Jste zde


Soutěž o osobní mandalu má svého výherce
Sofie Danae

Dne 13. března jsme vyhlásili soutěž o osobní mandalu na skle od paní Renaty Raušerové. S potěšením musím konstatovat, že měla mezi Vámi, našimi milými čtenáři, velmi pěkný ohlas. Z 130 účastníků soutěže 64 neprošlo sítí soutěžních otázek a proto jsme dnes, 3. dubna, losovali z 66 správných odpovědí.

 

 

Tím šťastným, který se dočká vytoužené osobní mandaly, jak už bylo dříve napsáno, ručně malované na skle od paní Renaty Raušerové, se stala uživatelka s nickem Elis. Srdečně gratulujeme :-) Na paní Elis už v její emailové poště čeká zprávička se žádostí, aby nám zaslala následující údaje:

1. Jméno a příjmení
2. Datum narození
3. Adresu, kam má být zaslána mandala
4. Kontaktní telefon

 

Nu, tímto je naše soutěž oficiálně ukončena. Děkujeme všem účastníkům soutěže za zájem, a samozřejmě také paní Raušerové za nabídku výhry do této soutěže.

 

Nevyhráli jste? Ani tak nemusíte být příliš zklamáni. Všichni zájemci o osobní mandalu se mohou kdykoliv obrátit na paní Raušerovou sami a objednat si mandalu, ručně malovanou na skle, ručním papíru či hedvábí. Ceny a další informace naleznete na www.isis-art.mysteria.cz.