Jste zde


Horoskop na březen 2009
Antonín Baudyš jr.

Ryby v březnu 2009

Vynikající únor pominul. Březen své přednosti ukazuje v úplně jiném směru. Přeje totiž naplno citové výměně, citovému sdílení. City chtějí být hřejivé a upřímné. City se chtějí projevovat společnými aktivitami. Pokud čekáte na příležitost, kdy by se mohlo vaše partnerství obnovit, máte ji tady. Toužíte-.i po seznámení, letošní březen je k tomu také vhodný.

V prvním týdnu se složitost myšlenek bude projevovat poměrně neobvyklými úvahami a konverzačními situacemi. Druhý týden bude příznivý pro lásku a city, ale jinak se vše bude odehrávat pomalu a se zpožděním. Trpělivost a vytrvalost od nás budou žádany od úsvitu do soumraku. Třetí týden bude o nutnosti sledovat a řešit detaily. Poslední týden je silný, srdečný, oplývající silnými projevy vůle a entuziasmu.

Po Rybách bude v druhé půlce března stále něco žádáno. Citová dynamika a asertivnost letošního března by vás mohla oslovit


Berani v březnu 2009
21.3. - 20.4.

Milé dámy, po celý měsíc vaším znamením Berana prochází planeta lásky a peněz Venuše. Můžete se proto cítit stimulovány k tomu, abyste rozdávaly úsměvy kolem sebe, zejména směrem k vašim sympatizantům. Vaše vládnoucí planeta Mars v březnu putuje znamením Ryb. Proto můžete k práci přistupovat pomaleji, zato však důkladněji. V prvním březnovém týdnu může v pracovních kolektivech nastávat zmatek ohledně toho, kdo za co zodpovídá. Ujistěte se o svých pravomocech, dříve než uděláte rozhodnutí, která se týkají i ostatních.

Býci v březnu 2009
21.- 20.5.

Vaše vládnoucí planeta Venuše bude po celý březen procházet ohnivým znamením Berana. Tato konstelace může přinášet sklon k žárlivosti, stejně jako k příjemnému flirtu. První dva týdny jsou velmi příznivé pro seznamování, zejména při kolektivních akcích. Jako je sport či posezení v hospůdce s přáteli. Celou druhou polovinu měsíce prožijete příjemně ubíhajícími činnostmi a množstvím povídáním si. Pokud jste se narodili v půlce května, pravděpodobně na vás doléhá otázka zda jste sami se sebou spokojeni. Spokojenost vám může přinášet pomáhání druhým, podobně jako akce zaměřené na sebepoznání.


Blíženci v březnu 2009
21.5. - 22.6.

Pokud po vás stále někdo něco chce, možná vám chce vesmír dát najevo, že občas můžete i vy chtít něco od druhých. V druhé půlce března budete možná muset zvládat najednou více činností než obvykle. S úsměvem, velkorysostí a s trochou komplimentů směrem k vašemu okolí se vám bude lépe dařit věci zvládat. Láska, přátelství a volnočasové aktivity vám budou po celý měsíc výjimečně nakloněny. 18. až 23. březen jsou dny nešikovné pro cestování. Podceňování administrativních maličkostí vám může v této době komplikovat život.


Raci v březnu 2009
23.6. - 22.7.

Většina dnů letošního března vám poskytne nápady čím příjemným se zaměstnat ve volném čase či v pracovní době. V první půlce března nebude pracovní morálka všeobecně zvlášť vysoká. Ve vzduchu je tendence vzpomínat a zaměstnávat duši rozmanitými podněty, jako jsou představy co by bylo, kdyby bylo. V lásce vám v březnu neuškodí trochu se přizpůsobit, očekávání a požadavkům vašeho partnera. Ve chvílích nicnedělání odolávejte magnetické přitažlivosti vaší ledničky. Poslední týden v březnu by se vám mohlo líbit zajít si na koncert, či si zatancovat.


Lvi v březnu 2009
23.7 - 22.8

Pokud patříte mezi příznivce kina, videa a filmů vůbec, během března byste si mohli v tomto směru velice zpestřit život. Od 21. března můžete pookřát na duchu i na těle díky vstupu Slunce do Berana. Celý měsíc vám bude dělat radost dobře se oblékat a vůbec jakýmkoliv způsobem zkrášlovat váš zevnějšek. Pokud vás už delší čas nikdo nikam nepozval, je možná na čase, abyste někam někoho pozvala vy. V první půlce března si tak můžete zvednou jak vaše sebevědomí, tak váš společenský kredit. Do třetího týdne v březnu neumísťujte nic důležitého.


