Jste zde


Zlato pro zdraví
Doktorka.cz

Patříte- li mezi obdivovatele zlata a rádi se ozdobíte nějakým šperkem z tohoto kovu, vězte, že to není jen marnivá paráda či symbol bohatství, jak si někdo může závistivě myslet, ale že jde i o pozitivní ovlivnění a energizaci vašeho organismu.

Zlatě zářivá vibrace tohoto kovu nám pomáhá najít smysl života a současně jej v praktickém životě v plné míře naplnit. V rovině duchovní nás podporuje v meditaci, ve vytrvalosti, skromnosti a v oddané lásce k Bohu. Potlačuje Ego a aktivuje intuici.

Zlato je ovšem především prvkem obnovy, věčného mládí. Pozitivně ovlivňuje látkovou přeměnu a následně i zpomaluje proces stárnutí. Provokuje v nás až do pozdního věku aktivitu, která přirozeným způsobem udržuje organismus v rovnováze a bezproblémovém chodu. Dokáže aktivovat naší vizuální představivost a tvořivost. Podporuje sebedůvěru, sebevědomí a pocit odpovědnosti. Pomáhá překonávat stavy deprese, splínu, rozčilení a sebevražedné myšlenky. Daruje nám vnitřní klid a tiší obavy a strach z nemocí a smrti.

Fyzicky aktivuje činnost srdce, krevního oběhu, hormonální produkci žláz a sexuální aktivitu. Mírní bolesti a nemoci pohlavních orgánů. Léčí revmatické onemocněni kloubů, zvyšuje obranyschopnost organismu. Zvyšuje odolnost vůči infekcím, urychluje ozdravný proces chřipkových onemocnění a podporuje léčbu plic, hrtanu a očí.

Učí nás ovládat smysly, usměrňovat jejich nezdravé potřeby, zbavovat se návyku na alkohol, tabák, medikamenty a drogy. Zmírňuje epileptické záchvaty a autismus. Stejně jako při používaní ostatních drahých kovů a polodrahokamů neměli byste však zapomínat na občasnou očistu .Zlato omyjte krátce pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou, pokud možno společně s křišťálem. Jelikož je zlato dobrým vodičem energie, stačí je jen krátce nabít na slunciUvedeno ve spolupráci se serverem Doktorka.cz