Jste zde


Horoskop na prosinec 2009
Antonín Baudyš jr.

Vánoce jsou časem setkávání rodin a přátel. Letos v prosinci se pravděpodobně budete cítit lépe doma. Potřebujete si odpočinout, načerpat energii a vnitřní klid. Dopřejte si klidnou relaxaci s příjemnou hudbou. Projděte se v parku či v lese a vnímejte sama sebe. Jsou to okamžiky, které si žádají vaše zastavení a procítění toho, jestli je ve vašem životě všechno tak, jak potřebujete. A jak se to, co se vám nelíbí, dá v příštím roce změnit. Penízky vám budou během prosince lehce proklouzávat mezi prsty. Můžete pak získat pocit, že s takovým zacházením byste byla rychle na mizině. Přesto si nedělejte starosti a buďte ke svým blízkým velkorysá. Pamatujte na přísloví, když dobré dáváme, dobré se k nám rychle vrací. Láska a vztahy nám můžou v prosinci přinést drobná zklamání, oporu a jistotu najdete sama v sobě. 


Kozorozi v prosinci 2009
Vaše odpovědná kozorožská povaha může mít chvilkama pocit, že musí mít veškerou organizaci vánoc a dárků pevně pod kontrolou a všechno zvládnout perfektně. Naštěstí budou v prosinci probíhat vlivy, které obzvláště vás, paní Dokonalé, budou zklidňovat. A díky tomu si jinak hektický měsíc docela užijete. Ve vašem životě figurují vztahy, které by možná bylo lepší do začátku nového roku ukončit. Dlouhodobě vás vyčerpávají a více vám berou energie než dávají. Pozitivní vzestup se vám rýsuje v práci a ve financích. Stojíte pod šťastnou hvězdou, vaše dlouhodobé snahy a sny se začnou postupně naplňovat. Usilujete-li dlouhodobě o povýšení či zvýšení platu, kolem nového roku pro vás vše vypadá slibně. 


Berani v prosinci 2009
Prosinec je pro vás Beranky měsícem plným vitality a pozitivní energie. Při druhém – hloubavějším - pohledu se ukazují ve vašem životě témata, která si důrazně žádají své dořešení. Mluvíme tím i o smutku a zklamání, které do vás už nějakou dobu dloubají. Toto období je pro vás to nejpříznivější k vyjádření a uvolnění těchto pocitů. Vztahy vám v prosinci jen pokvetou. Zejména pokud chcete upevnit vztah s vaším protějškem, je proto skvělá příležitost. Upozorňujeme vás ale na to, že je to na vás, abyste vymyslela to pravé zpestření. Kdy to naposledy mezi vámi zajiskřilo? Co tak tomu trochu pomoci a partnera rafinovaně žensky podráždit? Pokud jste zatím nezadaná, v prosinci budete středem pozornosti opačného pohlaví. 


Býci v prosinci 2009
Z jedné strany se cítíte spokojená, nic až tak důležitého vám nechybí. Z druhé strany je zde neustále něco, co vám vadí a co vás ve vaší svobodě omezuje. Takový je letošní prosinec. Ve vztazích vznikají situace, kdy se mluvením odkrývají bolestné emoce. Cítíte, že je potřeba o nich mluvit. Každý máme tmavé povahové složky a nějak se to sešlo, že vykukují na světlo jak ty vaše, tak i ty těch ostatních. A snaží se prosadit. Zachovejte tedy chladnou hlavu. Vánoce a čas klidu, po kterém vy - žena ve znamení Býka - tak moc toužíte, jsou nablízku. Finanční operace na vašem účtu v prosinci nabraly obrátky, tak nějak směrem dolů. Ráda byste měla pevnou finanční rezervu – Býci mají přeci rezervu rádi. Nepomůže vám novoroční předsevzetí? 


Blíženci v prosinci 2009
Okolní předvánoční shon vás letos nechává celkem klidnou. Máte štěstí na nakupování dárků, v každém obchůdku najdete nějaké to hezké překvapení pro své blízké. V prosinci vás však mohou překvapit nečekané investice do oprav něčeho z čista jasna nefunkčního ve vašem domě. Na začátku prosince se můžete ve vztahu cítit až příliš sebejistá. Nedejte se zmýlit, váš partner k vám může mít nelichotivé výhrady, které by mohly vaši sebejistotu podlomit. Na pracovišti by mohla převládat nervózní atmosféra, nenechte se polapit špatnou náladou někoho jiného. Udržte si pozitivní náladu. Vyhýbejte se nevrlým kolegům a nezapojujte se do jejich destruktivních diskuzí. 


Raci v prosinci 2009
Začátkem prosince vás můžou přepadávat pocity osamění. Lidi kolem se honí a nikdo se nazastaví, aby vnímal to, co je na vánocích to důležité. V polovině prosince vás čekají radikální rozhodnutí ve váš prospěch. A druhá polovina měsíce bude pro vás obdobím velmi spokojeným. Ve vztazích vás bude občas zlobit lidská omezenost. Bude-li se někdo snažit vám vnutit svoje představy a vmanipulovat vás do omezující nebo nepříjemné situace, rozhodně se braňte. Jinak byste se mohla cítit zneužitá. Tentokrát v sobě najdete odhodlání nenechat na sobě štípat dříví. Začátkem měsíce o vás projeví zájem sympatický protějšek. Chvíli vyčkejte a více ho poznejte, než mu začnete důvěřovat. 


Lvi v prosinci 2009
Ráda byste byla v prosinci aktivnější, tolik toho je zapotřebí zařídit a udělat. Bohužel se do cesty každou chvíli staví nějaké překážky a zpomalovadla. Pěkně se zhluboka nadechněte a uvědomte si, že se váš svět neboří. I když není všechno perfektní a dokonalé, tak jak to vy Lvice milujete, život běží dál. Ve vztazích můžete začátkem prosince zažít velké zklamání. Uvědomíte si, že je pro vás důležité být ve vztahu svá a projevovat se přirozeně. Bez omezení a předsudků svého okolí. Peníze jsou v prosinci ošemetné téma. Člověk nedomyslí kolik vše stojí a chce být velkorysý. Odložte si začátkem měsíce rezervu bokem na kterou do konce prosince nesáhnete. Budou se vám hodit.


Panny v prosinci 2009
Přicházející vánoce dokonale okouzlí vaše vnitřní dítě. Období třpitek a dárečků si tento rok užijete mnohem více než kdy jindy. Dárečky budou kupované přesně na míru. Zamyslela jste se nad tím, čím byste obdarovala sama sebe? Jestli je ve vašem okolí člověk, se kterým se vaše vztahy v minulosti zkomplikovaly a vám je to líto, v prosinci se vaše komunikace může obnovit. Všechny křivdy budou zapomenuty na obou stranách a vás toto přátelství vnitřně hezky pohladí. Vaši finanční i pracovní situaci máte pevně pod kontrolou. Pokud jste na místě vedoucí, vaši podřízení budou potřebovat mít ve vás příklad, že i v prosinci lze podávat vysoké výkony. Jinak by se vám mohlo stát, že budete do noci opravovat chyby za jiné. 


Váhy v prosinci 2009
A už aby bylo to období šíleného shonu a roztěkaných lidí za námi. Silou vůle se držíte, abyste toto období překonala ve zdraví a někde se na někoho nerozkřičela. Například, že by mohl být alespoň o vánocích více ohleduplný. Můžete i v blízkých vztazích narážet na pocit nepochopení. Zhluboka dýchejte a dovolte sama sobě vnímat a přijímat to dobré, co je kolem vás. Zavolejte přátelům, se kterými jste se dlouho neviděla a přitom si máte toho hodně co říct. Naplánujte si prodloužený víkend na chatě v horách, dýchejte čerstvý vzduch a dopřejte vašemu tělu pohyb. To vše vás posílí, abyste vkročila do nového roku s pozitivní energií. 


Štíři v prosinci 2009
Okolnosti ve vašem životě se v posledních měsících seběhly nepříliš příznivě. Vyplnění dlouhodobých tužeb a plánů na sebe nechávají čekat a vy se z toho můžete cítit rozladěná. Avšak pevné a stabilní základy ve vašem životě fungují a fungovat budou i nadále. A o ně se můžete opřít. Zklamání a netrpělivost ve vztahu vás může začít svádět k ke hledání něčeho nového. Což o to, o nápadníky nemáte v prosinci nouzi. Budou vás okouzlovat svým světáctvím a všudypřítomnými možnostmi, sahajícími na hranice chápání. Penízky vám budou v prosinci mile nakloněny. Přitom neutratíte příliš a zdá se, že byste mohla být velkorysá hlavně sama k sobě. Zasloužíte si to. 


Střelci v prosinci 2009
Tolik povinností vás během prosince čeká a měsíc má tak málo pracovních dní. Začátkem prosince vás může zachvátit úzkost z představy toho, co všechno musíte v prosinci zvládnout. Dáme vám proto radu. Sepište si na kus listu vše co musíte udělat. Zjistíte, že úkoly jsou zvládnutelné. Jen je třeba je správně naplánovat. Co se týče vašeho erotického života, mohou vás čekat naprosto extatické zážitky. Po pracovní stránce vše půjde hladce za předpokladu, že si budete uvědomovat svoji cílevědomost a naladíte se na pozitivní energii. Možná vás nějaký netečný kolega či klient nařkne z nedůkladnosti, snažte se tomu vyhnout.


Vodnáři v prosinci 2009
Zdá se, že vás čeká příjemný měsíc. A to tak, že velmi. Jediná ošemetnost, na kterou bychom vás rádi upozornili, je přílišné utrácení. Např. koupě věcí, které nepotřebujete. Co se týče vnitřního nastavení, můžete se cítit po celý měsíc skvěle. Sebevědomá, krásná, sebejistá. Paní perfektní. Mužská populace vaše sebejisté vyzařování rychle zaregistruje. Obzvláště takoví ti spíše dominantní jedinci. Po pracovní stránce se může vynořit dlouhodobě neřešený problém. Dejte si dopořádku účetnictví a zaplaťte staré dluhy. 


Ryby v prosinci 2009
Prosinec je pro vás Ryby měsícem rovnováhy. Dáváte-li ze sebe to dobré, dobré se vám vrací. A prosinec pak pro vás bude příjemný měsíc plný rozmaru a spokojenosti. Pokud jste občas dala průchod svým stínovým vlastnostem, prosinec vám to připomene chvílemi peprného smutku či zklamání. Vztahy s vaším okolím si od vás v prosinci budou žádat trpělivost a laskavost. Dávejte pozor na to, co říkáte svému okolí, i dobře míněná rada či nešikovný vtip může ublížit. Ve vašem pracovním životě vás mohou čekat nevyžádané změny. Mějte připravený v záloze plán B. 

 

Ve spolupráci s Astrolab.cz