Jste zde


Cesta ke svobodě II. - Matrix
Bubulák

Co JE TO MATRIX?

"Manipulace. Matrix je uměle vytvořený iluzorní svět, stvořený k tomu, aby nás mohli ovládat a proměnit lidské bytosti v tohle."

 

Morpheus

Vysvětlit přesně co je to MATRIX je velice obtížné. To znáte, když už si myslíte, že je to jasné a potom zjistíte, že existuje další skutečnost, která vám zbortí dosavadní představu a vy musíte začít od znova, ale s tím, že víte, že stará cesta (starý způsob myšlení) není to pravé ořechové. A tak se krůček po krůčku posunujete dopředu. Dalším problémem je (a teď se neurazte) vůbec pochopit a hlavně vstřebat co je to MATRIX.


Velice zjednodušeně a schématicky zkusíme nastínit systém MATRIX na schématu (viz. níže).


Ono není důležité pochopit zcela detailně jak MATRIX funguje a jaké jsou jeho veškeré zákonitosti (mohli by jste také zabřednout do tohoto problému místo toho, aby jste šli po cestě ke svobodě). Jinými slovy se dá říct na příkladu, nepotřebujete vědět jak zcela funguje mikrovlnka. Vám stačí vědět, kde se zapíná a jak si ohřejete jídlo. Nebudete přece nejdřív přemýšlet jak vyrobit elektřinu, že zítra budete stavět vysokou pec, aby jste mohli získat železo. Na válcovací stolici si vyválcovat dráty na přívod elektřiny do mikrovlnky, když jí budete chtít zapnout. A to již nemluvě o výstavbě pecí na vypálení vyzdívky vysoké pece, atd. Stejně jak neřešíte problém mikrovlnky tak neřešte zcela problém MATRIXU. Důležité je uvědomit si a smířit se s pravdou, že jsme součástí "otrokářského" systému.


Vysvětlení schéma MATRIX:

Jak je vidět na schémátku tak existuje ve vesmíru univerzální kosmický zdroj energie (někteří z Vás ji můžou nazvat univerzální božská energie). Ve skutečnosti je to jedno jde spíše jenom o pojmy. Z tohoto zdroje čerpá energii náš duch a od ducha my (s klasickou potravou je to trochu jinak, ale to později). Problém je, že v Hierarchie nemůže čerpat životodárnou energii z univerzálního kosmického zdroje (proč je nám zatím záhadou) a proto si našla způsob nebo systém jak tuto životodárnou energii ukrást. Právě k tomuto účelu slouží lidé Hierarchii. Pyramidální struktura Hierarchie není náhodná a její vzor se promítá až do naší dimenze (např. struktura v podniku ředitel-náměstci-atd. atd.). Dalším důležitým poznatkem je, že Hierarchie se neživý čistou energií z univerzálního zdroje tak jak přichází (všeobjímající láska - pouze pro základní představu) (zelená čára), ale upravenou energií (našimi emocemi přesněji řečeno negativními emocemi - pouze pro základní představu) (šedá tlustá dvoj-šipka). Takže nejenom, že sloužíme hierarchii jako dojné krávy, ale dokonce i jako transformátory energie.


Jen tak se chvilku zamyslete, uvědomte si jak je velice snadné se rozčílit, cítit závist, nenávist, zlobu atd. a jak je velice těžké a řídké cítit radost, lásku POKORU atd. Toto není žádná náhoda, je to účelové opatření Hierarchie jak podojit stádečko lidí a připravit je tak o drahocennou energii. Věřte, že když prožíváte negativní emoce, tak Hierarchie HODUJE.


No dobře a když jsme se tedy hořce smířili s touto skutečnosti tak co se s tím dá dělat?

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce