Jste zde


Horoskop na říjen 2009
Antonín Baudyš jr.

V pracovním životě zpomalte a buďte trpělivé. Trávíte-li příliš mnoho času v uzavřených prostorech, ať je to v práci či doma, můžete v měsíci říjnu pocítit úbytek energie a flustraci. Sílu a elán si doplníte jednoduše tím, že začnete více vycházet ven, více spolupracovat s dýcháním. Dech pomáhá Vašemu tělu, speciálně pak hrudníku. Vyjděte na čerstvý vzduch a vnímejte svět kolem sebe. Zhluboka se nadechujte a prociťujte přítomný okamžik. V říjnu si bude vaše tělo žádat více aktivity, dopřejte si pravidelné cvičení. Poohlédněte se po seminářích zaměřených tvořivým způsobem. Obklopte se příjemnou hudbou, umožní vám stimulovat vaše kreativní myšlení jak v pracovním životě, tak i v soukromí.

Štíři v říjnu 2009
Ačkoliv se vám může zdát, že některé roviny vašeho života jsou více méně chaotické a pro vás nepřehledné, nepodléhejte úzkosti. V klidu se oddejte Vesmíru a nechte starosti, obavy a trápení odejít. Zaměřte se na to dobré, co od života dostáváte a čím vás život už v minulosti tolikrát obdaroval. Věnujte se aktivitám, které zvyšují pocit vnitřního klidu, jako je jóga, koupel s mořskou solí či masáž. V pracovním životě stojíte už déle u dobrého začátku. Buďte trpělivá a nevzdávejte to. V osobním životě, vaše ženskost, vnitřní Bohyně volá po péči a uznání, jak ze strany partnera, tak i z vaší strany. Pečujte o sebe a mějte se ráda. 


Berani v říjnu 2009
Pročistěte si svůj osobní prostor u vás doma. Zapalte bílé svíčky, vonné olejíčky a navoďte příjemnou atmosféru. Pokud u vás doma proběhly v posledních týdnech nějaké konflikty či nedorozumění, svíčky, vonné oleje a příjemná hudba vám pomůže váš prostor očistit od zbytkové negativní energie. Měsíc říjen pro vás může znamenat v některých ohledech i skok do neznáma. Nebojte se riskovat a jděte za svými sny a touhami. Vesmír je odvážným nakloněn. V lásce budete v říjnu prožívat vyrovnané a příjemné období. V pracovní sféře na vás budou kladeny vysoké nároky, připravte se na to a neplýtvejte zbytečně energii dlouhým ponocováním. 


Býci v říjnu 2009
Vašim úkolem v měsíci říjnu je naučit se požádat ostatní o pomoc. Možná se příliš snažíte vše zvládnout sama. Možná máte pocit, že sama to uděláte nejlépe, lépe než když pomáhají druzí. Pro vás teď nastává období postupu dopředu, což jde těžko v situaci, kdy za sebou vláčíte činnosti, které mohou dělat i jiní. V říjnu můžete být na vaše zvyklosti příliš přecitlivělá, vyhýbejte se stresovým situacím i destruktivním vztahům. V lásce budete potřebovat více klidu, cítění partnera a romantiky. Váš zdravotní stav v měsíci říjnu závisí ve velké míře na spokojené a vyrovnané psychice. 


Blíženci v říjnu 2009
Zamyslela jste se v poslední době nad tím, že by si vaše tělo žádalo očistnou kůru? Možná jste zaznamenala pokles nálady a elánu. Poslechněte svou intuici s ohledem na váš svobodnější životní styl. Vaše osobnost v tomto období prochází změnou a proto i vaše tělo pravděpodobně potřebuje očistu. Týká se to jak stravy, pohybu, tak i pozitivního myšlení. V lásce byste mohla mít v říjnu více odvahy mluvit otevřeně o svých citech. Nebojte se toho a buďte upřímná. Po pracovní a finanční stránce není třeba propadat obavám, dlouhodobě se vše bude vyvíjet k lepšímu. 


Raci v říjnu 2009
Letošní říjen pro vás Račice bude ve znamení hojnosti, prosperity a vnitřního klidu. Je příhodný čas začít nové projekty, otevřít se novým myšlenkám co se týče vaší budoucnosti. Skvělé možnosti ve vašem životě závisejí na tom, jak moc je dokážete vpustit do svého života. V pracovním životě zpomalte a buďte trpělivá. Máte-li nějaké obavy co se týče rodinných vazeb, vše se dobře vyřeší. Najděte si tichou chvilku pro sebe, odpočívejte, čtěte si. Aromaterapie či květové esence vám v tomto měsíci udělají moc dobře. 


