Jste zde


Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy
Lorna Toddová

Klikněte a do 5 dnů můžete tuto knihu číst ...

„RŮŽE – působí v souladu s čakrou srdce.
Přírodní duchové, kteří působí v mých růžových houštinách, přinášejí lidstvu zákon rovnováhy. Má rudá růže a bílá růže jsou dokonale vyvážené, a tvoří tak růžový květ čisté neomezené lásky. Trny na mých růžových keřích jsou symboly nesnází, které čekají člověka na jeho cestě k duchovnímu osvícení. Možná se píchnete a vytlačíte z prstu kapku krve, symbolizující slzy a smutky na cestě života. Pán Ježíš krvácel z ran na rukou a nohou, aby člověk mohl zakusit zasvěcení, které ho přivede zpět do srdce božího. Ježíšova oběť přinesla lidem dar nepodmíněné lásky. Jsem milovanou květinou Ježíše, který drží na srdci růži a přináší lidstvu pochopení, že veškerý život osciluje kolem zákona nepodmíněné lásky. Jakmile si to jednou lidé uvědomí, většina jejich problémů se rozplyne. Jsem láska, důstojnost a spravedlnost. Jsem čistota: moje léčivé schopnosti vstoupí do vašeho srdce a krve a budou obíhat ve vašem fyzickém těle.
Meditace: Podržte v dlaních květ růže. Pozorujte zvolna se rozevírající okvětní plátky, až pohlédnete do plně rozvinuté růže. Uvědomte si, že hledíte na krásu vlastního srdce, hledíte do vlastního léčivého chrámu čistoty a lásky. Všechen hněv, všechen strach a všechna zášť se rozpouštějí, po celém světě se rozlévá čisté a zlaté světlo. Tato energie je živá a plná života; ,kolik dáš, tolik dostaneš‘ – to je božská pravda. Jakmile bude vaše meditace u konce, budete mít radostný a klidný pocit.“

 

(ukázka z knihy Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy, nakladatelství Alman)


Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy – Lorna Toddová
Andělé a přírodní duchové touží po spolupráci s námi – a je na nás, abychom vytvořili prostor pro vzájemnou komunikaci. Autorka této knihy – známá jako Andělská dáma – nás provede svým kouzelným světem a vysvětlí nám, jak se poučit od andělů a přírodních duchů a jak s nimi spolupracovat. Dozvíte se, co andělé a přírodní síly dělají a jak nám mohou pomoci a jak jim naopak my sami můžeme pomáhat při udržování darů přírody a při obnově naší planety do původní idylické podoby. V knize se seznámíte s hierarchií andělů i přírodních duchů stromů, květin, zvířat a nerostů.
brož., 97 s., 138 KčKnihu můžete zakoupit přímo zde u vydavatele