Jste zde


Enneagram - přesvědčení osobnosti
Eva Velechovská, PhDr.

Nabízí se Vám velmi prožitkové setkání s některými z dominantních přesvědčení, které výrazně ovlivňuje naše jednání z oblasti podvědomí. Tato přesvědčení operují v naší mysli často zcela podvědomě a stávají se naší "řídící pravdou" (podle nich se chováme). Nalezení tohoto přesvědčení a jeho posun opakovaným prožitkem je předmětem naší společné práce.


Motto:"Nic kolem se nezměnilo a přece se změnilo všechno."

 

Jedná se o práci vysoce individuální s využitím společné energie skupiny. Předpokládaná je ochota projít silou svého vnitřního prožitku, často bolestného. Posunem tohoto přesvědčení do nové roviny dochází k uvolnění a nové žádoucí poloze jak ve vědomé, tak i podvědomé části mysli. Při práci je využívána specifická energie enneagramového obrazce a jednotlivých typů.


U účastníků workshopu však není znalost enneagramu podmínkou a enneagram není ani vyučován. Součástí vnitřní práce na semináři je individuální meditační program. Přihlášené prosíme, aby před nástupem na seminář alespoň jedenkrát denně meditovali po dobu čtrnácti dnů.


V ceně a programu workshopu je také 2x nocleh v dvoulůžkových pokojích s koupelnou v krásném prostředí Jizerských hor. Rovněž I stravování, které si účastnící připravují z námi nakoupených surovin společně sami, včetně úklidu kuchyně. Společná práce, společný pobyt, společný prožitek. Spolu a přece každý sám za sebe. Tento ojedinělý workshop je pouze pro 9 osob.

Začátek: v pátek v 17:00 hod. do neděle 18:00 hod.
Investice: 1950,-KčSpiritualita enneagramu

V tomto semináři Vám toužíme nabídnout stále více se odhalující spirituální rozměr enneagramu. Opakující se setkání na seminářích s Helenou Palmer nás vedou na cestu propojení psychologického rozměru ennagramu v praktickém životě s rozměrem cesty spirituálního - duchovního vývoje člověka na cestě k vnitřnímu spojení se sebou, vnitřním vůdcem, intuicí, …


Náš spirituální rozměr je zcela spjat s fyzickým tělem, stejně tak s naším emočním a myšlenkovým světem. Jedno od druhého nelze skutečně oddělit a přesto tuto skutečnost v našem vědomí často odděleně žijeme. Seminář je určen pro ty, kteří na této cestě hledají konkrétní systém a nástroje denní praxe jak naplnit tuto nejvnitřnější potřebu a spojit zdánlivě nespojitelné.

Začátek: oba dny od 8:00 do 19:00 hodin
Investice: 1200,-KčENNEAGRAM - devět způsobů jak prožít život.

Znáte ten svůj?
Jak často si klademe otázky "Proč to ten člověk dělá?". Nemůžeme pochopit sebe a stejnou potíž míváme s druhými lidmi.
Enneagram je systém, který na více rovinách dává prostor pro psychologii pochopení vlastních emocí, způsobů chování, kterými si zajišťujeme naplnění našich potřeb. Je pro nás všechno nesmírně obohacující ve své praktičnosti, hloubce poznání a možnosti ho začít žít a poznávat v každodenním životě ihned.
Narozdíl od všech ostatních systémů nabízí také řešení vývoje a dynymiky změny osobnosti a řešení nedorozumění ve všech rovinách, partnerství, osobní, s dětmi i pracovní. Zveme vás na seminář, který podle metody Helen Palmer, a jejich panelových rozhovorech prožijete živou příležitost poznat a pochopit všechny typy jednání.
Panelové rozhovovry u kazují naživo devět typických vzorců způsobů vnitřního života (pocitů a myšlenek) projevující se v našem chování.
Seminář je třídenní. Na víkend navazuje ennea-den ve kterém se především procvičuje, diskutuje a prožívá množství informací ze základního semináře.

Začátek: sobota 8:00 hod do 18:00 hod. neděle 8:00 hod. až 17:00 hod.
Investice: 1500,- Kč možnost požádat o slevu 200,- Kč.
Opakování semináře 100Kč/den (příspěvek na dopravu a nájem).
Seminář je bez občerstvení !