodů v těle. Duševní klid a celková harmonie vás dostanou do dobré kondice.

Láska a manželství
Na začátku roku, zhruba do období Velikonoc zkuste sledovat i maličkosti v chování vašich blízkých. Skutečné obrození vztahů prožijete v letních měsících, na dlouhých cestách. Vše se ustálí v podzimním období, přičemž v zimě si užijete harmonické vztahy, lásku a pochopení, které v první řadě vyzařují z vaší osobnosti.

Práce a peníze
Dá se říci, že máte před sebou velmi zajímavý rok, v němž po pasivním začátku bude následovat něco osudového, strhujícího, co rozvinete přes množství překážek v letních měsících do podivuhodného rozměru. V posledním kvartálu se vyhněte nezodpovědným krokům či nedostatku pozornosti. Pamatujte: "Nepřítel nikdy nespí".

Duše a tělo
S kondicí to bude všelijaké. Budete se muset zbavit zažitých zvyků, možná i zlozvyků, do konce června se nenechte přemluvit k žádné radikální řešení v zdravotní oblasti, nejvhodnější období na regeneraci se jeví podzimní období. Poslední čtvrtletí je odrazem toho, co uděláte během předchozích měsíců, tak pozor, abyste nemuseli "vstávat z kolen"!
Blíženci

Co můžete očekávat v roce 2011?
V tomto roce je možné vše. Nový vztah, uzavření manželství, objevení erotiky v ustáleném vztahu, stěhování se, změna zaměstnání, ale hlavně - vše korunuje obrovská chuť prosadit se na pracovním a společenském poli. Pracujte jak jen můžete, obklopte se pohodou a láskou, ale koncem roku se nikam nespěchejte. Jste jednou tady a jednou tam, proto během řízení více než jindy předvídejte. Pěstujte vnitřní rovnováhu. Vnímejte kouzlo okamžiku, nechejte se jím okouzlit a načerpejte z něj klid. Hektické atmosféry si užijete dostatečně.

Láska a manželství
Jakoby jste se zaměřili na nedostatek energie, kladený do svých vztahů a na vnitřní nejistotu. Budete se muset naučit více věřit sobě, a také ostatním. Tři čtvrtiny roku můžete strávit meditací o tom, jak to s vámi myslí jiní, až poslední čtvrtletí přinese pozitivní obrat: že byste potkali někoho mimořádného? I to je možné.

Práce a peníze
Naopak, v seberealizaci se vám bude dařit do konce září. Budete moci dokonce riskovat, inovovat, měnit. Vyhněte se však tomu, aby vaše rozhodování začaly více ovlivňovat jiné city než zdravý rozum; to byste pak konec roku bilancovali možná i v slzách.

Duše a tělo
Začátkem roku budete moci lyžovat, surfovat, prostě sportovat co jen budete chtít. Leccos vám půjde hladce a harmonicky. V květnu si však nemyslete, že stav blaženosti potrvá věčně a zkuste zregenerovat své tělo masážemi, koupelemi, saunou. Zvýšená úrazovost se ukazuje během letních měsíců, ale konec roku máte opět plný energie, elánu a optimismu.
Rak

Co můžete očekávat v roce 2011?
Nejkrásnější věci nelze vidět nebo chytit. Je možné je cítit jen srdcem. Domov je vaše jistota, a tak spoustu lásky, pozornosti a času věnujte právě nejbližším. Vylepšete si stále vztahy. Pošetilé flirty nestojí za ty starosti, které způsobí. Preferujte stabilitu a přijde i zvýšení prosperity ve finanční oblasti. Nepochybujte, že se vám ve slunečnější části roku vyplatí cesty za obchodními partnery jak ve vedlejším městě tak i v zahraničí.

Láska a manželství
V citové oblasti prožijete chvíle ocenění, okolí vás zahrne dary a uznáním, po Velikonocích se to změní, vy budete ti, kteří budou výrazně pomáhat ostatním. Během letních měsíců začnete přemýšlet o nové známosti, čehož mnozí i dosáhnou. Konec roku přinese zajímavé kontakty během osobních nebo služebních cest.

Práce a peníze
Nový rok začnete ve velkém stresu, který bude jakousi výzvou pro to, co bude třeba posunout do jiného rozměru. Až v letních měsících se dostanete do rovnováhy, překonáte problémy, otazníky, zvládnete nepořádek. Koncem roku se správně rozzlobíte a uděláte radikální opatření.

