Jste zde


Cesta ke svobodě I. - úvod
Bubulák

Jaká cesta ke svobodě, my nejsme svobodní. Už tento název v sobě vzbuzuje notnou dávku pochyb o zdravém rozumu pisatele. Jsme opravdu svobodní, opravdu si to myslíme, že jsme svobodní. A co, když ne.

 

Spousta lidí, si pomyslí co je to za blázna, který píše tyto nesmysly, je to přece jisté, že jsme svobodní, je to vědecky dokázáno a když to není dokázáno tak to nemůže být pravda, dokaž pisálku, že nejsme svobodní, jsme přece lidi a jsme pány této planety - pány tvorstva jak se říká. Nedivím se, že spousta lidí takto smýšlí (nechci říkat jestli většina nebo menšina, to si opravdu netroufám říci a je to jedno).


Ještě mě máte pořád rádi, ještě jste vydrželi číst tyto snůšky smyšlenek a blábolů. Ti, co přes své EGO přenesou, že nemusí vědět všechno, že i když se to zdá být od začátku notný nesmysl, to co je jím předkládáno v tomto materiálu (i když je nám od narození vtloukáno do hlavy a to nejenom ve škole spousta polopravd a lží sloužících hierarchii sledujících přesný cíl, ale o tom až později) zkuste ještě chvíli vydržet a číst dál.


Oprostěte se od emocí (zvláštní, jak dokážou být u člověka velice rychle aktivovány negativní emoce, proč se stejnou rychlostí a intenzitou nejsou aktivovány pozitivní emoce nebo dokonce láska, proč je to tak těžké - nezdá se Vám to trochu podivné !?) a čtete prosím dál, nikdo zde nechce, aby jste s tím co je zde uvedené souhlasili nebo se s tím ztotožnili. Nenechte si nakukat do hlavy nějaké nesmysly, nenechte sebou manipulovat, máte přece svobodnou volbu. Vy přece sami nejlépe víte co je pravda a co lež nebo jinak řečeno skutečná realita a co iluze. Prostě si jenom tyto informace přečtěte až do konce a potom přemýšlejte nebo suďte (odsuzujte chcete-li).


Ale navzdory všemu co je v úvodu prezentováno a Ti co máte trochu odvahy a překonáte první odpor vyvolaný lidským EGEM nebo Vy co jste trochu zvědaví, prosím ...


Nebudete věřit, ale přijmout myšlenku, že člověk není svobodný, že je bezohledně využíván a zneužíván různými způsoby (např. jako zdroj potravy, nebo jako otrok pro pracovní sílu nebo dokonce jako surovina atd.), je opravdu těžké. Nějakým záhadným způsobem má člověk tendenci neustále sám sobě nalhávat (možná proto, že je ovládán v mnoha svých tělech včetně fyzického.....), že to vlastně není tak špatné, že je mu vlastně dobře, že se mu nic neděje. Svým způsobem může být tato vlastnost určitou devizou na překonávání strastí a problémů, jenomže zde je to spíše přítěží.


Proč je tomu tak těžké uvěřit? Možná proto, že sami se chováme k jiným živým bytostem (zvířata, rostliny - ano rostliny jsou také živé bytosti) stejně bezohledně, sobecky a brutálně. My, kteří si myslíme, že všechno ovládáme. Omyl velký omyl.


Všechno začalo, knihou od autorky Dr. Edit Fioreové - Tajemství zbloudilých duší (v současné době nejde tato kniha nikde sehnat - že by náhoda ???!!!). Tato kniha uvádí dlouholeté zkušenosti autorky (psychoterapeutičky) při léčení různých psychických poruch.


Autorka během své praxe a výzkumu zjistila, že mezi námi lidmi se pohybují také jiné bytosti. Bytosti pro nás normálním (netrénovaným) zrakem neviditelné (jinak hmotné nebo energetické chcete-li). Tyto bytosti nazvala duchové. Zjistila, že po smrti člověka (kdy umírá fyzické tělo) se uvolňuje tzv. duch, který odchází do "jiné dimenze". Problém je v tom, že spousta duchů neodejde do "jiné dimenze", protože většinou o ní ani neví a během fyzického života se o ní nic nedozvěděl . Tyto zbloudilé duše pak putují po světě a hledají si útočiště u žijících lidí (přivtělí se k nim), aby mohli odčerpávat potřebnou energii k životu. Tyto duchy pak nazvala autorka tzv. diskarnáty. Autorka také zjistila, že po odstranění diskarnátů (odvedení do "jiné dimenze") všechny psychické problémy (schizofrenie, homosexualita, sebevražedné sklony atd. pominuly). Jenomže také zjistila, že problémy pominuly do té doby dokud se "uzdraveného" člověka nezmocnili další potulující se diskarnáti. Objevila potom ochrannou techniku "bílého světla", pomocí, které se může uzdravený člověk (rozuměj zbavený cizích duchů) chránit, před diskarnáty. Uzdravený člověk potom lépe a zřetelněji vnímá vlastního ducha (intuici), která ho vede ven ke svobodě a na cestě poznání.


Tyto informace a další, které budou dále uvedeny pocházejí z dlouhodobého výzkumu a praxe spousty odvážných lidí a běžně nejsou nikde dostupné a to schválně, protože tyto informace jsou úmyslně zamlžovány nebo zatajovány Hierarchií. Hierarchie tak sleduje své cíle, jak udržet spoustu rozličných bytostí (nejenom lidí) v "otroctví", kterého využívá.


Systém otroctví můžeme nazvat názvem jednoho amerického filmu, který v sobě skrývá skutečný pohled na skutečnou realitu bytí než by se na první pohled zdálo. Nazvěme ho tedy
MATRIX.
Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce