Jste zde


Sex na jednu noc - ano či ne?
astroservis

Dnes si budeme povídat na takové trošku ožehavé téma, ale setkávám se s ním dost často, připadá mi, že častěji než kdy dřív. Asi je to tím, že čím dál víc ženských žije samo, jsou zraněné z předchozích vztahů, už se prostě nechtějí na nikoho vázat. A proč taky? Často zvládnou všechno sami a dobře. Jen se sexem je tak trochu potíž …

 

Chodí ke mně na karty paní Eva, která žila 15let v nefungujícím manželství. Byla z něj dost psychicky vyčerpaná, manžel jí ignoroval po všech stránkách, dokonce i jako ženu ...v podstatě se z ní během manželství stala zanedbaná skoro kamarádka, která kdyby si obarvila vlasy třeba na zeleno, tak si toho nikdo ani nevšimne. Že ale není v lednici pivo a šunka, to se komentuje hned! Paní Eva ve svých 45 letech svou ženskost, sexualitu a živočišnost zabalila a smířila se s tím, že lepší už to nebude.

Vrátím se ale k tématu. Zkrátka po 15 letech následoval rozvod. Evička se ocitla najednou v jiném světě. Šlo jí to k duhu - nový byteček, nová práce, nový vítr… Koupila si konečně stěně, které chtěla tak dlouho, no a užívala si svobodný život. Lednice byla nonstop prázdná, postel stlala třeba až v neděli, spala o víkendu celé dopoledne. Byla téměř šťastná, ale přece jenom jí chyběl chlap. Tak si v té své konečně svobodné hlavičce vymyslela, že nějaký flirt na jednu noc není vůbec špatný nápad.

Ano, to určitě není, ale je tam obrovské ALE a to v nás samotných! Než se k tomu rozhodneme, musíme si dát na pomyslnou váhu: co od toho vlastně očekávám, jaké požadavky budu mít na partnera a jestli se s tím vůbec srovnám? Můžu vám říct, že 99% žen to nezvládne!

Vrátím se k Evičce, 45let, hezká, soběstačná, s vlastním bytem, autem, živá po tak dlouhém půstu, no nápadníci se jenom hrnuli. Většinou zadaní nebo hodně pracovně vytížení. Samozřejmě se jim také líbil její přístup, že hledá pouze přítele na nezávazný sex a s její krásou, elánem a živočišností to byla výhra v loterii. Dveře se netrhly! A není divu… Pán tvorstva byl vlídně přivítán, i když nabízel pouze to, co si s sebou přinesl v trenkách. Kafe dostal, ručník taky a ty další zážitky, no, o tom se mu ani nesnilo. Byl chápán, když říkal, jak mu doma nikdo nerozumí, a jak jeho žena není na sex. Na závěr byl vychválen, vyslechnut a ujištěn, že je prostě pan Úžasný. Od paní Evičky neodcházel - on se přímo vznášel! Ona umyla popelníky, vanu, skleničky a … A co dál?

Máte pocit, že tento příběh má takový ironický podtext? Říkáte si, co očekávala, když to tak sama nastavila? No a jsme u jádra pudla...my ženské nejsme z kamene, k životu potřebujeme lásku, slova, objetí, vyznání a pozornost. Moc Vás prosím, všechny Evičky na této planetě, nepřistupujte na kompromisy, jste tady pro lásku a ne jenom na sex - dávat a přijímat a to oboustranně. Jakákoliv nerovnováha vám přinese pouze pochybnosti o sobě, pláč, sebelítost a víkendy o samotě, vánoce se psem a dovolenou s maminkou.

 Závěr našeho příběhu je veselejší, Evička to přestala lámat přes koleno. Ono také spousta "kamarádů" odpadlo, když se zmínila o večeři, o tom, že by šla do kina, že by potřebovala dolít olej do auta nebo, že by šla na procházku… Teď se naše krásná dáma schází s pánem, pěkně polehoučku, tak jak to má být. Dostane kytku, pusu jen tak, z procházek už má puchýře a sex…? Prosím vás, to je už teď milování s velkým "M". Někdy ale třeba jen usnou v objetí u televize, s brambůrkami na kolenou a psem u nohou. Která varianta se vám líbí víc??? No, nebudu vám nic vnucovat dámy, ale… Mně však určitě ta druhá!

P. S.: První variantou jsem si prošla také a ruku na srdce, byla to procházka peklem!

 

Vaše Regina