Jste zde


Odkrytá tajemství Matrixu aneb cesta ke svobodě I.
Bubulák

Motto: "Z iluze do iluze anebo taky ne"

 

Úvod:

Před čtením této části doporučuji si přečíst články "Cesta ke svobodě" a "Disharmonie", které Vás navedou do této problematiky.


Hned v úvodu upozorňuji, že se nejedná o nějakou rychlou techniku získávání znalostí a vědomostí, ale skutečně o tvrdou každodenní práci na sobě samém.


Cílem první části je ujasnit si některé pojmy, ujasnit si některé zákony. Nastínit a vyjasnit problém manipulace. V druhé části již začneme provádět praktické cviky - meditaci, která je složena z několika částí. Důležitou částí je tzv. meditace přes někoho blízkého, která vesměs slouží k ověřování vlastních postupů, zjišťování různých zajímavostí (např. rozhovor s Delfíny, podmořská města, Agharta) nejen na Zemi, ale i ve vesmíru, případně vesmírech.


Část první - teoretická

Jak se zbavovat vazeb v MATRIXU (manipulace)?

Cestou vlastního ducha. Poslouchat svého ducha, ten zná způsob, jak se dostat ven. Byl tu uvězněn proti své vůli a rozhodování o jeho svobodě nechali na fyzickém tělu, které je tak velice snadno manipulovatelné (chtíč, sebedůležitost, různé závislosti a mnoho jiných možností).

Jak by se Vám líbilo, kdyby o Vás, resp. o Vaší svobodě rozhodovali Vaše kalhoty nebo košile. Ono totiž fyzické tělo bez ducha není nic jiného jako kalhoty bez člověka. No a ještě zbývá dát člověkovi EGO a on se stane "rád" otrokem (co by pro sebe neudělal, že?) Napadá mě taková zvláštní otázka, komu slouží EGO? Pokuste se nad ní zamyslet každý sám.


Základem je být ve spojení se svým duchem

To znamená zbavit se tzv. přivtělenců (zbloudilých duší, diskarnátů). Začít meditovat nejen sám se sebou, ale ještě přes někoho blízkého, ke komu máme důvěru. Meditací přes někoho blízkého zamezíte možnosti falešné komunikace s duchem. Při meditaci sám se sebou neustále hrozí možnost, že komunikaci s duchem převezme jiná bytost (např. napojená na některé vyšší tělo nebo na fyzické tělo) nebo EGO (v případě, že jste již ve stavu ego (dvojník) - já (vědomí) - duch.


Stav "Ego (dvojník) - já (vědomí) - duch"

Inspiraci proč je dobré dostat se do stavu ego (dvojník) - já (vědomí) - duch můžete hledat např. v článku "Disharmonie", "Celý svět je tu proto, aby nám sloužil" nebo také v článku Sektor 9.


Musím se přiznat, že jsem byl velice překvapen obsahem článku Sektor 9, zvlášť část "Záměr", "Markabiánci" a hlavně "Výnos svobodného pásma". Poslední kapitolou "Výnos svobodného pásma" jsem byl obzvlášť překvapen, protože jako by nepřímo korespondovala se základními vesmírnými zákony a pravidly.

Pro informaci je zde uvádím. Zatím si je můžete barevně vytisknout nebo zvýraznit, pověsit si je doma, v práci (pokud Vám to okolnosti dovolí) na viditelném místě, kde jste nejčastěji. Pokuste se je zapamatovat tak, aby Vám vešly do podvědomí. Je dobré s nimi začít postupně pracovat a to tak, že se podle nich budete soustavně řídit v každodenním životě. Doslova budete podle nich žít. Chápu, že to ze začátku nebude lehké. Neurazte se, ale problém může být i v jejich správném pochopení a tím správné interpretaci do života. Ale zkuste to, později až se dostanete do stavu ego (dvojník) - já (vědomí) - duch se vám bude tato příprava náramně hodit. Tato základní vesmírná pravidla a zákony se pravděpodobně nikde nedočtete, vznikly řekněme praxí - výzkumem, ale něco podobného může být skryto i ve výše zmíněném článku "Sektor 9".


Základní vesmírné zákony:
a) Jsi povinen se bránit, ale nikdy ne útočit.
b) Nemáš žádné právo zasahovat do osudu jakékoliv bytosti, bez jejího souhlasu.
c) Požadovanou pomoc neodmítej.
d) Nikdy nezneužívej svou moc k prospěchu svému nebo jiných.
e) Respektuj svobodnou vůli jakékoliv bytosti.


Základní vesmírná pravidla:
a) Ve správný čas a okamžik.
b) Kolo se stále točí, prošvihneš-li vhodný bod, vše už půjde stále hůř a hůř.
c) Nic není náhoda - vše má svůj smysl, včetně odmítnutí.
d) Jistá je nejistota.
e) Nepodceňuj temnou stránku.
f) Nejsem NIC a všichni ostatní jsou důležitější. - (Smyslem je maximálně omezit vliv EGA.)
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakce