Jste zde


Erotický horoskop
Z emailu Duše

BERAN
21. března - 20. dubna
Vůle dobývat a nesmlouvavost charakterizují jedince narozeného ve znamení Berana. Neuhne před ničím, jedině pokud si řekne, že počká a pak zapomene. Nepoužívá žádné rafinované finty ani komplikované strategie, tak dlouho bije hlavou do zdi, až ji prorazí nebo padne vysílením. Pak přenechá dokončení úkolu těm více kombinujícím a trpělivým reprezentantům znamení. Beran je znamení vojensko-sportovní se všemi přednostmi a vadami těchto profesí. Přímočarý a drsný, impulsivní a odvážný, vitální a agresivní. K získání Berana mu stačí dát na srozuměnou, že se ocitnul na Vašem seznamu a sám Vám skočí do sítě. Intelekt a umění dialogu jsou na nic, pokud chybí pružné tělo. Krátký rozhovor bez zbytečných zdržovaček, rázné rozhodnutí a rychlá jízda. Ale ne krátká! Berana vyzbrojil jeho ochránce Mars ohromnou vitalitou a kondicí profesionálního závodníka. Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají

 

Vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat". Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů Classic. S touto nenasytnou bestií můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo zámecké zahradě. Není to spojeno se sklony k perverzi nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Jestli i po tom všem máte chuť mít co do činění s Beranem, vyzbrojte se Durexy a odvahou. Čeká Vás spanilá jízda nebo několik ran a upřímných slov. V každém případě to bude mít rychlý spád.


BÝK
21. dubna - 20. května
Hromadění movitých věcí zaručuje bezpečnost v mnoha oblastech života. To si myslí i Býk a má svým způsobem pravdu. To znamená, že se nevyplácí svádět Býka spontánně a bez peněz. Takové zbrklé akce mohou být zaplacené odmítnutím a vyřazením ze seznamu potenciálních milenců - ztracenou pozici lze vybojovat jen v ojedinělých případech. Rozhodování je u něj dlouhodobým a důležitým procesem, ale ne z důvodu absence inteligence, důvodem jsou obavy z následků rozhodování. Jednou udělané rozhodnutí je jediné a konečné. Musíte se vyzbrojit trpělivostí a dbaním na svůj dojem důvěryhodné a vážné osoby.

Máte jediný úkol: vlastnit dokonalé fáro a značkové hodinky, pozvánka na večeři v drahé restauraci je zkratkou cesty k cíli. V rámci udržení známosti nesmíte v žádném případě zapomenout na pravidelné dárky symbolizující a zaručující pevnost Vašeho vztahu. Ovšem největší chybou by bylo spojení Býka s obyčejným materializmem. Jeho citlivost a bohatá duše je chráněna od tvrdého zevnějšku hradbou z věcí zaručujících komfort a pocit nezávislosti. Býk se snaží uzavírat pragmatické, výhodné a trvalé svazky, ve kterých se partner stává jeho majetkem (poznámka pro zastánce monogamie: Býk se necítí být majetkem partnera). Rozchod s chronicky žárlivým Býkem je dlouhodobou, psychickou a divokou záležitostí. Získání Býka je častokrát těžkou prací, ale odměna, jež čeká na vítěze, stojí za námahu. Smyslnost a sexualita tohoto znamení uspokojí ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se také starají jak o spokojenost a satisfakci partnera, tak o to, aby vše probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Sami dbají o bezpečnost, můžete se pouze zmínit o pro ně vhodných kondomech Ultra Thin, určených pro náruživé zástupce tohoto znamení.


BLÍŽENCI
21. května - 20. června
Profesionální diletant, pseudointelektuální pseudomilenec, mistr lhaní a neuvěřitelných historek, při jejichž poslechu některým posluchačům měknou nebo naopak tvrdnou údy - nejčastěji na chatu nebo přes telefon, málokdy v posteli. Blíženci, zvědaví na celý svět, se nemohou delší dobu soustředit na jediný objekt . Vypadá to jako dva charaktery uvězněné v jednom těle: jeden se snaží normálně fungovat podle obecně přijatých norem a druhý je nezaujatým pozorovatelem a moderátorem chování. Ten první se chce zamilovat, ten druhý filtruje emoce přes emocionální síto - výsledkem je "asiláska" a uvědomění si zamilovanosti. Svádění Blížence znamená neustálý pohyb a připravenost na změny situací a výkyvy nálad. Blížence doporučujeme především jedincům, kteří dávají přednost svádění a celému procesu získávání srdce (v tomto případě spíše rozumu) před sexuálními příjemnostmi. Investujte trochu svého času do povrchního seznámení se s módními tématy, zaujměte Blížence rozhovorem, a zbytek půjde sám. Rychle se chopí iniciativy, chytí se načatého tématu.

