Jste zde


Odkrytá tajemství Matrixu aneb Praktická část - meditace VII.
Bubulák

Nyní přistoupíme k části Odpuštění. Odříkejte následující formulku.

 

Odpouštím všem živým i neživým bytostem, energiím a polím, kterým jsem ublížil dnes (snažím si v duchu promítnout dnešek), včera (snažím si v duchu promítnout včerejšek), v tomto životě (snažím si promítnout tento život), od první inkarnace (snažím si promítnout všechny lidské inkarnace) až od doby vzniku mého ducha (snažím si promítnout všechny inkarnace). A představím si jak postupně do všech částí posílám energii lásky a míru (v našem případě energii stříbřitě oslnivého bílého světla)


Prosba o odpuštění a poděkování


Prosím o odpuštění všechny živé i neživé bytosti, energie a pole, kterým jsem ublížil dnes (snažím si v duchu promítnout dnešek), včera (snažím si v duchu promítnout včerejšek), v tomto životě (snažím si promítnout tento život), od první inkarnace(snažím si promítnout všechny lidské inkarnace) a od doby vzniku mého ducha (snažím si promítnout všechny inkarnace).


Děkuji mému duchu, jak mě řídí (snažím se ho vidět- vnitřním zrakem) ....fyzický projev poděkování (např. úklona)
Děkuji mým ochráncům (snažím se je vidět), že mě chrání před všemi, kteří mi chtějí ublížit.... fyzický projev poděkování (např. úklona).
Děkuji mému duchovnímu učiteli (snažím se ho vidět), jak mě vede a pomáhá mi .... fyzický projev poděkování (např. úklona). Děkuji mému stvořiteli (snažím se ho vidět), že si mě vybral a pomáhá mi na mé cestě poznání.... fyzický projev poděkování (např. úklona). Děkuji všem, kteří mi pomáhají na mé cestě.... fyzický projev poděkování (např. úklona).


Pod termínem promítnout, si představuji totéž jako při přehlížení velkého davu, tj. dívám se na začátek davu, pak letím nad ním, aniž bych vnímal detaily a pak konec davu, zde to vnímám tak, že jsem do něčeho "narazil", resp. již mám pocit, že je konec. (Tento způsob má za význam vyrušit jakékoliv vazby na minulost v tomto systému!)


Jak meditovat přes někoho blízkého


Nevím, kolik existuje způsobů, jak meditovat přes někoho blízkého, ani netvrdím, že způsob, který zde nastíním, je ten jediný a správný. Nám se podařilo "navázat spojení" s duchem pomocí přístroje komerčně označovaným psychowalkman. Provedli jsme malou úpravu jednoho relaxačního programu v psychowalkmanu a začali meditovat s tímto přístrojem. Přístroj používáme proto, že nám rychleji pomůže navodit stav vědomí (theta) (podobný hlubokému spánku nebo hypnóze), kdy je "vypnuto" EGO a máte jistotu, že komunikujete s duchem Vašeho blízkého. Tato meditace probíhá tak, že Váš blízký je uveden pomocí přístroje do stavu (theta) a Vy (jako navigátor) za normálního vědomí komunikujete s Vaším blízkým resp. prostřednictvím Vašeho blízkého s jeho Duchem. Ducha Vašeho blízkého můžete potom posílat na různá místa např. do Agharty, za Delfíny, mimo hranice Matrixu atd., ale také za vlastním duchem (a to je důležité). Právě díky tomu, že máte zprostředkovaný rozhovor s vlastním Duchem přes Ducha Vaše blízkého, eliminujete vlastní EGO, resp. iluzi, kterou by Vám mohlo dát vlastní EGO.


Ze začátku se může stávat, že i "uspaný" partner bude občas podléhat EGU. Např. budou se mu tlačit do hlavy na první pohled nesmyslné myšlenky např. modrá kráva a vědomí "uspaného" partnera je začne posuzovat, co je to za nesmysl, vždyť modrá kráva neexistuje a tuto myšlenku neřekne (zatlumí ji). Proto je důležité nemyslet na logičnost, zapomenout na všechno, co znáte, a mluvit (interpretovat) vše co vás během meditace napadne, ať je to sebevětší nesmysl. Časem začnou tyto efekty ustupovat a spojení s Duchem se začne pročišťovat. Vy jako navigátor se vyvarujte jakýchkoli výčitek vůči partnerovi (uspanému), ve smyslu to kvůli tobě to nejde a podobně. Přistupujte k tomu jako ke hře. Před společnou meditací se snažte být v klidu a v pohodě. Jste-li rozčilení nebo v depresi, tak meditaci posuňte na někdy jindy. Pokud Vám partner během meditace usne, nechejte ho, ať se prospí. Možná bude lepší, když budete meditovat společně odpočatí. Ze začátku si musíte zvyknout na tento přístroj. Můžete si zvykat na přístroj jeho pomalým používáním, vyzkoušejte si nějaké programy, které obsahuje, a pak si začněte zvykat na onen upravený program. Hned ze začátku se nedostaví ony kýžené výsledky, ale postupem času ano. Pokud budete chtít, můžete používat přístroj ze začátku častěji, např. každý den nebo obden a později si upravíte režim dle vlastních potřeb a požadavků.


Teď pár závěrečných rad na závěr. Pokud se rozhodnete ke koupi přístroje, tak si vyberte model, který umožňuje komunikaci s počítačem a který má software k dohrání dalšího programu. Tuto vlastnost přístroje budete potřebovat, pro dohrání zmíněného programu. Nevýhodou je, že takový přístroj je ovšem dražší. Nemusíte ovšem kupovat hned ten nejdražší. Pro informaci, můj přístroj (Photosonic Muse) stál ve své době necelých 10 000 Kč (ale stálo to za to investovat).


UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o reklamu na tyto přístroje. Pouze jsme využili, možnosti, kterou poskytoval tehdejší trh a vyzkoušeli to. Nevěděli jsme ze začátku jestli to vyjde, ale vyšlo to. Kde si seženete podobné přístroje nebo zda použijete jiné možnosti, nechám plně na Vaší svobodné volbě.


Všem odvážným přeji hodně zdaru a hlavně vytrvalosti "Bubuláci"

Eva a Josef
Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce