Jste zde


Člověk je schopen o sobě zjistit všechno
Luba Svobodová

Nejsem čaroděj, ale můj vnitřní kompas nechybuje


První, druhé i třetí vydání Školy psychotroniky, obsahující nejobsáhlejší test partnerských vztahů, zdroje energie a léčbu rakoviny, byla rozebrána během několika měsíců. Autor - psychotronik Stanislav Brázda - na základě mnoha dopisů a ohlasů se rozhodl vydat toto čtvrté vydání, které je opět doplněno o nové poznatky.


Jste odborník na taje lidských duší, psychotronik, pracující s kyvadlem. Co všechno lze kyvadlem poznat?


Pomocí kyvadla mohu o člověku zjistit všechno - odhalit geopatogenní zóny, v nichž žije, objevit škodlivé látky v bytě, doporučit jak vyléčit jeho zlozvyky a návyky, odhalit příčiny alergií, upozornit na nedostatek minerálů, vitaminů, úbytek energie, zjistit příčinu a vznik nemocí a zároveň doporučit vhodný způsob léčby, najít vhodné zdroje energií, atd.


Dokážu pomoci podnikatelům rozhodnout se v oblasti obchodu, ale i odhalit podvodníka, provést test zaměstnanců, zjistit talent a způsoby seberealizace, kde a kdy hledat práci, v jakých oborech podnikat, zjistit příčinu problémů v partnerských vztazích, najít ztraceného člověka i zvíře, předpovědět tragédii, kyvadlo odhalí například i závadu v přístroji a předejde tak katastrofě, atd. Daří se mi "věštit" budoucnost na přibližně 20 let...


Psychotroniku úspěšně používáte i v další dosud nezavedené oblasti - v seznamování. Na jakých principech funguje vaše seznamovací agentura EFEKT?


To základní je zjistit, zda klient chce volný, či trvalý vztah, zda je na vztah připraven, jestli jsou jeho představy reálné, zda má splněny základní požadavky na vznik vztahu - viz ukázka z knihy Jak najít toho pravého a jak si ho udržet.


Potřebujeme podrobný dotazník a fotografii, s níž pracuji. Jsem schopen určit, jestli budoucí partneři spolu budou šťastni, který z nich bude dominantní, jak jsou či budou partneři kompatibilní, jaká je perspektiva vztahu.


V čem podle vás tkví příčiny většiny nemocí?


Jednoznačně v nedostatku energie, vitaminů, minerálů a ostatních důležitých látek. Když jsou uzavřeny zdroje dobíjení energie, možnosti přijímání vitaminů, minerálů (vlivem stresu, špatné stravy, nevhodné stravy, vlivem úrazu, atd.), nedostanou se (ani případné léky)do oslabených orgánů. V důsledku toho potom vypukne nemoc. Nedostatek energie vznikne také nedostatkem vitaminů, minerálů, protože při nedostatku energie je neúměrná spotřeba vitamínů a minerálů (a naopak).


Podrobně v kapitole Nemoci a jejich léčba.


Dokážete každému člověku určit jeho akumulátor? Je pro každého specifický?


Existuje mnoho způsobů doplňování energie. Jsou to především ty přírodní - stromy, skály, voda, ale i lidé, čehož využívají léčitelé, u partnerů také "bere" energii ten. Kdo jí nemá tomu, kdo energie má více. Nemocní, kteří energii z těchto zdrojů získat nemohou, si ji berou např. speciálními masážemi, hudební terapií, relaxačním cvičením, z lidí, ze zvířat, zle se to i naučit v nižších hladinách vědomí. Nutné je doplňovat energii tří polí - vitální, emocionální a mentální.


Musíme si uvědomit, že z náhradních zdrojů se dobíjíme jen tehdy, když jsme oslabeni, po "odblokování", při nemoci, stresu atd.


Horší situace je s vitaminy a minerály, protože určitá skupina lidí výše uvedené látky i z té pro ně nejvhodnější stravy nepřijímá.


Můžete pomoci i nemocným rakovinou?


Ano, i když ne všem, podle mého odhadu tak 50%. Někdy je už pozdě na jakékoliv i alternativní způsoby léčby, jindy mí klienti neudělají vše, co jim doporučím, atd. Jsem schopen zjistit příčinu vzniku rakoviny, proto mám asi lepší procento úspěšnosti v prevenci, myslím že vím, jak zabránit vzniku rakoviny. Po odstranění této příčiny mohu následně doporučit vhodné způsoby léčby. Tvrdím, že nejlepším léčitelem je každý sám sobě. Mimo rakoviny se pokouším o "léčbu" AIDS, roztroušené sklerózy, obrny, duševních poruch, cukrovky, CFS, alergií, ekzémů, lupenky, epilepsie atd. Věřím, že se mi podaří docílit průmyslové výroby potravinových doplňků k léčbě výše uvedených nemocí.


Při léčbě rakoviny je nesmírně důležitá prevence. Tím, jak jíme a jak se umíme udržet v psychické pohodě (což souvisí se seberealizací a s uměním radovat se ze života), tím si - obrazně řečeno - podkopáváme nebo upevňujeme zdraví.


Může se tedy správně volenou stravou zabránit vzniku zhoubného bujení?


Určitě, i když se strava jako prevence proti rakovině týká jen asi poloviny lidí, u druhé poloviny nezáleží na stravě, ale na psychice. Podle mého názoru nedostane rakovinu ten, kdo má 100% Koenzymu Q 10, dostatek vitaminu B3, C, Rutinu. Problém je v tom, že když je někdo "zablokován" pro přijímání vitamínů, minerálů a energie (většinou ze stresu, úrazem, operací, porodem, atd.) i kdyby výše uvedené jedl, organismus je nepřijme.


Zjistil jsem, že lidi z hlediska stravování lze rozlišit do tří skupin - viz kapitola o stravě.


Tím nejhrubším a nejzákladnějším dělítkem jsou kupodivu prozaické brambory. Pro někoho jsou zdravé, někomu nevadí, a třiceti procentům lidí dokonce škodí.


K bramborům se samozřejmě připojuje řada dalších potravin, jak podrobně rozepisuji v knize. Pro všechny skupiny však platí - kdo správně jí, dobře žije. Neuznávám žádné diety. A na mně a mém kyvadélku je určit pacientům pro ně nejvhodnější stravu.