Lvi v říjnu 2009
Přišel čas na to, abyste začala důvěřovat své vnitřní moudrosti a podnikla potřebné kroky, které jste chvíli odkládala. Nic neodkládejte, naopak se v říjnu postavte k řešením čelem. Pamatujte si, že tím, že necháte ze svého života odejít to staré a nefunkční, dáváte prostor proto, aby přišlo to nové. Ať se to týká vztahů či prácovní sféry. Najděte si čas na pobyt v přírodě, zpravíte si náladu a vrátí se vám chuť začít žít aktivním způsobem. Ve finanční rovině byste v říjnu mohla dostat možnost začít být finančně nezávislá. Využijte toho.


Panny v říjnu 2009
Klid a spokojenost budete v měsíci říjnu čerpat více doma než v práci. Neplýtvejte zbytečně energií a dovolte si odpočívat více než jindy. Zapojte do domácích činností rodinu, v práci se nebojte požádat o pomoc, než abyste se snažila udělat všechno sama. Vaše domácí situace se zlepšuje, změny, které ve vašem životě proběhly a nebo probíhají jsou ve váš prospěch, i když to tak zprvu nemusí vypadat. I vaše tělo potřebuje odpočinek, dopřejte si koupel s vonnými esencemi, svíčky a příjemnou hudbu. Procházíte obdobím nabírání sil jak psychických, tak i fyzických. 


Váhy v říjnu 2009
Měsíc říjen pro vás skrývá plno možností co se týče pracovního i duševního života. Před vámi se otevírají cenné příležitosti a důležité dveře, který byly dlouhou dobu zavřené. Zaměříte-li svoji pozornost, myšlenky a pocity na své cíle, máte v říjnu velikou šanci jejich naplnění. Nebojte se riskovat. Láska vám může přinést nový začátek, i v trvalém vztahu nevylučujeme možnost nového zajiskření a romantického pobláznění. Začněte se vyjadřovat kreativně, malujte, zpívejte, pište. Hledejte způsob jak se i ve vaší profesi můžete začít vyjadřovat více hravě. 


Střelci v říjnu 2009
Měsíc říjen je pro vás měsícem duševního života. Buďte ochotna prominout staré křivdy, pomůže vám to odprostit se od zbytečných vazeb a jít svobodná dál. V lásce se před vámi v tomto měsíci můžou otevřít důležité dveře. Seznámení s novým partnerem i romantickým schůzkám se stávajícím partnerem říjen přeje. Popřípadě Váš již vytvořený vztah se může stabilizovat a upevnit. V říjnu jste romanticky naladěná, práce a finance jdou témata, která příliš neřešíte. Připravte se na velkou a šťastnou změnu. Dovolte všem pochybnostem, aby se odplavily. 


Kozorohové v říjnu 2009
Se svými výsledky můžete zažívat nespokojenost a cítit se netrpělivá více než jindy. Kladete na sebe velké nároky a my vám radíme se ponořit do vnitřního klidu, být trpělivá. Jak v pracovním tak i v osobním životě věci nevzdávejte, a zároveň přestaňte s ustavičným tlačením na pilu. V osobním životě si vytyčte hranice kam může vaše okolí ve svých požadavcích zajít. Nedělejte nic z pocitu viny či z povinnosti. Je pro vás důležité uvědomit si vlastní hodnotu a začít naslouchat tomu, po čem opravdu toužíte. Klid naleznete ve vašem domácím prostředí. 

Klid a spokojenost na vás v říjnu čeká doma. Pečujte více o svůj domov. Povyhazujte staré a nepotřebné věci, provoňte byt esencemi a zapalte pro příjemný pocit svíčky. Naleznete potřebný klid a odpočinek. Ve vašem životě nastanou v brzké době změny - pokud jimi už neprocházíte a proto potřebujete cítit ukotvení v prostředí, které je pro vás bezpečné. V lásce vám radíme přičarovat si svého vytouženého partnera tak, že o něm začnete snít. Tím se váš budoucí partner začne do vašeho života zhmotňovat. V práci se vyhýbejte stresu a lidem, kteří by na vás mohli chtít přehodit svoji destruktivní energii.

Váš život si žádá očistu. Jak vaše tělo a psychika tak i vaše vztahy. Měsíc říjen na vás bude v tomto směru doslova tlačit. Mluvte se svými blízkými o svých pocitech, i o těch bolestivých, o kterých z hrdosti raději nevyjadřujete. Dopřejte svému tělu masáž či saunu. Popřemýšlejte, zda-li není ve vašem okolí někdo, kdo by nabídl lék vaší duši. Své pocity můžete vyjádřit tancem, malováním, ale i v terapii. Víkendové chvíle u vody – třeba i u potoka v lese vám pomohou načerpat novou energii. Dopřejte si koupel s mořskou solí, uvolní vás a vnitřně očistí.

Ve spolupráci s Astrolab.cz