Jste zde


Horoskop na duben 2009
Antonín Baudyš jr.

Berani
Milé dámy, vaší vzrušivé povaze bude letošní duben lahodit. Velké divadlo emocí, nabídek, radosti a bojů v sobě obsahuje jeden důležitý moment: konečně se po superdlouhé zimě něco děje. Letošní duben začne nenápadně. Jakože nic, práce, nuda, šeď. Od třetího dubna se začnou objevovat čerstvé myšlenky. Od osmého dubna se začne objevovat dobrá vůle a spolupráce i tam, kde na to nejsme zvyklí. Ve stejné době se naplno bude dít práce na složitých úkolech, )úspěšný tanec slonů mezi vejci. Mnoho kombinací, mnoho způsobů, jak provést co je třeba. Od čtrnáctého dubna se práce budou jedna jako druhá podobat práci pyrotechniků. Přestřihnete nesprávný drátek a kdo více co se stane. od šestnáctého začne být ve vzduchu tolik netrpělivosti a očekávání, mezi muži a ženami tolik vášně a vzájemných her, že se vám vyplatí si na toto představení koupit lístek do první řady.

Berani prožijí měsíc jako na houpačce. Zapotřebí jsou zhruba řečeno dvě věci: neztratit směr a partnera.

Býci
Býky čeká stabilní měsíc, podnětný měsíc. O dostatek energie a vitality se postarají jak Mars z Ryb, tak průchod Slunce Vaším znamením. Láska bude v mnoha případech střídat vtipnou podobu s žárlivostí, usmířeními a novými vzplanutí vášní. Jaro jak má být. Nepoubližujte si proto s vašimi partnery, važte si toho, že máte jeden druhého. Svojí pracovitostí můžete během dubna posílit váš výdělek. Pokud jste narozené okolo 23. dubna, váš život se letos postaví na nohy, tak jako to už dlouho nepamatujete. Říká se tomu druhá příležitost.

Blíženci
Množství planet procházejících znamením Ryb se vám bude v lepší případě starat o podněty a rozptýlení. V opačném případě budete cítit duben jako nervový galimatyáš. Během dubna se vám pravděpodobně naskytne příležitost účastnit se akcí, které souvisejí s něčím humanitárním či veřejně prospěšným. Velmi dobře se budete cítit v prvním a posledním dubnovém týdnu. Druzí lidé vám budou připadat tak nějak sympatičtější. Poslední týden je velmi zajímavý z hlediska možností seznámení či oživení manželství.

Raci
Vašemu smyslu pro stálost a usazenost pravděpodobně nebude příliš vyhovovat dráždivá a žárlivá atmosféra letošního dubna. Třetí dubnový týden se pravděpodobně dostanete do velice stimulující společnosti mužů a žen. V posledním týdnu buďte shovívavé vůči ctižádosti a průbojnosti některých sebevědomých kolegů a kolegyň. Vaše příležitost vám neuteče a dostaví se za důstojnějších okolností. Třetí dubnový týden bude probíhat poněkud hektickým a překombinovaným způsobem, právě Raci budete schopní navrhovat úspěšná řešení.

Lvi
Letošní duben vám má v každém týdnu co nabídnout. Cítit se v dobré kondici, pracovat tvořivě a život si užívat z těch hezčích stránek, by pro vás nemělo být problémem. Varujeme vás však důrazně před adrenalinovými sporty. Horké hlavy si mohou při neopatrnosti přivodit úrazy. Velmi pozitivní atmosféru můžete kolem sebe tvořit okolo 11. dubna a následně si užít uznání, které tím u vašeho okolí sklidíte. Spojení Marse s Venuší se vám může postarat během čtvrtého týdne o dostatek zábavy s muži, nemluvě o silných vášních, které se v té době budou všem ohnivým nabízet.

