Jste zde


Bez antikoncepce je svět zdravější - MUDr. Eugen Jonáš
Irma

Ženy jsou plodné přibližně 12 - krát do roka. Proč potom každá moderní žena a dnes už i dívka, která má odpovědnost za sebe a za své dítě, musí spolknout za rok 365 tabletek, které nepříznivě ovlivňují její zdraví i psychiku? Dokonce mohou ohrozit i její budoucí děťátko. Možná proto, že si neumíme vážit velké a jednoduché věci. Raději podléháme reklamě a krmíme molocha farmaceutického průmyslu.

 

Gynekologie určuje plodné a neplodné dny podle menstruace, lékař, psychiatr a astrolog MUDr. Eugen Jonáš zase podle Měsíce. Ne vždy se tato data shodují a právě proto, často rady lékařů neplodným párům nepomohou. Jde jen o zdánlivě neplodné páry. Tím nechci urážet lékaře, nebo zmenšovat jejich zásluhy. V marasmu dnešního zdravotnictví jim vzdávám hold, že to ještě nevzdali. A možná ta krize a umírání zdravotnictví mnohým napoví, že spolupráce alopatické a naturální medicíny by byla mnohem lepší, než pronásledování  "zběhlých" lékařů a neochota přiznat body i alternativní medicíně. Zejména, pokud ji vykonává vystudovaný lékař s dlouholetou praxí. Doktor Jonáš stvořil matematický vzorec pro výpočet plodnosti žen. Podle jeho teorie může žena otěhotnět také přibližně 12-14 krát do roka v součinnosti s fází Měsíce, podle toho, v jakém postavení byl Měsíc v okamžiku jejího zrodu. Z jeho výzkumů vyplývá i to, že už v době narození ženy-matky je rozhodnuto o pohlaví jejího prvorozeného dítěte. Díky této metodě, dnes běhá po světě statisíce tzv.. "Jonášových dětí",  které přišly na svět i přesto, že lékaři už nedávali rodičům naději. Z praxe vyplynulo třeba i to, že některé ženy mohly otěhotnět jen během menstruace. To se však na škole nedozvíte. Horší je, že se tam vyučuje o tom, že antikoncepce je neškodná, dokonce je super, protože mladým holčičkám zlepšuje pleť. Že jejich tělo zaplavuje jedy, je asi druhořadé. A o tom, jaký má vliv na psychiku se raději mlčí. Reklama fičí a doporučení gynekologů také. Vypadá to tak, že pokud nechceme rodit jako hrušky, nezbývá nám jiné než hltat tabletky a být vděčné za tento vynález, který zbavil páry odpovědnosti a přenesl ji na ženská ramena. Můžeme si ještě vypomoci tlumiči vášně kondomy nebo přerušovanou souloží a pro silné žaludky je zde Billingsova metoda. A to jen proto, že nechceme uznat, že vše důležité je jednoduché a že v Česku není nikdo prorokem. Přitom je všechno takové přirozené. Jde o obyčejný výpočet, kde vstupními čísly jsou datum narození a hodina narození ženy. Podle data narození a přesného určení času vašeho zrodu, se dá přesně vypočítat, v které dny může žena počít. A nejen to! Dá se vypočítat i to, kdy počne chlapce a kdy děvče. A zda v době početí půjde o životaschopný plod. Tento jednoduchý způsob využívají ženy ve více zemích světa již více než 50 let a MUDr. Jonáš byl dvakrát navržen na Nobelovu cenu.

Jistota výpočtů je 98%, takže v ničem nezaostává za tělísky, kondomy, či přerušovanou souloží. O speciální výpočet můžete požádat na tzv. velké nebo malé přihlášce, kterou vám zašlou, zatelefonujete k Jonášovům . V podstatě potřebujete jen pár věcí: vědět přesný čas narození (dá se získat v nemocnici), datum posledního těhotenství, pokud jste již byla těhotná a datum poslední menstruace. Když přihlášku odevzdáte, dostanete výpočet, ve kterém budete mít napsáno, které jsou vaše plodné dny a poučení, jak se vyznat v barevném značení, které nevykazuje jen vaše plodné nebo neplodné dny, ale i dny, kdy můžete počít pouze chlapce nebo pouze dívku . V případě, že už máte dívku, dny ve kterých můžete opět počít po dívce dívku, nebo po dívce chlapce a naopak. Možná to vypadá složitě, ale je to velmi jednoduché a zejména v případě dědičných chorob, které se přenášejí někdy pouze na jedno pohlaví, velmi důležité.

Jednou z kategorií je také správný termín pro početí životaschopného zdravého dítěte pro ty ženy, které již měly komplikace v těhotenství, při porodu, nebo se jim nenarodilo zdravé děťátko. Pokud by někdo potřeboval ze zdravotních nebo jiných důvodů určit, kdy se má jeho děťátko narodit, může dostat i takový výpočet, s tím, že se dozví, zda se jeho děťátko narodí dopoledne, odpoledne, v noci nebo přes den. Ti, co se zabývají astrologií vědí, jak důležité jsou tyto informace pro pozdější životaschopnost budoucího děťátka. Zajímavé je, že pokud změníte bydliště /světadíl /, musíte požádat o nový výpočet.

Pokud neplánujete mít děťátko, ale chcete se chránit před nechtěným těhotenstvím, pak stačí vyplnit tzv. malou přihlášku a dostanete data svých plodných a neplodných dnů na celý rok. Doktor Jonáš ještě upozorňuje, že jeho metoda nelze použít v případě umělého oplodnění, které se podle něj příčí Bohu a on svou metodu zasvětil již v roce 1956 Panně Marii. Více informací získáte na www.centrumjonas.com.

Zajímavý je i osobní příběh doktora Jonáše. Až do své padesátky byl tento lékař, vědec a primář svobodný mládenec. Pak se rozhodl oženit, neboť si z horoskopu vypočítán, že se k němu hodí jeho asistentka a nyní je vhodný čas požádat ji o ruku. Podotýkám, že spolu předtím měli jen pracovní vztah. Po svatbě spolu stihli přivést na svět jedenáct dětí. Všechny vypočtené, životaschopné, talentované. Při každém dítěti měl i přesně vypočítaný čas porodu a proto paní Jonášová mohla ještě početné rodince nachystat buchty a připravit jídlo, dokud se manžel rozhodl, že už je čas jet do porodnice. Jednou to skoro nestihli, protože museli čekat, až projde vlak. Dodnes žijí v lásce a harmonii a to už skoro půl století.

Dnes se již mnoho astrologů přiživuje na jeho metodě, dokonce existují webové stránky, podle kterých se dají vypočítat plodné dny. Odpovědnost však bere pouze za svou práci. A cena, za kterou pracuje je opravdu minimální.

Jonášovu metoda se dá využít

  • Při plánování početí
  • Pro určení termínu narození životaschopného dítěte (pokud byly v minulosti problémy s potraty, porodem, nebo hrozí jiné nebezpečí)
  • Pro výběr pohlaví dítěte (první nelze vybrat)
  • Jako metodu bezrizikové antikoncepce

 

Ve spolupráci se serverem: www.blog.eugenika.sk