Jste zde


Hraní přináší mnoho dobrého pro život
Esoterika.cz

Vášnivé hraní her má různé aspekty. Především vám umožní nahlédnout trochu do vaší duše. Právě chvíle, jak se chováte během hry o vás a vaší duši mohou prozradit nečekaně mnoho. Potýkáte se totiž s různými situacemi podobně jako v životě. Jak se říká, jednou jste dole, podruhé na hoře. Štěstí je muška zlatá, občas na někoho sedne, občas odletí, takové je to i životě.

 

Užijte si a pracujte na sobě

Co všechno vám hraní přináší? Především je to spousta pocitů. Výborně se odreagujete. Necháte odplout všechny problémy a hra vás plně pohltí. To je optimální stav. Vyčistíte si hlavu po náročné práci. Trénujete také svoji pozornost, pohotovost, logickou úvahu. Takový trénink ve formě hry je k nezaplacení. Můžete se zlepšovat i v reálném životě. Hra není jenom zábavou, stále se učíte. Můžete zkusit různé formy hry. Například kasino vám umožní užít si adrenalin. Nahlédnete také do své duše. Umím prohrávat? Nezlobím se kvůli každé hlouposti. I nevinná hra vás naučí o sobě přemýšlet, pracovat na sobě. Má tedy i další přínos, nejenom relaxaci. Hrajete-li virtuálně, můžete si tuto zábavu dopřát kdykoli budete mít čas a chuť.

Ovládání emocí zúročíte

Někteří lidé možná virtuální hraní odsoudí. Může přemíra her škodit? Jak se říká, všeho moc škodí. Pokud to ale nebudete přehánět, má pro vás hraní naopak spoustu předností. Jde především o příjemný a nenásilný trénink vašeho mozku. Procvičujete paměť, logiku, matematiku, aniž byste si to vlastně uvědomovali a nějak výrazně tím trpěli. Různé výzkumy tvrdí různé věci, ale pravda je taková, že záleží na vás samotných, co si z her vezmete. Mohou nabídnout řadu pozitivních momentů, například vás učit ovládat emoce, pokud se vám zrovna nedaří. To je velmi pozitivní moment, který bohatě zúročíte v reálném životě. O hrách jako o mnoha jiných věcech platí, že jsou dobrým sluhou, ale špatným pánem. Snažte se je proto ovládnout, aby sloužily vám, nikoli vy jim.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno