Jste zde


Hry, které vás chytnou: Vyberte si ji podle svého znamení!
Esoterika.cz

hry, astrologie

Nudíte se a napadlo vás zahrát si hru, ale nemáte ponětí, jakou si vybrat? Jste mírumilovná Ryba, nebo naopak vášnivý Beran? Poslechněte hvězdy a zjistěte, jaká hra se hodí právě k vám na míru vašemu znamení.

 

Blíženci (21.5. – 20.6.) Měníte se jako chameleon a milujete prožívat nové věci, přizpůsobovat se životním změnám vám nečiní žádné potíže. K tomu máte bystrou mysl a posloucháte spíš svůj rozum než instinkt. K lidem ale máte vřelý vztah. Jste rozený komunikátor, rádi s lidmi sdílíte své myšlenky a vědomosti, ve společnosti vždy ožijete. Proto vás určitě potěší hra Second Life, kde jste prostřednictvím svého avataru v okamžitém kontaktu s desítkami tisíc lidí, můžete se s nimi bavit jako v opravdovém životě. Abyste nepropadli virtuálnímu světu, zahrajte si také Scrabble, prospěje vašim mozkovým závitům.

Rak (21.6. – 22.7.) U vás je to jasné. V žebříčku hodnot je u vás na prvním místě rodina, přátelé a váš domov. V životě potřebujete příjemné a bezpečné zázemí, proto o své hnízdečko starostlivě pečujete. Vyzkoušejte hru The Sims, jež má tolik dílů, že mezi nimi určitě najdete ten svůj. Budete mít pocit, že jste jedním ze Simíků, a není pochyb, že se o ně budete starat jako o své. Pozor ale na to, abyste se do hry příliš nevžili – Raci jsou emočně založeni a většinou dají na svůj instinkt. Někdy se ale vyplatí poslechnout i rozum!

Lev (23.7. – 22.8.) Král jeviště, to je Lev. Milujete být středem pozornosti a jste dobrým hercem. Vynikající herecký výkon umíte také využít ve svůj prospěch a možná i díky tomu jste silným vůdcem. Máte ale srdce na správném místě a oplýváte štědrostí. Vás určitě bude bavit hra, při níž budou všechny oči upřeny na vás – šarády nebo známá Activity. Jako Lev znáte svou hodnotu velmi dobře a nenecháte se jen tak odbýt, takže až váš spoluhráč nebude vědět, jaké slovo předvádíte, jistě si to rychle rozmyslí!

Panna (23.8. – 22.9.) Jste tak trochu perfekcionisti. Budete zřejmě vyhledávaným zaměstnancem, protože si všímáte nejmenších detailů, myslíte analyticky, dokonale se soustředíte a umíte pracovat dlouhé hodiny a přitom odvádět dobrou práci. Kromě toho vás něco jen tak nerozhází, své emoce dokážete mistrně udržet na uzdě. S takovými kvalitami si jistě potrpíte na strategické hry jako šachy nebo vrhcáby. Tak do toho! Jen nesklouzněte k přílišnému perfekcionismu, prohrávat je lidské.

Váhy (23.9. – 22.10.) >> Prosím vložte obrázek ZDE >> http://i.imgur.com/pCLrbnI.jpg Jako Váhy máte cit pro spravedlnost a rovnoprávnost, ale také pro umění – rádi se obklopujete krásnými věcmi, třeba různými uměleckými předměty, a krásná hudba se dokáže dotknout vaší duše. Jste takový estét, smyslnost je vaše druhé jméno. Dokážete ale být i rázní, váš názor se nezdráháte vyslovit. Možná by vás bavila sběratelská karetní hra Pokémon, kde samotné kartičky srší kreativitou? Jste-li modernějšího rázu, zkuste počítačovou hru Neverwinter Nights, kde vaše rozhodnutí utvářejí osobnost vaší postavy a vaše oči jistě potěší nápaditá grafika.

Štír (23.10. – 21.11.) Máte rádi velkolepý životní styl, rozhodně se nebojíte a přesně víte, co chcete. Dřímá ve vás podnikatelský duch a dokážete překonat i větší překážky. Ačkoli vyhledáváte adrenalin, jste rozvážní, a než se do něčeho pustíte, necháte si vše projít hlavou. Nepohrdnete živou debatou a před svou drahou polovičkou vaši vášeň neskrýváte. Protože jste temperamentní a zároveň rozvážní, hodí se k vám například blackjack (jednadvacet). Hra vás spolehlivě donutí zapojit vaši logiku, ale také vám dokáže zvednout hladinu vytouženého adrenalinu. Otestujte se ale nejprve zdarma online na stránkách jako Pokerstars, kde je možné blackjack hrát v různých variantách. Uplatněte své strategické myšlení a naučte se, kdy karty vyložit, nebo kdy je naopak složit.

Střelec (22.11. – 21.12.) Jste-li Střelcem, zřejmě máte filozofické sklony. Jste vysoce inteligentní a potěší vás jakákoli intelektuální výzva. Máte hodně energie a rádi se na svých cestách ztrácíte, jen abyste se znovu našli – ať už se jedná o cestu opravdovou, nebo jen duševní. Bez svobody nemůžete být! Zacestujte si ve hře Explore Europe, nebo zkuste procvičit mozek ve hře Myst nebo i mobilní The Room, kde musíte řešit nejrůznější hádanky.

Kozoroh (22.12. – 19.1.) Dalším ideálním pracovníkem je rozhodně Kozoroh. Jste praktičtí, umíte vše perfektně naplánovat a také máte všechno parádně zorganizované. Jste chytří a nikdy nejste bezradní, vždy vidíte řešení, a to platí i ve hrách. Máte rádi rébusy, a proto se k vám hodí luštění křížovek a sudoku. Pro vaše organizační a strategické schopnosti byste si určitě také měli zahrát Monopoly! Kromě toho jste skvělými společníky a přáteli na celý život, tak nějakou tu prohru určitě ustojíte.

Vodnář (20.1. – 18.2.) Vás nelze přehlédnout. Nemusíte být hned hipsteři, ale rozhodně z vás čiší odlišnost, jste nekonvenční, až bohémští a máte zalíbení v umění. Pravděpodobně se obklopujete zajímavými kamarády, což pro vás není nic těžkého – jste totiž velmi společenští. K tomu jste inteligentní a často se angažujete v dobročinných akcích. Sedne vám jakákoli retro hra, třeba Pac-Man, Mario, Dungeons & Dragons nebo Chip’s Challenge. Jak originální!

Ryby (19.2. – 20.3.) Možná nejhodnější znamení jsou Ryby. Ačkoli někdy mohou působit naivně, popravdě jsou jen velmi citlivé. Jako Ryby nemusíte být středem pozornosti, zato dokážete prožívat hluboké emoce a pro ostatní byste se rozkrájeli. Vaši oddanost by vám mnozí mohli závidět, ale nepřehánějte to! Zkuste vaši klidnou a obětavou povahu uplatnit ve hře Spore, kde sledujete evoluci v pohybu a vaše zvířátko si během ní můžete měnit a zajistit mu přežití.

Beran (21.3. – 19.4.) Jste ambiciózní a rádi riskujete, ale zároveň jste loajálními přáteli. Proto zkuste takzvanou MMORPG (hru, kterou spolu po internetu hraje obrovský počet hráčů), jako The Lord of the Rings Online nebo World of Warcraft. Nejen, že můžete svou energii vybít v různých bojových scénách, ale také je zde příležitost prožít nejedno dobrodružství a ukázat vaši loajalitu spoluhráčům – přátelům, které v krušných chvílích nezradíte! Nudit se určitě nebudete, za což vám jistě poděkuje vaše netrpělivá nátura.

Býk (20.4. – 20.5.) Možná víte, že jste někdy tvrdohlaví a trochu i sobečtí. To ale není všechno. Jste houževnatí a máte velkou výdrž, ale také obdivujete vše krásné a potrpíte si na kvalitu. Zřejmě by vás bavila hra Civilization, kde se setkáte s mnoha dávnými i nedávnými civilizacemi a ozkoušíte si, jak byste si jako panovník vedl. Budete bojovnější, nebo spíš ohromíte kulturním rozmachem, či technologickým pokrokem? Jen dejte pozor, ať příliš nepotlačujete své emoce, které máte tendenci držet pod pokličkou, mohlo by se vám to vymstít. Tak co, je hra vašeho znamení pro vás to pravé ořechové?