Jste zde


Rozloučení
Sofie Danae

Milí čtenáři, ale také autoři, spolupracovníci, milé spřátelené duše. Není snadné tohle psát a i když mi často prsty samy běhají po klávesnici, jak se myšlenky v hlavě skládají do vět, teď nějak nevím, odkud začít.

 

Vlastně nejde o nic víc, než že se s Vámi všemi coby šéfredaktorka serveru DušeCZ & Esoterika chci rozloučit. V mém životě se za poslední půlrok odehrálo příliš mnoho změn, než aby to nezanechalo následky. Na mně, na mých prioritách, mém čase, mých cílech, přáních, pocitech... Duši.

Práce na DušiCZ byl báječný koníček. Třebaže někdy čas na psaní, či třídění a editování článků poněkud ukrajoval době, které prostě dnes běžně člověk musí věnovat věcem, které ho nejen baví, ale především živí, ty večery a víkendy byly jistě obohacující. A když mi od čtenářů či autorů přicházely milé zprávy, povzbuzující, laskavé zprávy, nejen já, i mí dva kolegové jsme byli potěšeni, že děláme něco, co má smysl.

Dnes jsem ale trochu v jiné situaci, cítím, že bych měla energii věnovat něčemu novému. Kajícně a s velkou omluvou se musím přiznat, že jsem svou roli šéfredaktorky v posledních měsících zanedbávala a protože nevidím v dohledné době možnost, že bych toho času mohla najít více, přijde mi lepší prostě odejít.

Tento server kvůli tomu jistě nedozná žádných převratných změn, snad jen ze sloupku zmizí mé foto a mou roli převezme někdo, kdo se jí chopí se stejnou vervou, chutí, energií a láskou, kterou jsem cítila já před těmi osmi lety.

Jak novému šéfredaktorovi (kterému jistě přepošlu všechny ty stohy nepřečtených emailů), tak i čtenářům, autorům a příznivcům DušeCZ & Esoterika tak chci od srdíčka popřát hodně štěstí.

Jitka Přikrylová