Jste zde


Milování podle barev
Victorie.cz

Je známo, že barvy mají na člověka výrazný vliv. A to i pokud se týká našeho sexuálního života. Takže až se příště s někým seznámíte, položte mu nejdříve jednoduchou otázku: "Jaká je tvá nejoblíbenější barva?"

 

Bílá: Ti, co mají v oblibě bílou, jsou kazatelé cudnosti a svatosti a sex je pro ně nečistý a rouhavý. Na sex se dívají jako na hřích, francouzský polibek je pro ně obscénní a pokud se s někým milují, je to jen tehdy, když už celý zbytek světa dávno spí. Ženy, které mají rády bílou, se budou svlékat pod peřinou a muži se před a po sexu nezapomenout pořádně vysprchovat. Sex s takovými milenci bude spíš noční můrou.


Černá: Tato barva má hodně do činění s nenormálním a perverzním sexem. Pro milovníky černé je sex prostředkem k vybití frustrace a hněvu. Mají násilnické sklony, jsou sobečtí, bezcitní a náladový. Kriminální psychologové tvrdí, že černou údajně preferují sexuální násilníci.


Šedá: Lidé, kteří jsou nerozhodní a nejistí, kterým sebemenší rozhodnutí dělá problémy, neradi se vážou a nedrží sliby, mají rádi šedou. Sex provozují jen pro zábavu nebo k uspokojení vlastních potřeb. Význam sexu pro ně je následující: "Jo, jooo, děkuji...".


Růžová: Je to barva lidí, kteří rádi flirtují, a kteří sex neberou jako věc intimní. Tuto barvu upřednostňují prostitutky, které rády předvádějí svou ženskost, pravda ale je, že muže většinou nenávidí. Dávají najevo falešnou nezralost a nevinnost. Ženy svádějí a rády si hrají, slibují víc, než mohou splnit. Muži, kterým se líbí růžová, si domluví na jeden večer 3 schůzky, ale nepůjdou ani na jednu. Namísto toho si vyrazí s někým, koho právě potkali v baru.


Žlutá: Pokud se vám líbí tato barva, vaše sexualita je velice přizpůsobivá a pokorná. Jste ten druh člověka, který se miluje kvůli partnerovi a rád plní jeho přání a ve většině případů se pasivně poddá touze partnera. Nikdy si neužívá sex úplně, ale nikdy by neodmítl někoho, kdo se mu líbí. Chtějí zapůsobit a dopřát druhému tolik rozkoše, jak jen to bude možné, bez toho, aby brali ohled na své vlastní touhy. Lidé, kteří mají za partnera milovníka žluté, mají štěstí, protože se jim může dostat neskutečné slasti.


Oranžová: Ti, co dávají přednost oranžové, neustále myslí na sebe, sebe a sebe. Sex je pro ně šou, ve které jsou jedinou hvězdou. Předehra je tak důležitá, jako samotný sex. Rádi šeptají sladké nic, bezvýznamné dialogy jsou pro ně vzrušující. Jsou to odborníci v předstírání orgasmu. Nikdy nepřiznají, že měli špatný sex, ale budou raději lhát sami sobě, že si užívali. Fakt je, že ve skutečnosti si nikdy sex pořádně neužijí.


Fialová: Tito lidé si myslí, že milování je ztráta času, a že je to špinavý, nepořádný akt. Příliš se zabývají tím, jak vypadají, jak se chovají. Ženy se vyhýbají sexu, aby si nezničily účes a makeup, muži ho berou jako pracovní záležitost. Fialoví milenci nejsou dobrými partnery pro sex.


Červená: Ti, co mají rádi červenou, jsou vášniví, někdy trochu agresivní milenci. Lehce se vzruší a užívají si sex v každé jeho podobě. Sex je pro ně dobrodružství a mají rádi nové a vzrušující věci. Rádi experimentují a mohou být označeni za bláznivé milence. Když se jednou rozpálí, může trvat hodiny, než se zase uklidní. Takže slaboši, dejte si pozor. S červenou si raději nezačínejte.


Modrá: Lidé, kteří mají rádi modrou, jsou něžní a romantičtí milenci, a velice citliví k potřebám partnera. Milování považují za umění a jejich přístup k druhému je elegantní a šlechetný. Muži i ženy této kategorie milují vše před, po i během milování. V manželství je modrá osoba věrný a oddaný milenec i partner.


Zelená: Pokud máte rádi zelenou barvu, váš vztah k sexu je svěží, čistý a nevinný. Ženy se celý život milují jako nevinné víly a muži jsou někdy trochu neobratní, ale šarmantní a pozorní. Jsou to něžní, opatrní a citliví milenci, věrní a nedokáží si představit milování s nikým jiným, než s osobou, kterou skutečně upřímně milují.


Hnědá: Milovníci hnědé jsou vroucní, citliví k potřebám partnera, velmi pozorní a vnímaví. Na milování potřebují hodně času a soukromí. Jsou velmi citliví a někdy stačí jedno nevhodné slovo, aby rázně ukončili vztah. Takže je důležité být k nim něžný, trpělivý a pozorný. Obdaří vás pak velkou láskou a pozorností, ale totéž, nebo ještě víc, očekávají od vás.

Uvedeno ve spolupráci se serverem www.victorie.cz