Jste zde


Horoskop na červen 2009
Antonín Baudyš jr.

Raci v červnu 2009
Letošní červen nám má co nabídnout, stejně jako celý letošní rok. Děje se ohromný pokrok nás lidí, obyčejných, neobyčejných, jakýchkoliv, v uvědomování si našeho společného potenciálu. Všichni vidíme, že toho, co je špatně je příliš mnoho. Týká se to v prvé řadě peněz, v druhé řadě je to o moci, ovládání, neupřímnosti a o lámání slabých silnými. V zásadě nic nového pod sluncem. Pochopení toho co se děje, nalezení vašeho vlastního názoru a vlastního postoje, to vše je něco, co vám může nalít do žil nesmírnou sílu a odvahu. Můžete v sobě najít schopnost uskutečnit to nejkrásnější v co věříte. Uprostřed vaší rodiny, uprostřed vašeho pracovního kolektivu. Obyčejně vám na tomto místě píši obvyklé astrologické očekávatelnosti. Doba však nabírá takové obrátky, o jakých se nikomu z nás ještě před rokem dvěma ani nesnilo. A to je jenom první krok, jak by řekl Jára Cimrman.

V červnu prožijeme velmi důležité obnovení naděje. Naděje, že náš život není jenom kafemlejnek, který se točí, až se jednou dotočí. Že to může být i jinak. Každý z nás v sobě nosí svojí touhu po upřímnosti a kráse. Proč s jejím naplněním otálet, proč jí odkládat? Cožpak nás odkládání našich úmyslu těší? Netěší. Tak do toho.


Berani v červnu 2009
Milé dámy, máte za sebou sexuální, emocionální, sportovní, nedočkavý a asertivní měsíc květen. Prima. Teď se můžete zase trochu uklidnit, zvolnit tempo. A začít si dělat pořádek v pěnězích. Prohlédnout si, co se vám vlastně děje na účtu. Spočítat si pořádně vaše životní náklady. Uvědomit si, co si dovolit můžete a co už ne. Vyhledávejte v červnu společnosti lidí, kterých vážíte a kteří jsou schopní vás posouvat dál. Okolo pátého dne v měsíci mějte trpělivost ustát všechny ty zpomalené procesy.

Býci v červnu 2009
Sexuální aktivita, touha po životě, reprezentovaná konjunkcí Venuše Mars, se v červnu přesunula z Berana do znamení Býka. Můžeme vám k tomu říci jediné: užijte si to. Pokud vám sexuální partner schází, buďte opatrné ve výdajích, které by se vám mohly roztočit jako psychologická kompenzace. Sice byste utrácely při velice inteligentních nákupech, ale víte, jak to s penězi letos ve světě je. Tak nějak docházejí a zrovna vy nemáte zapotřebí se jich zbavovat jen proto, že k tomu máte zrovna dobrou příležitost. Pracovně a výkonnostně si stojíte excelentně.


Blíženci v červnu 2009
Slunce prochází vaším znamením první půlku měsíce, Merkur zase tu druhou půlku. Je z toho patrné, že budete mít stále množství informačních podnětů, které budete chtít zpracovat. Co vás baví a dělá váš šťastnými, neprožívejte jako by to byla rutina nebo povinnost. Když se vám bude chtít si zdřímnout, zdřímněte si. Nic se mezitím nepoškodí. Poněkud chaotická energie se bude točit v okolí 17. června, ale zároveň by se v té době mohlo vyslovit mnohé, co na vyslovení dlouho čekalo. Na podřeky bude ostatně bohaté i okolí 9. června.


Lvi v červnu 2009
V červnu, vás Lvice, bude upřímně iritovat nenažranost druhých lidí. Jejich potřeba získat pro sebe co nejvíce výhod ve vás bude vyvolávat nepříjemné pocity. Tímto způsobem se vám však může podařit zkrotit a zredukovat příslušnou vlastnost i ve vás samotných. Nebyly byste totiž podrážděné, kdyby vám vaše okolí svým chováním nenastavovalo zrcadlo. Ve finále by pro vás neměl být problém odpustit sobě i druhým a začít znovu a lépe. Celý červen je pro vás poměrně bezpečný a dokonce i docela zajímavý a zábavný. Výdaje držte na uzdě, nechcete-li prožít léto na suchu.


Panny v červnu 2009
Co myslíte, povzbudí vás v něčem letošní červen? Pokud jste v citových a sexuálních aktivitách s vaším partnerem ještě neodumřeli, tak vás červen povzbudí zajisté a velice. Mars a Venuše si na vás totiž důkladně posvítí a budou po celý měsíc zkoumat, co je ve vás po stránce citu, zájmu o muže a tělesné dynamiky. Počátek měsíce je pro vás velice zajímavý z hlediska pracovní výdrže a z hlediska prosazování vašeho obchodního modelu. Od 22. června se začnete lépe cítit v domácím prostředí a ucítíte jistě zklidnění rodinné atmosféry. Letošní červen pro vás bude patřit k nejlepším měsícům z roku.


