Jste zde


Vylosování výherců knihy Čtyři dohody
Sofie Danae

Takřka dva měsíce jste nám psali své názory, připomínky a nápady, týkající se náplně našeho serveru DušeCZ & Esoterika. Důvod, proč jsme tuto soutěž vyhlásili, je prostý – chceme, abyste zde našli, kdykoli k nám zavítáte (a tedy třeba každý den) něco, co vás zaujme a podnítí, abyste se k nám rádi vraceli. Zkrátka, abychom pro naše hosty byli ti NEJ…


Hosty neříkám rozhodně náhodou. Naším cílem je, abyste u nás nacházeli příjemnou pohodu a odnesli si od nás dárečky v podobě tipů, informací nebo třeba jen řádků na přemýšlení. Proto nás velice zajímalo co nám, dle vašeho názoru, který je samozřejmě pro nás důležitý, chybí a co by vás potěšilo.


Nejvíce vašich hlasů se týkalo knih. Většinou byste rádi dostávali čerstvé informace z oblasti knižních novinek a měli pravidelný přehled o tom, co zajímavého je na knižním trhu k dispozici. Pochopitelně mám na mysli knihy z oblastí, kterými se zabývá náš server a které zajisté není nutné vypočítávat.


Možná už jste si všimli, že tento první námět jsme již stačili zrealizovat. První recenze už si můžete přečíst na našich stránkách a na další se můžete těšit. Už teď máme připraveny tituly jako „Déjá vu“, „Životní cesta v zrcadle mýtů“ nebo něco lehčího „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“.


Další bod, který byl zmíněn ve vašich e-mailech, je zavedení určitých diskusních fór. Tato záležitost rozšíření naší technologie, takže je v tuto chvíli pro nás předmětem k zamyšlení.


Také jste nám napsali, že vám schází přehled o akcích v regionech. Tuto skutečnost můžeme bohužel ovlivnit jen velmi málo. V každých novinách a jiných informačních médiích to funguje tak, že pořadatelé akcí o nich média informují sami, pokud chtějí, aby se o nich vědělo. Opačný postup je takřka nemožný. Proto mohu pouze touto cestou vyzvat pořadatele, ale také ty, kteří se o nich z nějakého zdroje dozvěděli, aby nám tyto informace poskytli. My vám je velice rádi předáme.


V některých e-mailech jste „pouze“ napsali, že nemáte připomínky naprosto k ničemu a připojeno bylo mnoho krásných přání do budoucnosti.


Za všechny náměty a vaše hřejivá slova mockrát děkujeme a zbývá jediné. Zveřejnit jména výherců, resp. výherkyň, neboť v obou případech se štěstíčko více přiklonilo k ženám. Skvělou knihu Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků od Dona Miguela Ruize vyhrávají Irena Ondraszková a Lída Koláčková. Gratulujeme.


Ještě jednou děkuji za všechny ohlasy a pokud jste nevyhráli, nezapomeňte, že tuto knihu si můžete objednat na našich Bestsellerech.