Jste zde


Horoskop na rok 2008
Antonín Baudyš jr.

Hlavní téma 2008: práce a spolehlivost
Rok 2008 je o práci. Práce vlevo, práce vpravo, práce včera, práce zítra.
Základním důvodem této skutečnosti je postavení pomalých planet Jupitera a Saturna v pracovních znameních Kozoroha a Panny. Z toho důvodu i naše předpověď bude obsahovat méně gejzírů kreativity, méně ovací a romantiky. Pozoruhodného či výjimečného dohromady méně než více.

Výhody horoskopu 2008: předvídatelnost a bezpečí
Ale jedno je jisté: rok 2008 nás sice nepřekvapí, ale ani ničím nevypeče. Jediným skutečně problémovým místem je začátek listopadu, kdy se Saturn s Uranem, těžké váhy horoskopu zakousnou proti sobě mezi Pannou a Rybami. Tato situace ale dopadne u většiny lidí uspokojivě, Jupiter se bude pohybovat na místě, odkud tento konflikt urovnává.

Priorita horoskopu 2008: zdravotní témata
Saturn prochází Pannou, která je jak známo úzce spojena s tématem zdraví.
Pro mnoho lidí přinese rok 2008 jednu podstatnou změnu: přestanou kouřit.
Důvod je ten, že dýchací a nervový aparát bude tak dalece volat, případně řvát po očistě. Dlouhodobá zanesení či intoxikace střevního traktu může v druhé polovině letošního roku volat po vyléčení.

City podle horoskopu na rok 2008: lepší vrabec v hrsti
Citové vztahy budou probíhat podle zvyku a rozumových schémat.
Nedá se říci, že by láska byla nakloněna velkým projevům citu nebo vášně.
Díky tomu budou vztahy poměrně pevné i když jejich plamen trochu tlumený.

Co od horoskopu na rok 2008 můžeme očekávat:
Všem najednou začne záležte na detailech.
Každé řešení, které se bude ukazovat jako levné či praktické bude mít zelenou.
Přísný postoj má dáti - dal udělá finanční vztahy spolehlivější.

Co se nejspíš nevyplatí očekávat v roce 2008:
Projevy jakékoliv velkorysosti.
Hlubší zájem o umění, teorie či abstraktní témata.
Náhody, které by všechno obrátily v opak.
Fantazie a originalita asi budou ustupovat prefabrikovaným řešením.

Od čeho si odpočineme v roce 2008:
Od planých řečí. Nikdo na ně nebude zvadavý.
Od zmatků a projevů nekompetentnosti.
Odpočineme si od nejistoty v práci a ve vztazích.
Od improvizací, na všechno se budou nabízet postupy.

Vítěz horoskopu na rok 2008: dochvilný pedant
Rok 2008 bude nakloněn pečlivosti, pravidlům a pozornosti vůči detailům. Naopak jejich zanedbávání většina z nás hodně rychle pocítí buď ve formě nastydnutí a chřipek, časem stráveným v servisech anebo na výplatní pásce.

Filozofie 2008: konec levného pesimismu
Patříte-li k optimistům, na semaforu vaší kariéry spatříte svítit jasné zelené světlo.
Pokud ale trpíte podceňováním se, v roce 2008 se pravděpodobně ujistíte o své příslušnosti k třídě podřízených. Možná je na čase pokusit se přeběhnout bojiště a z tábora pesimistů se zkusit usadit mezi optimisty. Nic vás to nebude stát a nic tím nemůžete ztratit.

Domácí finance podle horoskopu 2008: šetřením k bohatství
Velice dobře se v roce 2008 bude dařit financím a důvod je prostý: pokud všichni šetří sedm dní v týdnu, tak do budoucna už to může být jedině lepší. V roce 2008 bude pozornost významně obrácená k faktům, číslům a statistickým datům. Hypotetické možnosti, filosofické koncepce a idealistické představy nebudou padat na úrodnou půdu.

Láska podle horoskopu na rok 2008: žádné překvapení
Rok 2008 je zcela neutrální z hlediska lásky a manželství. Po dvou letech průchodu saturna sexualním znamením Lva, Sexualita potřebuje získat trochu pozornosti, času a vynalézavosti, nemá-li v roce 2008 zakrnět. Na flirt nebude mít nikdo moc času ani náladu.

Rodina 2008: pozor na přesčasy
Rok 2008 je poměrně příznivý ve vztahu k rodinnému životu a rodinné paměti. Rodinu mohou ohrožovat jedině přesčasy a nošení si práce domů. O slovo se může přihlásit úcta k předkům, úcta k zesnulým, úcta ke vzpomínkám a tradicím.

Astrologická událost horoskopu 2008: Kozoroh na vzestupu
Jupiter a Pluto vstoupí mezi prosincem 2007 a lednem 2008 do znamení Kozoroha. Favorizují se tím lidé narození ve znameních Býka, Panny, Kozoroha, nepřímo i znamení štíra a Ryb. Naopak pro Berany, Raky a Váhy to znamená jistou zátěž. Nástup těchto dvou planet do Kozoroha přinese krátkodobé (Jupiter na rok) i dlouhodobé (Pluto na 16 let) výhody pro průmysl a stavebnictví. Pro stavebnictví může začít dlouhodobě období používání nových levnějších materiálů. Instituce kontroly jako jsou ministerstva vnitra získají celosvětově podporu. Mocní získají přehled o bezmocných, bankovní registry a registry dlužníků se pravděpodobně zdokonalí. Do světa velkých i domácích financí však vstoupí větší pořádek a méně riskování.


Ve spolupráci s Astrolab.cz