Duše a tělo
Protože začnete s cestováním, musíte počítat i s jeho negativy. Mnoho věcí zvládnete, některé však pokazíte, zejména pokud budete málo cvičit a ledabyle jíst. Do konce roku si však udržíte rovnováhu s menšími výkyvy. Prospělo by vám pravidelné plavání.
Lev

Co můžete očekávat v roce 2011?
Odhodlejte se k odvážným činům, spojte se s rovnocennými a ke konci roku jen mírně kontrolujte situaci. Milujete peníze a ony milují vás a toto je další jistá láska na tento rok. Nejprve získáte a pak s radostí utratíte. Tak to ale v lásce chodí. Utrácet je třeba na začátku nebo na konci roku, ne v létě. Rozumný člověk utuží rodinné vztahy. Ti, kteří jste ve stavu manželském, starejte se více o svého milovaného partnera. Nezanedbávejte ho kvůli práci, dětem nebo zálibám, abyste v létě nemuseli žárlit. Vnitřní spokojenost je k nezaplacení pro psychickou pohodu a následně fyzické zdraví.

Láska a rodina
Zpočátku bude leccos ve vztazích záviset na komunikaci. Druhý kvartál vás podrobí zkoušce, leč ve vztazích obstojíte a třetí čtvrtletí připraví zajímavé, láskyplné setkání. Koncem roku bude vhodné pro svobodné páry uzavřít manželství, nebo jiný druh partnerství.

Práce a peníze
V pracovní oblasti dosáhne jistou rovnováhu a doslova se rozsvítí během letních měsíců. Máte před sebou mimořádně úspěšný rok, plný zajímavých změn a nádherných překvapení.

Duše a tělo
Po zdravotní stránce se leccos vyvine ve váš prospěch. Trochu hůře na tom bude váš imunitní systém během podzimních měsíců, ale zvládnete to pravidelným přísunem vitamínů a normální - přiměřenou životosprávou.

Panna

Co můžete očekávat v roce 2011?
Jemný opar, v němž se po citové stránce vznášíte vám umožní rozvíjet lásku i vztahy ke spokojenosti všech. Ať je venku jakkoli, neseďte doma za kamny a vyjděte si někam do společnosti. Získáte lásku na cestách. Hravější přístup k životu ocení nejen malé děti v rodině, ale i zaměstnavatelé v profesi vyžadující kreativitu. Svatba v tomto roce je vynikající nápad. Ve dvojici to finančně totiž lépe utáhnete než jako singl. Otevřete srdce a zavřete peněženku, pokud známé opravdu dobře neznáte. A kupte si zvířátko pro potěšení duše.

Láska a manželství
Neměli byste partnerství chápat jako nějaké materiální zajištění nebo finanční záruku. V nejednom případě se takové chápání zhroutí na nepříjemné překážce. Možná byste si mohli uvědomit svou hodnotu a také hodnotu vztahu dříve, než nastanou hádky, rozchody a nepříjemnosti. Zejména konec roku může být náročný.

Práce a peníze
Pravděpodobně podstoupíte jistá rizika na začátku roku, ale později zjistíte, že nic lepšího jste nemohli udělat. V létě vaše aktivity mírně ustrnout, ale konec roku bude obzvláště úspěšný, plný zajímavých možností a nových aktivit.

Duše a tělo
Pokud chcete mít vše v pořádku poslouchejte svůj vnitřní hlas. Od května do srpna budete muset zvýšit péči o své zdraví, předcházet úrazům, nemocem a různým druhům závislostí. Rozhodně v ničem nepřehánějte, jezte hodně čerstvé zeleniny a ovoce, cvičte!
Váhy

Co můžete očekávat v roce 2011?
Jediná jistota, které se vám v životě nyní dostává, je nejistota. Události se budou hýbat rychlým tempem a vy se prostě musíte přizpůsobit. Flexibilita a odvaha respektovat nezadržitelný běh událostí je významným plusem. Milostný románek pro nespokojené v aktuálním partnerském vztahu je reálný, ale lépe je udržovat stálý partnerský vztah, rodinné tradice a zvyky. Dětem kontrolujte pravidelně domácí úkoly, podpořte jejich učení a vysvědčení vás potěší. Naslouchejte hlasu svého organismu. Všeho totiž moc škodí - i nadměrné kondiční aktivity, i slunění, i kávičkování...

