Jste zde


Omluva Světové Astrologické Společnosti v souvislosti s objevem 11 planety sluneční soustavy
Z emailu Duše

Vzhledem k nečekanému objevu jedenácté planety sluneční soustavy dne 15.3.2004 se omlouváme některým klientům, kteří si nechali zhotovit své horoskopy před tímto datem.

 

Předem bychom chtěli upozornit, že naše společnost je známa svými spolehlivými předpověďmi, a k podobné politováníhodné situaci došlo naposledy v roce 1930, když byla objevena planeta Pluto. Tehdy jsme v rámci zachování dobrého jména naší asociace nabídli vrácení peněz poškozeným, neboť se jednalo o těleso, které v určité konstelaci s dalšími planetami mohlo významě smysl životních horoskopů změnit. Musíme však podotknout, že jediný člověk, kterému dle porovnávání s kartotékou horoskop zcela nevyšel, byl podivný vídeňský pobuda, bohužel přišel inkognito - nemohli jsme ho tedy již zpětně varovat (místo znovu to zkusit v umění jsme mu omylem doporučili věnovat se politice, ale u bezprizorního bezdomovce taková chyba rozhodně nemohla mít nějaké fatální následky.


Letošní objevení nové planety už tak velký vliv na osudy nemá, proto by bylo vydávání nových horoskopů zbytečný kanón na vrabce - změny jsou opravdu nepodstatné.


Věnujte tedy prosím pozornost jmennému seznamu klientů za posledních 20let, kterých se to týká. Pokud jste mezi nimi uveden, proveďte si prosím v horoskopu drobnou změnu:


Paní Diana
úplně na konci horoskopu je text "Seběhne se to velmi rychle - a najednou budeš v rádiu". Tečku prosím vyzmizíkujte, protože věta má dál pokračovat "a taky na sedačce, na palubní desce a v popelníku". Pak teprve následuje ta tečka.


Pan Michael Jackson
vyškrtněte prosím na straně 5 dole větu "Ten malej to nikomu neřekne."


Pan George W. Bush
na řádku 42 strana 5 si prosím změňte větu "A na tomto místě se stejně jako všude v Iráku nachází zbraně hromadného ničení" na správné znění "A na tomto místě se stejně jako všude v Iráku nachází hromada kamení".


Pan David Kelly
úplně poslední věta - místo "a bude to lesem procházka v poledni" má být "a bude to lesem procházka poslední".


Pan Saddám Hussajn
na řádku 66 strana 14 si prosím ve větě "V tý díře tě určitě nenajdou" pouze škrtněte předponu "ne". O dva odstavce dál vyškrtněte celou větu "Zubní prohlídka tento rok nebude nutná".


Změna se týká pouze 5ti klientů a úpravy v několikastránkových textech jsou v podstatě pouze kosmetické. Postiženým se omlouváme a doufáme, že si vaši důvěru podržíme - sami vidíte, že zase tolik se nezměnilo...