Panny
Skromná Panna toho musí v dubnu hodně vydržet. Nejdřív budete muset přežít to, jak se kolem vás budou exponovat sebevědomí jedinci přesvědčení o své pravdě. Ve třetím týdnu budete svědky situací týkajících se vztahů a lásky, které vám budou připadat nepochopitelné a iracionální. Až ve čtvrtém týdnu budete cítit klid a koncentraci, na které jste zvyklé. Pro vaši práci a výdělek to znamená požehnání. Určitě však oceníte pozitivní atmosféru v okolí desátého dubna. Neodmítejte sexuální návrhy vašeho partnera. Přeci jen partnerství a sex jsou nerozlučná dvojice.

Váhy
Ačkoliv se vám během letošního dubna spousta věcí nebude pozdávat, věřte tomu, že se máte mnohé co naučit pozorováním vašeho okolí. Pravděpodobně je málo toho, co byste tento měsíc mohli velkolepého získat nebo vyhrát. Stále pro vás ale platí, že přátelstvím a nalezením svého místa v kolektivu můžete dělat radost sobě i druhým. Okolí pátého dubna je vynikající pro důležité rozhovory, jinak ale očekávejte v oněch dnech tvrdou práci při zpracovávání nějakých drobností a nepořádků. Po citové stránce se vám vyplatí být upřímné a pozitivní.

Štír
Milé štírky, co si budeme povídat. Pokud v životě chybí adrenalin, život je chycen do určitého stereotypu. Během letošního dubna budete mít příležitost na chvíli rozbít zvyky, které se už přežily. Pravděpodobně nastanou situace, ve kterých budete intenzivně přemýšlet o tom, co se ve vašem partnerství vlastně děje. Ať už dojdete k jakýmkoliv závěrům, podstatná je chuť dělat věci lépe a zapojovat do svých úvah ty, kterých se vaše úvahy týkají. Po pracovní i výdělečné stránce očekávejte příznivý měsíc.

Střelec
Hlavním tématem letošního dubna pro vás je využít vaši chuť dělat nové či staronové věci. Do toho se vám ale stále pletou různé nedodělky vznikající vaší nedůsledností, ale i objektivními okolnostmi, se kterými se statečně potýkáte. Vyjadřujte své sympatie bez zábran při každé vhodné příležitosti. Láska a veškeré její hmatatelné projevy vám budou v dubnu důležitým povzbuzením. Věnujte se vašim přátelům a promýšlejte odvážné scénáře vaši budoucnosti. Oboje se vám může vrchovatě odměnit.

Kozoroh
V práci i v soukromém životě se vám už dlouho vyplácí zabývat se detaily. Počínaje letošním dubnem však dozrál čas i pro dosahování odvážnějších a velkorysejších cílů. Možná změníte nájemní byt za zajímavější lokalitu. Možná pocítíte, že do vašeho života může patřit miminko. Práce, výdělek i láska vám jsou stoprocentně nakloněny. A to i přesto, že si to člověk občas neuvědomuje. Nemějte nikomu za zlé, spatříte-li jej jak se v dubnu kariérně tlačí dopředu. Vaše profesní úspěchy se přeci odehráli loni.

Vodnář
Letošní duben se vám bude určitě líbit. Takový zdroj novinek, rozruchu a příležitostí se totiž hned tak nevidí. Během dubna budete pravděpodobně věnovat více pozornosti tomu, jak byste mohli lépe vypadat, či svým projevem působit na okolí. Můžete se přitom opřít o vaši schopnost nikoho neobviňovat a nacházet na každé věci její pozitivní pól. Svobodným Vodnářkám se nabídnou seznámení, spíše však krátkodobého rázu. Ve třetím týdnu si nepokazte vztahy žárlivostí či nevhodnými komplimenty.

Ryby
Skrze průchod Marse vašim znamením očekávejte rušný měsíc s množstvím činností, improvizace a vzájemného ladění představ. Zejména první tři týdny pro vás mají určitý konfliktní potenciál. Nechejte druhé, aby si své chyby raději objevili a pojmenovali sami.

V souvislosti s druhými lidmi si můžete dovolit vyhýbat se negativním hodnocením. Vyhnete se tak riziku, že byste toho nechtě více prozradili o vašich vlastních předsudcích. Profesně a výdělečně máte velmi dobře našlápnuto, udržte si vaše tempo. Dovolte si obdarovat druhé květinou.

Ve spolupráci s Astrolab.cz