Jste zde


Zaručená dieta aneb Jezte jako dvouleté dítě
Sofie Danae

Tato roztomilá dieta se nám dostala do e-mailové schránky. Přestože mám pocit, že už jsem ji někde na netu viděla, myslím, že je tak roztomilá, že by byla vážně škoda ji nezveřejnit. Ale na rovinu. Je spíš pro zasmání, se svými kily si beztak musíte poradit sami. JP

Málokteré dvouleté dítě je obézní, a tak vyzkoušejte jeho pestrou dietu.

PRVNÍ DEN
Snídaně: Míchaná vajíčka a topinka s džemem. Snězte dvě sousta vajíček (naberte je prsty, budou vám lépe chutnat) a zbytek hoďte na zem. Jednou si ukousněte topinky a zbytek džemu si rozmažte po tváři a po šatech.
Oběd: Čtyři pastelky (na barvě nezáleží), hrst rozmačkaných chipsů a sklenice mléka (třikrát usrkněte a pak sklenici převrhněte).
Večeře: Čokoládová tyčinka, dva desetníky a čtyři doušky zvětralého piva.
Zákusek před spaním: Opečte si topinku a zahoďte ji v kuchyni na zem.

DRUHÝ DEN
Snídaně: V kuchyni zdvihněte suchou topinku z podlahy a snězte ji. Zapijte polovinou lahvičky vanilkové příchuti do pečiva, případně douškem stolního oleje.
Oběd: Polovina fialové rtěnky a cigareta (sníst, ne vykouřit). Zajezte kostkou ledu.
Svačina: Chvíli olizujte lízátko a pak ho upusťte venku do prachu. Zdvihněte ho a olízejte do čista. Vraťte se s ním domů a hoďte ho na koberec.
Večeře: Kamínek nebo fazole (strčit do nosu). Vylijte kolu do bramborové kaše a jezte lžičkou.

TŘETÍ DEN
Snídaně: Dva lívance s marmeládou. Jezte prsty a utírejte si je o vlasy. Láhev mléka - polovinu vypijte a do zbytku nacpěte lívance. Po snídani odlepte z koberce lízátko, olízejte ho a hoďte na gauč.
Oběd: Tři zápalky, sklenice mléka, chléb a nutella. Několik soust vyplivněte na podlahu. Mléko vylijte na stůl a vylízejte.
Večeře: Miska zmrzliny, chipsy, trochu vína a káva.

ČTVRTÝ DEN
Snídaně: Čtvrt tuby zubní pasty (libovolná značka), dvě sousta mýdla a oliva. Vločky zalijte mlékem a posypte cukrem. Když změknou, vypijte mléko a vločkami nakrmte psa.
Oběd: Vylízejte z podlahy vločky, které po psovi zbyly. Najděte lízátko a dojezte ho.
Večeře: Talířek špaget s čokoládovým mlékem. Rozžvýkané maso nechte na talíři. Jako zákusek si dejte opalovací krém.