Láska a manželství
Musíte počítat s tím, že některé vztahy nebo vztah, který bude zdánlivě dobrý, se během podzimních měsíců rozpadnou nebo rozpadne. Koncem roku však začnete s něčím čistým a novým.

Práce a peníze
Už počátkem roku se začnete naplno realizovat. Leccos dotáhnete do konce, leccos promyslíte a přetvoříte po svém. Nejvhodnější období pro nové plány bude v září - říjnu, konec roku využijete na dotažení maličkostí do konce.

Tělo a duše
Kondice si vyžádá maximální odpovědnost vůči sobě. Bude důležité sportovat pravidelně a promyšleně, dodržovat pitný režim, zvýšit přísun vitaminu C a zinku, abyste podpořili imunitní systém a drželi na rozumné úrovni své stresové faktory..
Štír

Co můžete očekávat v roce 2011?
Cokoliv se děje, život jde dál a zítra to bude lepší nebo ještě lepší. Vylepšení finanční situace pocítíte díky lidem, s nimiž doma a v práci přicházíte pravidelně do kontaktu, případně pokud vlastníte rodinný podnik. Možná vás finanční stránka neštve do té míry jako city. Porozumění beze slov ve vztahu je totiž více než všechno bohatství světa. Zamilovanost nám dává křídla pro let do oblak. Vznášet se můžete během léta, ale Amorovy šípy nejčastěji poletují začátkem roku. Vyčleňte si čas na psychickou pohodu. Těšte se ze života. Optimistický pohled na život je výhra pro zdraví.

Láska a manželství
Vyhněte se hazardování se svými vztahy. Važte si těch, kteří vám vždy pomohli, a nehazardujte kvůli novým "objevům", které zazáří v létě a již na podzim zhasnou. Bude to chtít celkově změnit přístup.

Práce a peníze
Různé způsoby manažování vyjdou dle vašich představ. Dáte dohromady zajímavou skupinu lidí, která se postará o vzestup vašich pracovních snah a aktivit. V září si dáte trochu pohov, ale ke konci roku opět rozběhnete něco zajímavého. 

Duše a tělo
Nejslabším obdobím pro vás bude jaro, které prověří váš cévní systém. Možná bude vhodné jíst více klíčků, dýňových semen a do salátů přidávat panenský olivový olej.
Střelec

Co můžete očekávat v roce 2011?
Poznání která vám vstupují do cesty, prověřují sílu vašich hodnot a odhalují skryté rezervy. Přestože vám přísun financí brzdí vnější okolnosti, kde není ve vaší moci, abyste je ovlivnili, udržíte si finanční hladinu na úrovni loňského roku a ke konci roku 2011 si přilepšíte. Držte otěže vztahu pevně ve svých rukou. Alespoň snubní prstýnky si vyměňte. Vášeň a erotika ve dvojici je přesně to, co vás nabíjí pozitivní energií. Záříte, ale i tak trošku péče věnujte duševnímu zdraví a psychické hygieně. Jinak vám stres a nesprávná životospráva mohou způsobit zdravotní potíže.

Láska a manželství
Možná to zaviní vaše prudká povaha, ale vaše vztahy se budou zvedat a klesat různým způsobem. V podzimním období se ocitnou vaše vztahy na bodě mrazu a počítejte také s nějakým tím "vyhasnutím" vztahu.

Práce a peníze
Všechny pracovní aktivity v roce 2011 začnete podle předpisů, seriózně a cílevědomě. Nezaměstnaní budou moci získat práci v podzimních měsících. Budete potřebovat dost hodně energie na to, abyste všechna svá předsevzetí naplnili. Koncem roku však budete slavit zaslouženého úspěchu.

Duše a tělo
Na zdraví se nebudete stěžovat. Trochu slabším obdobím budou letní měsíce, ale sem také patří malá připomínka: nepřejídat se. Dejte si do svého programu úpravu stravovacího režimu a vše bude v pořádku.
Kozoroh

Co můžete očekávat v roce 2011?
Rok 2011 je pro vás obdobím nových začátků. Práce s lidmi a studium je pro vás radostí. Určitě znáte možnosti jak získat informace. A informace jsou peníze. Vsaďte na vizuální komunikaci, protože nejvíce vnímáte prostřednictvím zraku. Na soukromý život, rodinu či zábavu zůstane málo času a sil, pokud je pohltí budování kariéry. Přitom láska, rodina a komunikace s přáteli je prioritou. Otevřené srdce totiž zahřeje i v chladném počasí. Zdraví máte v podstatě pevné, jen zkuste alespoň o trochu víc aktivně odpočívat se spřízněnými dušemi.