Váhy v červnu 2009
Jistě to znáte. Jsou měsíce, kdy se člověk těší. Samo od sebe to jaksi přijde. Svět se vám zdá být příjemné místo. Druzí lidé vám z ničeho nic přijdou inspirativní. Něco zajímavého visí ve vzduchu. Okolí 18. června v sobě nese velice konstruktivní a pozitivní možnosti. S někým se dohodnout, s někým se pochopit, s někým si odpustit. Jsou dny, kdy víte, že máte druhým lidem důvěřovat. Obejít svojí vlastní obranu a nedůvěru. Zkusit to se stejnými lidmi znovu, jako kdyby poťapané minulosti nebylo. Partnersky i profesně se u vás děje vše velmi rozumně.


Štíři v červnu 2009
Počátkem měsíce se zkuste naladit na hodně hezké citové frekvence. Pokud ale máte sklony k žárlivosti (a nejspíš máte), v druhé půlce měsíce si budete moci sáhnout na to, jaké je žárlení zbytečné. Uvidíte žárlivost kolem sebe a bude se proto ozývat i ve vás. A vy budete chápat, že nikdy nikdo nikoho nemohl úspěšně vlastnit. Staňte se směrem k Vašemu partnerovi více tvořivá. Vaše návrhy snad ocení. Vůči všem, kteří z vás budou mámit peníze odolávejte zdržovací taktikou. Zvládáte detaily, zvládáte veškeré práce. Od 22. června vás bude více těšit užívat si domov a blízkost vašich blízkých.


Střelci v červnu 2009
Idealismus a víra v překonání rozdílů mezi lidmi vás pohánějí dopředu. S každým se můžete seznámit, s každým se můžete pochopit. Během června budete pravděpodobně trochu unaveni požadavky druhých lidí a množstvím informací probíhajícíh kolem vás. Stůjte si proto za svým, pokud se budete potřebovat trochu skrýt či být jen sami se sebou. V okolí 18. června si užijte pozitivní atmosféru okolo vás a nezkažte to zbytečným vtipkováním. Okolí 22. června je velice nakloněno výkonnosti, pořádku a zvládání praktických a náročných úkolů.


Kozorohové v červnu 2009
Letošní léto je příznivé stavebním aktivitám, přestavbám pracoviště a úpravám domácího prostoru. Pokud se vás toto téma nějak dotýká, nebojte se překážek a vrhněte se do práce. Vyhovující rozvržení místnosti a nábytku dělá na spokojenosti člověka hodně moc. Pokud si potřebujete od námahy odpočinout, doporučujeme vám soustředit vaší pozornost na možnosti společně tráveného času s vaším partnerem. Venuše putuje s Marsem ve znamení Býka, pro vás příznivém. To naznačuje v červnu velmi dobrou emocionální a tělesnou kooperaci mezi muži a ženami.


Vodnáři v červnu 2009
Idealistická atmosféra letošního června se vám bude nejspíš líbit. Přeci jenom, bariéry mezi lidmi bývají zbytečného původu. Dokud jsme si byli jako děti vzájemné rovní, schopní si hrát se společnými hračkami, měl život cosi do sebe. Možná by šlo tento ideál rovnosti oživit i v dospělosti. A právě konstelace letošního června tomu neobvykle přejí. Využijte co nejvíce první červnový týden. Jak mezilidsky, tak pracovně tam lze mnoho dokázat. Vyhýbejte se jen manipulacím a intrikám v mužskoženských vztazích. S vaší momentální důvěřivostí by vás snadno zranily. Raději říkejte co si myslíte.


Ryby v červnu 2009
Letošní červen si rychle oblíbíte. Velmi příjemné vzrušení je cítit na každém kroku. Způsobují ho Mars s Venuší, putující společně znamením Býka. Vládce vašeho znamení Neptun je v blízkosti Jupitera a tak se právě vaše znamení Ryb v červnu projevuje svými nejlepšími způsoby. Zpětně se vám to vrací příjemnými a zajímavými příležitostmi při setkáních s druhými lidmi a vynikající atmosférou. Jako dny plné improvizace budete pociťovat okolí 17. června, všechno nicméně dopadne dobře. Slunce bude v kvadrátu na Uran a zároveň v trigonu na Jupiter.

 

Ve spolupráci s Astrolab.cz