Jste zde


Horoskop na listopad 2009
Antonín Baudyš jr.

Začátek měsíce listopadu přinese mnohým lidem nemalé změny v jejich životech. Může se to týkat jak pracovní oblasti, tak i napětí ve vztahu. Kvadratura Saturn-Pluto mezi Váhami a Kozorohem začíná v listopadu úřadovat naplno. Z toho může pramenit nejistota a podrážděnost, která není trvalá, po několika dnech odezní, ale může se opakovaně vracet. V práci si neberte osobně narážky vašich kolegů, i oni prožívají napjaté období. Pokud se zrovna nestěhujete, klid a pohodu naleznete v listopadu doma. Prohřejte se koupelí s vonnými ojeli, věnujte pozornost svému tělu, přečtěte si zajímavou knížku, věnujte se svým koníčkům. V druhé polovině listopadu se celková situace uklidní, vy znovu získáte svoji sebejistotu a budete stát pevně v kramflecích jak v práci, tak i ve vztahu. 


Štíři v listopadu 2009
I když to v prácovní sféře vždycky nevypadá tak, jak byste si přála, obecně se dá říct, že se vše vyvíjí k lepšímu. V listopadu víc než kdy jidny budete přitahovat pohledy opačného pohlaví, sexualita bude bublat ve vzduchu a vy budete mít co dělat, abyste odolávala. V partnerství může váš partner vycítit nápadníky kolem vás, proto se nedivte, bude-li žárlit a snažit se upevnit svoji pozici. Peníze by vám v listopadu neměly dělat starosti, proto se nezdráhejte trochu se odměnit. Zajít si na kosmetiku, masáž či koupit si nějaký ten neodolatelný kousek ve vašem oblíbeném krámku. 


Berani v listopadu 2009
Měsíc listopad je pro vás Beranky plný protikladů. V práci budete zářit a všechno na co sáhnete vlastně půjde samo od ruky. S kolegy budete vycházet velmi dobře. Pokud už nějakou dobu čekáte na zvýšení platu, povýšení, listopad nasvědčuje velkým možnostem. Ve vztahu s partnerem či vašimi blízkými můžete zažít zklamání. Člověk, o kterém jste byla přesvědčená, že ho znáte velmi dobře vás může překvapit. V listopadu můžete mít sklon k definitivnímu ukončení vztahů, které jsou přitom doprovázeny velkými city. Než takový krok definitivně uděláte, uvědomte si co všechno pro vás takový člověk znamená. 


Býci v listopadu 2009
Čeká vás měsíc, kdy nebudete vědět co udělat dřív a v jakém pořadí. Můžete se cítit nervózní, nejistá, každopádně vám připomínáme, že nejde o nic důležitého. Když něco nestihnete dneska, do zítřka vám to neuteče. V práci můžete mít tendenci poohlížet se jinde, hledat nové možnosti. V podnikání zastaralé vyměnit za nové a za to, co je poptávkou více žádané. Pokud jste zadaná, inspirujte se svým okolím jak do vztahu vložit více aktivity. Zajděte si s parnerem zaplavat, prohřát se do sauny či do kina. V listopadu se mohou ve vaší blízkosti objevit neodbytní nápadníci, nejste-li zadaná, využijte toho. 


Blíženci v listopadu 2009
Ačkoliv je měsíc listopad pro mnohé měsícem dešťů a silného větru, vy počasí vnímat nebudete. Pro vás začíná krásné vztahové období. Máte možnost prožít to, na co jste dlouho čekala. Cit, láska, pochopení partnera, klid domova. To vám dodá pocit sebejistoty a pevnosti. Využijte toho v pracovním životě a upevněte si vztahy se svými kolegy a nadřízenými. Po finanční stránce byste si měla v listopadu přilepšit a upevnit svoji pozici. Co vás může znejistit, je váš pocit, zda-li toho dobrého ve vašem životě už není příliš a zda po tom dobrém nepřijde něco špatného. Zažeňte negativní myšlenky a dopřejte si důvěřovat v sebe a v budoucnost.


Raci v listopadu 2009
Dopadá-li na vás pochmurné počasí listopadu a přicházející dlouhá zima, vložte do svého života více radostných prvků. V listopadu můžete mít pocit, že určité věci ve vašem životě stagnují a nevyvíjejí se směrem, kterým byste si přála. Tlak Saturna a Pluta proti vašemu znamení signalizuje takový proces. Vložte do svých aktivit více radosti a pozitivní energie. Přece víte, že stagnace a smutek ničemu nepomůže. Konflikty a nedorozumění ve vztazích ze zlomí v polovině listopadu a začnou se vyvíjet k lepšímu. V práci dejte průchod své odvážné stránce a nebojte se riskovat. Přinese vám to dlouho očekávané změny dopředu a k lepšímu. 


Lvi v listopadu 2009
Naše minulost je součásní naší přítomnosti. To znamená, že pokud jste v minulosti měla jakékoliv nesrovnalosti, teď zažíváte takzvané čistící období, kdy se váš život očišťuje od nedořešeného. Je-li toho na vás občas příliš, nebojte se poprosit své okolí o pomoc. Když se budete snažit udělat všechno sama, celková situace a vyčerpání na vás dolehne ještě více. Váš cit pro spravedlnost a čestné jednání bude v listopadu ve střehu. Nebuďte ve svých úsudcích příliš kritická a vězte, že každý člověk má svůj pohled a svoje důvody, o kterých nevíte. 


Panny v listopadu 2009
Motto pro vás Panny v listopadu je: staré nechávám odejít, aby to nové a lepší mohlo do mého života přijít. V listopadu můžete mít občas pocit, že ať děláte, co děláte, výsledky přicházejí dost pomalu. Ničeho se nebojte, na konci měsíce se váš život rozpohybuje k lepšímu. Máte-li pocit ve vztahu s partnerem, že se míjíte a vy se ve vztahu cítíte více a více sama, radíme vám, udělejte tlustou čáru a změňte to. Pozvěte partnera na večeři, mluvte s ním o společných zájmech, dopřejte si s ním erotickou koupel a projevte Bohyni, kterou máte v sobě. 


Váhy v listopadu 2009
Buďte opatrná na milostné laškování s nadřízeným či kýmkoliv, kdo pro vás není vhodná partie. Podmínky nastavené v takovém vztahu by pro vás nemusely být výhodné. Měsíc listopad je pro vás Váhy měsícem, kdy se vyrovnáváte s lidmi, kteří na vás dlouhodobě dupou. Je před vámi příležitost vymanit se z destruktivních vztahů, jak přátelských, tak i milostných. Ze vztahů, které vás dlouhodobě vysávají a trápí. Budete překvapená kolik energie a síly vám bude potom zbývat sama pro sebe. 


Střelci v listopadu 2009
Měsíc listopad je pro vás Střelkyně měsícem velmi pozitivním jak v lásce, tak i prácovní oblasti. V práci vás nečeká žádné nepříjemné překvapení. Z druhé strany vás hvězdy ponoukají, začnete-li vyvíjet nové aktivity, vymyslíte nový projekt, vylepšení zastaralé, nadřízený si toho všimne a náležitě ocení. Podnikáte-li, překonejte své překážky nechuti či strachu začínat nové. Bohatě se vám to vyplatí. Váš partner v listopadu bude náruživější než kdy jindy, užijete si s ním kouzelné chvilky. Jste-li nezadaná a zůstanete-li příližetostem otevřená, vášnivý milenec na sebe nedá dlouho čekat. 


Kozorohové v listopadu 2009
Listopad si od vás bude přát nadstandartní výkony a i přes to že se budete snažit, můžete mít pocit, že nestíháte plnit všechno, jak byste si přála. Neupadejte v zoufalství a melancholii, lepší časy určitě přijdou. Zaměřte svou energii na vytyčené cíle a podaří se vám jich úspěšně dosáhnout. Koncem listopadu se ve vašem životě objeví člověk, který vám do života přinese spoustu dobrých věcí. Takovému člověku můžete důvěřovat, v jeho přítomnosti se budete cítit velmi dobře. Máte-li potřebu věci ve svém životě uspěchat, v listopadu se oddejte trpělivosti. 


Vodnáři v listopadu 2009
Byla byste překvapená, pokud bychom vám řekli, že na vašem pracovišti je člověk, který by k vám chtěl mít hodně blízko? Mohlo by to narušit vaše pracovní vztahy, proto se snaží své city příliš neventilovat. Váš milostný život může být v listopadu ohrožen. Pokud máte pocit, že váš vztah dlouhodobě nefunguje a necítíte se v něm šťastná, lispopad by mohl přinést ukončení. Necítíte-li se na definitivní konec, přišel čas na velkou rozmluvu s vaším partnerem a tzv. na vyčištění vzduchu. Až potom můžete začít stavět na novém. Listopad vám také přinese nějaký finanční bonus či honosný dárek.

Ryby v listopadu 2009
Vášně a touhy s vámi budou v listopadu cloumat všemy směry. Vaše citlivost a rozněžnělost bude hledat svoje uvolnění. Jen ve vztahu partner nemá pochopení a zrovna je nastavený jinak než vy. Můžete se proto cítit odmítnutá a zklamaná. Výčitky ničemu nepomůžou, je to momentální stav, který vás má o něčem poučit a zase odezní. Nepochopená se můžete cítit v listopadu nejen u svého partnera, ale i u svých přátel. Najděte si pro sebe tiché chvilky zaměřené na odpočinek, meditaci či přemýšlení. 

Ve spolupráci s Astrolab.cz