Jste zde


V rytmu života - Průvodce orientálním břišním tancem
Petr Petříček


V rytmu života - Průvodce orientálním břišním tancemJeště před pár lety byl u nás orientální břišní tanec jen exotickým výstřelkem. Dnes se mu v různých kurzech věnují tisíce žen. A není divu – je to totiž nejen krásný a příjemný druh pohybu, ale navíc má i řadu příznivých zdravotních účinků: zmírňuje bolesti zad a kloubů, odstraňuje menstruační problémy, léčí některé typy neplodnosti, napomáhá zdárnému průběhu těhotenství a porodu, upravuje trávicí obtíže, mírní deprese a úzkosti a především pomáhá ženám zvýšit sebevědomí a obnovit kontakt s vlastním tělem.

Kniha „V rytmu života“ je určena především ženám, které by se rády břišnímu tanci věnovaly, ale nemají možnost navštěvovat žádný kurz. Pomocí srozumitelných návodů a ilustrací se snadno naučí nejen základní taneční variace a zásady kombinovaní jednotlivých prvků, ale dozvědí se i řadu informací o historii a zdravotních aspektech orientálního tance. Obálka knihy je navíc nabita léčivou a harmonizující energií, která navrací vitalitu a pomáhá léčit především potíže ženského pohlavního ústrojí a pohybového aparátu-
Cena: 136,- Kč

Jak si knihu objednat?
Pomocí složenky typu C zašlete částku 136 Kč na adresu:
Helena Erdélyiová,
Na Poříčí 27,
110 00 Praha 1,
tel.: 286 853 607
a knihu Vám zašleme doporučeně poštou.
Druhou možností je knihu objednat na výše uvedené adrese, nebo pomocí e-mailu: erdelin@volny.cz, v tomto případě knihu zašleme na dobírku, ale její cena se tím zvýší o poštovné ve výši 60 Kč.