Jste zde


Sfoukněte s námi svíci na dortu, zavřete oči a zašeptejte své přání. Splní se!
Sofie Danae

A je to tady! Roční výročí! Náš informační server DušeCZ právě slaví jeden rok své existence na internetovém nebi. Bez zbytečného sentimentu jsme se ohlédli zpět, abychom zrekapitulovali co se nám vydařilo a zjistili, co by se dalo vylepšit. Podívali jsme se blíž na Vás, naše čtenáře, a udělali si statistiku lidí, kteří nás pravidelně navštěvují. A samozřejmě vytrvale kráčíme dál, takže přinášíme i čerstvé informace o novinkách, které Vás jistě potěší…

 

Nejprve se pusťme do rekapitulace. Jednak je zajímavá a přinejmenším pro nás vcelku překvapivá. Nechali jsme si vypracovat statistiku návštěvníků na našem informačním serveru (vycházeli jsme z našich zaregistrovaných čtenářů, jichž je k dnešnímu dni přes sedm stovek, což je číslo statisticky velice objektivní) za celý rok a toto je výsledek:
Jak vidíte, tak nejen v celosvětové populaci, ale i mezi našimi návštěvníky (mohu směle prohlásit návštěvnicemi J) převládají ženy. Nebo je to tím, že ženy mají více odvahy do registrací - co s tím, pánové, uděláte?!
Můžeme říci, že je velmi příjemný pohled na to, jak jsou věkové vrstvy hezky vyvážené po celé šíři osy grafu. Nechceme, aby to znělo příliš pyšně, ale je zdá se, že si u nás najde svůj článek každá generace.
Tak tady je jasné, že největší roli jednoduše hraje hustota osídlení jednotlivých krajů a velikost krajských měst. Praha, Brno, Ostrava…
Také tento graf, který především ukazuje, v jakých kruzích se naši čtenáři pohybují, je hodně pravidelně rozvrstvený.
Náš černý kůň - zdraví - na který jsme tipovali, že s přehledem zvítězí, zaostal za jeden hlas za věštěním. Zklamáním pro nás byl nízký zájem o esoteriku (neboli vědu) a ESP. No, snad to napravíme zvýšeným úsilím, možná jsme tuto oblast maličko zanedbali a musíme to napravit.


Takže přibližně takto vypadá náš typický návštěvník:Žena ve věku 21-30 let z Prahy, kterou zajímá (především) věštění.


A teď k novinkám. Již za dva dny budete mít příležitost ocenit přínos nového technického kabátu. Přecházíme na dynamický redakční systém. Kromě toho, že nám to usnadní práci a budeme svůj čas moci více věnovat dalším a kvalitnějším materiálům, pro Vás, naše čtenáře, to znamená:

  - aktivní vyhledávání v textu a názvech článků
  - možnost okamžité reakce na články
  - hodnocení článků
  - okamžité ukazatele čtenosti a popularity jednotlivých článků
  - ankety kde můžete směle vyjádřit svůj názo r
  - možnost tisku článků po jejich vhodném zformátování
  - a mnohá další překvapení

Ke drobné změně dojde v názvu rubrik. Z dosavadní VĚDY se stává ESOTERIKA, kterýžto název, domníváme se, lépe vyjadřuje obsahovou náplň této rubriky.


Novinky očekávejte také v našem internetovém obchodě, kde dojde k příjemnému rozšíření tolik žádaného sortimentu, který nám zde zatím citelně chyběl. Snad neprozradím příliš, když napíši, že se jedná o potravinové doplňky pro zdravou výživu od nejvýznamnějšího českého výrobce.


Mnohem častěji než v loňském roce budou na našem serveru soutěže o hodnotné dárky, abychom si Vás trošičku hýčkali. Také v "dárcích pro Vás" přibude pár šikovných věciček ke stažení…


Tak, a teď konec slibů a do práce…


Duši plnou energie života a láskyPřeje celý náš tým
Sophianne
Roman Přikryl
Ing. Ondřej Jednota