Panny v březnu 2009
23.8. - 22.9.

Milé Panny, znáte ta období, kdy víte, že vám nezbývá než dělat to, co je po vás žádáno. Pokud se mezitím stihnete dobře najíst a vyspat, tak je to asi nejvíc, co se dá zrovna dosáhnout. I v obdobích, která nám nenabízejí žádné obvzláštní bonusy, je možné si udržovat čistou mysl a spokojeného ducha. Malé denní rituály lze povýšit na okamžiky nenápadného kouzla, pokud je prožíváme vědomě a pozorně. Celý březen přeje vzájemným projevům sympatií mezi muži a ženami. Celý březen bude nabitý velmi příjemnou sexuální energii.


Váhy v březnu 2009
23.10. - 21.11.

První dva týdny vám může dělat radost spolupráce s kolegy. Spolupráce se nabízí kam se podíváte. Rozdíly a obvyklé pošťuchování mezi muži a ženami se v březnu nekoná a vy si tak budete moci uvědomit, že své rodinné příslušníky i kolegy v práci vlastně máte velice rády. Spojení Venuše s Jupiterem vás udělá vnímavé a vstřícné k výtrarnému umění a k divadla. Pokud v březnu nebudete středem pozornosti, vůbec to neznamená, že byste něco dělaly špatně. Je hezké, když člověk umí dát prostor a pozornost druhým lidem.


Štíři v březnu 2009
23.9. - 22.10.

Letošní březen patří k neslaným a nemastným měsícům tohoto roku. Pokud odoláte pozvánkám a veselicím, kterým byste se raději vyhnuli, můžete březen prožít nejspokojeněji ze všech znamení zvěrokruhu. Okolí 8. března bude tendovat k alkoholickým trachtacím a uvolněným mravům. Vzhledem k unavené atmosféře máte plné právo na odpočinek. Důležitá obchodní rozhodnutí nechte raději na duben. Pozitivní na letošním březnu je, že vaše úsměvy budou opětovány. Veškeré vaše návrhy budou druhou stranou akceptovány.


Střelci v březnu 2009

Během měsíce března vás může hřát láska vašeho partnera, popřípadě příležitosti, které se vám pro seznámení nabídnou. Letos v březnu budou lidé magnetickou silou přitahováni pohostinských zařízení. Pokud víte, kde leží vaše hranice, nic vám nebrání se do tohoto procesí také zapojit. Během března se budou jako důležité jevit všemožné detaily, lhůty a proto vám doporučujeme obojímu věnovat během března pozornost. Ve třetím týdnu března se příliš nepouštějte na cesty a v optimálním případě se vyhýbejte sporům, které nemají řešení.


Kozorohové v březnu 2009
21.12. - 20.1.

Trochu unavená březnová atmosféra může mít své příjemné stránky, zejména pokud od března nebudete mít přemrštěná očekávání. Vztah mužů a žen bude velmi příjemně vybalancován, s manželem byste se proto neměla nudit a ani jinak trápit. V zaměstnání jako by se všechno řídilo heslem „co se vleče neuteče“. Pokud jste se narodili okolo 25. prosince, ve vašem životě probíhá cosi jako nový začátek. Procesům, které přicházejí se nebraňte, nemá to cenu. Neberte druhým jejich optimismus, zvláště pokud se jím můžete nechat inspirovat a obohatit.


Vodnáři v březnu 2009
20.2. - 21.3.

Únor se povedl, viďte?! Počátek března je naproti tomu poněkud nebezpečný, buďte opatrné na své peníze a neupisujte se k ničemu, čemu úplně nerozumíte a co dost dobře nemůžete odvolat. Pokud jste se narodili mezi 4. a 11. únorem, prožijete březen nečekaně romanticky. Nemějte výčitky, budete-li během března mít potřebu hodně odpočívat a spát. V letošním roce březen a pilná práce nejdou moc dohromady. Určité probuzení vás čeká od 20. března, manželství a či milostný vztah můžete po celý měsíc prožívat jako bezproblémový a příjemný.

Ve spolupráci s Astrolab.cz