Jste zde


Nekonečná síla
Anthony Robbins

Klikněte a do 5 dnů můžete tuto knihu číst ...

„Vnější projev je nejmocnějším nástrojem, který máme k dispozici. Díky němu můžeme okamžitě měnit své nálady a dosahovat dynamických výsledků. jedno staré rčení říká: ,Když chceš být silný, předstírej, že jsi silný.‘ Je to svatá pravda. Očekávám, že lidé z mých seminářů vyvodí vynikající závěry, které změní jejich život. Mají-li toho dosáhnout, musí být v tom nejvýkonnějším stavu, neboť bez výkonného stavu nelze vykonávat úspěšné činy.
Pokud si osvojíte vitální, dynamický a vzrušený vnější projev, automaticky si osvojíte i příslušnou náladu. Nejlepším nástrojem, který máme v každé situaci k dispozici, je právě vnější projev, neboť pracuje nesmírně rychle a bezchybně. Vnější projev a vnitřní prožívání jsou dokonale vzájemně propojeny. Změníte-li jeden faktor, okamžitě se změní i druhý... Jestliže změníte svůj vnější projev – tedy držení těla, způsob dýchání, svalové napětí, tón hlasu – okamžitě změníte i své vnitřní prožívání a náladu.“


 

(ukázka z knihy Nekonečná síla, nakladatelství Alman)


Nekonečná síla – Anthony Robbins

Kniha Nekonečná síla je převratnou prací v oboru rozvíjení duševních schopností. Ukáže vám, jak získat a udržet nejvyšší možnou výkonnost, sebedůvěru, myšlenkovou a finanční nezávislost. Dozvíte se, jak získat důvěru ostatních lidí, jak s nimi účinně spolupracovat a vést je. Získáte znalosti a odvahu potřebnou ke zdokonalení vlastní osobnosti a k přeměně svého světa.
Naučíte se z ní:
- jak zjistit, co skutečně chcete
- jak znovu v krátké době naprogramovat svou mysl a zbavit se strachu a fóbií
- jak okamžitě navázat vztah s každým, s kým se setkáte
- jak napodobit úspěchy ostatních lidí
Kniha Nekonečná síla je příručka vedoucí k vynikajícím výkonům v naší době, která přeje úspěšným lidem.
brož., 437 s., 248 KčKnihu můžete zakoupit přímo zde u vydavatele