Jste zde


Jak vidět a číst auru
Judith Collinsová

Klikněte a do 5 dnů můžete tuto knihu číst ...

„Světlá modrá je barva citlivosti. Svědčí o zvýšené emocionálnosti a představivosti. Příliš mnoho světle modré barvy v auře může ukazovat na usilování o zralost.V auře umělců, spisovatelů, herců či návrhářů interiérů se světle modrá mís s oranžovou či červenou; svědčí to o tom, že tito lidé jsou prostřednictvím svých emocí vyladěni na svět okolo sebe. U většiny lidí však světle modrá energie obvykle vypovídá o melodramatické osobnosti nebo o povaze, která je příliš otevřená vůči mínění ostatních. S touto barvou jsou spojeny bolesti hlavy a bolesti u srdce.
Blankytná modrá poukazuje na silnou vnímavost vůči ,základním instinktům‘. Taková intuice je sice silná, ale dotyčný člověk ji vědomě neuznává jako okultní schopnost.“


 

(ukázka z knihy Jak vidět a číst auru , nakladatelství Alman)


Jak vidět a číst auru – Judith Collinsová
Auru můžete vidět díky své přirozené schopnosti. Není k tomu třeba žádného zvláštního nadání. Autorka, největší autoritou v oboru čtení aury v Austrálii, vám vysvětlí, co je aura, jaký má vztah ke všem aspektům vašeho každodenního životaa jak můžete spatřit svou auru i auru jiných lidí.
Dozvíte se také:
- jak na sebe aury vzájemně působí
- co znamenají barvy v auře
- jak posílit a chránit svou auru
- jak využít schopnost vidět auru k analýze a léčení sebe sama.
Pomocí této knihy můžete obnovit svou přirozenou schopnost vidět auru a realizovat tak veškeré svoje možnosti.
brož., 178 s., 158 KčKnihu můžete zakoupit přímo zde u vydavatele