Láska a manželství
Začátkem roku se s někým nedůveryhodným rozloučíte, ale krizové období překonáte, a zjistíte, že máte i skvělé přátele, kteří vás zahrnou péčí a pochopením. Léto se hodí na sňatky.

Práce a peníze
Už počátkem roku se setkáte s egoistickým obchodníky a méně seriózními zaměstnavateli. Kolem dubna se dostanete do rovnováhy, abyste se "nadechli" na řešení podzimních pracovních problémů. Budete úspěšní, a konec roku přinese důvod k oslavě.

Tělo a duše
Nejhorším obdobím pro vás bude podzim, protože se výrazně oslabí váš imunitní systém. Trpět může i pohybový aparát, páteř. Zkuste se soustředit na dostatečný přísun zelených jablek, brokolice, dodržujte pitný režim.
Vodnář

Co můžete očekávat v roce 2011?
Využijte ve svůj prospěch vlastní inteligenci a stejně tak i intuici. S podporou vašeho okolí zdoláte i největší pracovní zátěž. Ty, kteří vás opravdu podrží neopomeňte pochválit! Dostane se vám následně všestranné podpory nejen ze strany kolegů. Získáte si srdce partnera, na kterého ukážete prstem. Se sílícím sluncem budete žít jen pro smyslné radovánky. Se stálým partnerem? Nebo milencem? Rozhodněte se. Zdravá životospráva vás ochrání před vlnou chřipky. Zkuste během roku bylinkové procedury, omlazovací a ozdravné centra a procítit radost z kulturně-společenských akcí.

Láska a manželství
Ve vašich vztazích se něco zásadního změní. Zřejmě si začnete více vážit svých citů. Ukáže se to zejména v letních měsících, kdy se svobodní nebo osamělí seznámí s rovnoceným protějškem. Nejlepší období pro uzavírání sňatků bude v říjnu až listopadu.

Práce a peníze
Ačkoliv začnete ve velkém stylu, jaro přinese překážky, problémy a rozpory. S těmito se vyrovnáte již během letních měsíců. Konec roku bude nejvhodnější pro velké realizace a obchody.

Duše a tělo
Přestože se celý rok budete docela dobře držet, konec roku přinese smůlu. Možná se dopracujete k menším úrazům, možná ochabne svalstvo, zhorší se aktivita pohybového aparátu. Vyžádá si to nastolení správné životosprávy.
Ryby

Co můžete očekávat v roce 2010?
Za obyčejnými každodenními událostmi v roce 2011 najdete působení skrytých tajemných sil. Krása, inteligence a nekonvenčnost vám pomůže v boji za své přesvědčení. Kariéra pro vás zaznamená příjemný směr vývoje. Peníze přijdou i z jiných zdrojů. V lásce sem tam nějaký ten mráček, ale romantikou si to vynahradíme. Možná potkáte někoho, do koho se zamilujete na první pohled. Na milostné dobrodružství reagujte raději pouze vy nezadaní. Více vitamínů, vlákniny, pohybu a hlavně méně stresu je základ vašeho zdraví v tomto roce.

Láska a manželství
Ačkoli dojde k nějakým nepříjemným konfrontacím někdy v březnu, posune vás to dopředu, k lepšímu hodnocení sebe sama. Něco zásadního změníte. Naučíte se správně komunikovat o problémech, konec roku prožijete v lásce a přátelství.

Práce a peníze
První pololetí pro vás bude náročné. Budete odolávat podvodníkům, podvodným obchodníkům, ale i amatérům, kteří začnou zkoušet, kolik toho vydržíte, a kam vás až budou moci zatlačit. Vylepší to a v nejednom případě napraví až konec roku.

Duše a tělo
Nejhorším obdobím bude pro vás začátek roku. Rozhodně zvyšte opatrnost za volantem, při náročných sportech či fyzicky náročných povoláních. V ničem nepřehánějte, nepřejídejte se, dodržujte pitný režim.