Jste zde


Horoskop na červenec 2009
Antonín Baudyš jr.

Letošní červenec nese stejně jako v uplynulých letech všechny znaky slušně vychovanýho měsíce. Stejně jako v minulých letech, tak i letos, se srpen a září ukáží být měsíci náročnými na zvládání a rozhodování. Kritickými místy letošního července jsou první týden, ve kterém budou lidé zvyklí nakládat s penězi bezstarostně náchylní k nerozumným investicím. Okolo 21. července muži i ženy udělají dobře, pokud se vyvarují vzájemně tvrdého jednání. Během letošního července lze však velmi mnoho domluvit a dojednat, mnohé připravit a zorganizovat.

Raci v červenci 2009
Raky čeká velmi příjemné léto. Během července i srpna budete s vaší rodinou vycházet bez větších problémů. Rodinní příslušníci by na vás mohli docenit to, že nikoho z nich neunavujete svými starostmi, dokážete se přizpůsobit a druhým nabídnout oporu, popřípadě morální povzbuzení. Na polovinu měsíce si můžete naplánovat i složitější organizační záležitosti. Pokud jste narození v půlce měsíce, vaše síly se obnovují, osvobozujete se od překážek.

Berani v červenci 2009
Od 12. července začněte kontaktovat vaše přátele, na které jste si vzpomněli v uplynulých čtrnácti dnech. Využívejte veškeré příležitosti k cestám, výjezdům a setkáním. Uvědomíte si díky tim, že máte enormní množství možností jak řešit vaše problémy, popřípadě jak vylepšit vaši výdělečnou situaci. Jste-li narození v okolí 16. dubna, s velkou pravděpodobností prožijete letošní léto, podzim a následnou zimu v nebývale pozitivním rozpoložení ducha, blízcí pocitům nebývalého štěstí.


Býci v červenci 2009
Po velice sexuálním měsíci červnu přichází o něco klidnější a vyrovnanější měsíc. Čeká vás množství setkání, rozhovorů, telefonátů, studia a četby. Nacházíte pevnou oporu ve vaší rodině. Zachování každodenních rituálů a nenápadných pracovních úkonů vám brání před upadnutím do letargie a ztráty cíle. Pravděpodobně vám dlouhodobě chybějí podněty a šťastné náhody, které by do vašeho života vnesly více dynamiky a rychlosti. S obojím budete moci počítat v první polovině roku 2010.

Blíženci v červenci 2009
Pokud patříte k nezadaným Blížencům, letošní červenec by mohl zamíchat vašimi kartami. Na to, abyste nové seznámení udrželi, by se vám hodilo úplně vypnout jakoukoliv netrpělivost a potřebu mít všechno hned. Pokud jste narození v okolí 17. června, letošní červenec prožijete jako jedno velké dobrodružství. Jinak můžete očekávat množství pohybu, novinek, improvizace a neklidu po celé léto 2009. Ve vztazích se nezdráhejte více dávat a nabízet.

Lvi v červenci 2009
V první půlce měsíce vám pravděpodobně bude lézt na nervy, že stále někde něco platíte. Druhá polovina měsíce bude mít naproti tomu vynikající odpich, budete stále samá novinka. Užijete si mnoho rozptýlení ve společnosti rozmanitých lidí. Většinou mimo domov a mimo zaměstnání. Pokud jste narození v okolí 18. července, mohli byste trčet v očekávání velkolepých věcí a přitom dělat příliš málo pro jejich vstup do vašeho života. Okolí 20. července jsou dny vynikající pro organizačně náročné záležitosti.

Panny v červenci 2009
Některá léta vycházejí snáze a jiná obtížněji. To letošní léto ničím nepřipomíná odpočinek a nebo snadný život. Kolem všeho je řada nezodpovězených otázek a rušivých detailů. Určitě zde není doba pro velké začátky a riskantní činy. Pokud se letos v létě budete držet spíš při zemi, nikde není dáno, že si léto neužijete. Oporu a klid budete nacházet v prostředí vašeho domova a rodiny. Od konce podzimu z vás spadne napětí a uvědomíte si, že jste úspěšně překonali těžké období.

Váhy v červenci 2009
Letošní červenec vám bude připadat neobyčejně zábavný a intelektuálně podnětný. Konečně se setkáte s lidmi podle vašeho gusta. Vaše potřeba povídat si a dozvídat se nové věci bude vrcholně uspokojena. Milování a sexualita se během července budou odehrávat sice jen v rovině verbální a žárlivé, ale i to bude legrace. Očividně se připravujete na převzetí významné zodpovědnosti od listopadu letošního roku dál. Velké rozptýlení a uspokojení si můžete poskytovat společně s vašimi dětmi.


Štíři v červenci 2009
Vaše víra v pořádek a pozvolný životní progres se neustále potvrzuje a tak dosahujete nové a nové ujištění, že jdete správným směrem. Letos v létě bude mnoho lidí řešit mnoho starostí, vás se však budou týkat pouze okrajově. Dělejte to, co vám rozpočet dovolí, ujišťujte vaše milé o vaší lásce a náklonnosti. Snažte se nestát úplně mimo jakéhokoliv dění, vždy je výhodnější být v blízkosti informací a rozhodovacích procesů. Citovou spokojenost pro vás předpokládáme spíše v srpnu a první půlce října.

Střelci v červenci 2009
Stejně jako vy, i my máme rádi dobré zprávy. Dobrou zprávou je určitě radost, kterou vám bude po celé léto poskytovat přátelství a spolupráce. V rámci lásky budete cítit přátelství a vzájemnou ohleduplnost. Červenec bude pro vás bohatý na procházky, četbu a rozhovory. Nepodceňujte detaily, dávejte klíče, mobily a peněženku stále na stejné místo. Určitě nemluvte o lidech, které osobně neznáte. Vždy je výhodnější o druhých lidech smýšlet dobře a vyjadřovat se o nich pozitivně. Poslední týden v červneci pro vás bude vycházet velmi příznivě.

Kozorohové v červenci 2009
Malé problémy se vám vyhýbají a velké problémy si nepřipouštíte. Svým způsobem se nic neděje, stále čekáte co se ještě jak vybarví a mezitím plníte s úspěchem vaše povinnosti. Rodinné hemžení během července vás možná nebude naplňovat euforií, ale přiznejte si, že je pro vás příjemnější, než když byste do žádného zázemí nepatřili. V záři vás čekají nějaké důležité činnosti doma, a od listopadu budete nuceni vzít více vážně situaci a přání vašeho partnera. Užijte si všechno, co jste si pořídili v červnu.

Vodnáři v červenci 2009
V červenci vás čeká poměrně volný režim, vaší přirozenosti přemýšlivých a společenských osobností budete moci dáti konečně volný průchod. Aniž by po vás někdo žádal pracovní výkony, které by vás v letním počasí rmoutily. Jakékoliv cesty, četba a rozhovory vám přijdou vhod. Možná by se vám ukázaly jako smysluplné i libovolné akce a semináře v oblasti osobního rozvoje a sebezdokonalování. Červenec vám nepochybně přinese příležitost k seznámení či alespoň k flirtu.

Ryby v červenci 2009
Po celou první polovinu letošního roku jste si vedli překvapivě snadno až euforicky. A to ještě nevíte, že z vás zhruba od listopadu spadnou některé neoblíbené povinnosti, popřípadě sklon k výčitkám svědomí. Dbejte však, abyste v rámci této snadnosti neparazitovaly na dobré vůli lidí, kteří vás mají rádi. Cestování v červenci vám bude pravděpodobně přinášet spíše shon a zmatky. Důležité je, abyste se nezdráhaly dělat samostatná rozhodnutí. Druzí budou rádi, že ta rozhodnutí nemuseli dělat oni.

Ve spolupráci s Astrolab.cz