Jste zde


Andělská terapie - léčení s Archandělem Rafaelem
astroservis

Každý z nás má v tomto světě nějaká svá trápení, smutky a někteří i nemoci. Dnes se pomocí terapie spojíme s archandělem Rafaelem, hlavním léčitelem andělské říše.

 

Již víme, že andělé jsou čisté bytosti, které jsou připraveny vám kdykoliv pomoci. A tak pokud máte chuť na chvíli vejít do tohoto nádherného a okouzlujícího světa andělů a spojit se s nimi, vstupte:

Než požádáte Rafaela o pomoc, vyčistěte své tělo od negativních energií. Najděte si pro sebe klidné místo, kde máte klid, a nikdo vás nebude vyrušovat. Můžete se obklopit tím, co máte rádi, třeba květinami, nerosty apod., zapálit svíčku – nejlépe bílou, dát si do místnosti aromalampu – vůně se hodí např. mandarinka, červený grep nebo jiná příjemná vůně. Můžete si také pustit meditační hudbu – nejlépe se hodí andělské nebo podobně vyvážené melodie. Zaujměte pro sebe příjemnou polohu, zavřete oči, dýchejte, uvolněte se, nemluvte, jen vizualizujte.

Až vám bude příjemně, zavolejte si k sobě svého anděla strážného. Můžete mu dát i jméno a požádejte ho, aby k vám přistoupil. Představujte si, jak se k vám přibližuje a v rukou drží velkou křišťálovou mísu, kterou před vás pokládá. Požádá vás, abyste do ní odložili vše, čeho se chcete zbavit, svých trápení, strachu a obav z čehokoliv, všeho co vás tíží nebo obtěžuje, včetně vzpomínek a emocí. Pak přejděte ke svému fyzickému tělu a odevzdejte všechny starosti, bolesti a obavy ohledně vašeho tělesného zdraví. Nebojte se opravdu odevzdat vše, čeho se chcete zbavit a nenechávejte nic na příště. Dívejte se, jak se mísa plní a vám se ulevuje. Celou dobu se na vás anděl dívá, usmívá se a pomáhá vám. Až budete mít čisto, požádejte ho, ať tuto plnou křišťálovou mísu vašich strastí odnese. Dívejte se za ním, jak ji odnáší k nekonečnému zdroji moudrosti, kde se všechny problémy vyřeší. Poděkujte a důvěřujte.

Teď nastává čas léčení, zavolejte k sobě archanděla Rafaela léčitele a požádejte ho, ať k vám přistoupí a zahalí vás do svého překrásného smaragdově zeleného světla. Až se tak stane, budete cítit, jak světlo vdechujete do svého nitra, které jím celé naplníte. Dívejte se svým vnitřním zrakem a nechte zacelit i prázdná místa, která uvnitř máte. Tento pocit prožívejte tak dlouho, jak vám bude příjemné. Rafael vás bude léčit po dobu, jakou sami budete chtít. Potom poděkujte a nechte ho odejít. Pocítíte sami, kdy otevřít oči a probudit se zpět do reality. Cítíte se uvolněně, příjemně a osvěženi.

Rafaela můžete zavolat kdykoliv, kdy budete potřebovat léčit, ulevit od bolestí, či zdravotních potíží. Může svým zeleným paprskem léčit třeba jen místo na těle, které si přejete. Rafaela zavolejte i pro ostatní, které máte rádi, nezapomeňte na své děti. Malé děti s anděly umí pracovat přirozeně, samy jsou božími dětmi, které mají magické i léčitelské schopnosti, jsou to křišťálové děti. A o těch vám napíši příště.

S láskou Vaše Tara