Po pár minutách bude hovořit o věcech, o kterých nemá ani páru, ale stále s výrazem odborníka. Běda odborníkovi opravdovému, který, uražen povrchními znalostmi tématu, bude zkoušet dokázat, že Blíženci neví, o čem mluví. V umění diskuse je odborník předem odsouzen k prohře, nakonec mu bude zvláště krutým způsobem dokázána marnost jeho intelektuálního snažení a přede všemi pošlapána jeho důstojnost. Večer strávený ve společnosti Blížence je velmi příjemným a poučným zážitkem, nepočítali bychom ovšem s diskrétností. Upřímně řečeno, osoby, které mají tu čest zaujmout Blížence, se často stávají hrdiny vymyšlených erotických historek, které dotyční tahají z rukávu podle potřeby. Postelové hrátky jsou experimentálním prostředkem sbírání poznatků o světě způsobem příjemným, prokládaným živou diskusí. Pro společnou bezpečnost, na kterou Blíženci občas zapomínají, doporučujeme používat kondomy Select, které vnášejí nové prvky a příchutě do požitku, protože Blíženec vyžaduje po celou dobu neustálé změny. Pamatujte také na to, že zástupce tohoto znamení potkává hodně lidí, se kterými si chce popovídat.


RAK
21. června - 22. července
Ovládaný emocemi je nepředvídatelný, neřídí se žádnými racionálními pohnutkami, které by mohly vysvětlit jeho chování. Citlivý a chránící své nitro, Rak má jediné slabé místo ve svém krunýři - žaludek. Získání si Raka je vždy spojeno s dobrým jídlem. Nejprve tím domácím, které Vás ukáže jako osobu neobvyklou a magickou. S postupujícím časem si budete muset zvyknout na fakt, že Rak nejedl jen z jednoho talíře. Během svádění zástupce tohoto znamení je potřeba pamatovat na navázání emocionálního spojení. I kdyby se jednalo jen o přelétavou známost musí obsahovat alespoň špetku romantismu a ždibec citů. Zapíšete se totiž navždy do jeho srdce. Z důvodů své nesmělosti musí být Rak dobývaný, ale jemně a nenápadně.

Příliš okatý a mechanický tah na branku se setká s jedinou reakcí - Rak se stáhne na delší dobu do své ulity. Stává se tehdy zapšklým a nepříjemným pro okolí, občas dokonce krutým navzdory své přirozené jemnosti. Na druhou stranu, pokud si získáte jeho důvěru, jeho nesmělost zmizí jak mávnutím kouzelného proutku a Vás může ještě přivést do rozpaků svým chováním. Vyhýbaní se nepříjemným situacím a lehký sklon k hédonismu činí z Raka výborného kumpána pro postelové zážitky v domácím prostředí, a o tom, že má místo klepet ruce, se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Smysl pro bezpečnost je jednou z klíčových vlastností Raka, tím pádem bude preferovat jeden z nejbezpečnějších kondomů na trhu - Extra Safe. Rak, reprezentant živlu Voda, se může utlouct za vším, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů.


LEV
23. července - 22. srpna
Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň On si to tak myslí. Teoreticky se má jako hlavní lovec stát tím nejobdivovanějším. Ve skutečnosti ho jen stačí podrbat za uchem a stane se přítulným a potěší jako koťátko. Nemůžete mu ale ukázat, že v tomto stavu nevypadá jako král, protože se okamžitě urazí a dostanete se v jeho nemilost. Je velkorysý, proto Vám to ihned promine, ale pro příště k němu musíte přistupovat s větší úctou a daleko více diplomaticky. Komedie a tragédie zároveň. Tento rozený herec potřebuje publikum a scénu, aby se mohl seberealizovat a být šťastný. Co je ovšem horší, takové divadlo s ním musíte hrát i v posteli: hlasité vzdychání a akrobatické pozice udržují Lva v přesvědčení o své majestátnosti a umění milování. Vděčným pomocníkem bývá zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat výsostný královský pár.

Jestli máte smůlu a narazili jste na egoistického Lva, musíte mu jemně naznačit, že to ještě není konec. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami (naopak, bude z tohoto důvodu velmi pyšný, musíte mu ovšem dát najevo, že jste si toho všimli). Kromě celé této komedie mu nelze upřít, že dokáže celou zábavu zorganizovat tak, aby se nikdo nenudil. S ohledem na to, že se Jeho veličenstvo nezabývá přízemními věcmi, přichystejte pro něj překvapení v podobě kondomu Arouser - ocení Vaší iniciativu. Nezapomínejte na to, že poddanství zavazuje, musíte tím pádem dbát na to, abyste se líbili nejen svému vládci, ale - co je ještě důležitější - jeho přátelům, jejichž rolí je obdivování Jeho osoby a všeho, co Mu patří. Vládce má svá privilegia, a proto musíte sem tam zavřít oči (a nezřídka i pusu) nad jeho veřejnými flirty. Jediným potěšujaícím faktem je to, že Lev má dobrý vkus a Vaše konkurence bude splňovat vysokou laťku.


PANNA
23. srpna - 22. září
Koketérie Panny ji katapultuje na čelo frivolního Zvěrokruhu. Umění nevinného erotismu je tak silné, že naivní amatéři si mnou ruce nad vidinou brzkých rozkoší, ke kterým ale nedojde. Znajíc svůj půvab a disponujíc praktickým uvažováním umí Panna s vrozenou elegancí přetrvat v dnešní době se zástupem platonických obdivovatelů. Perfekcionismus, pedantství a kritický přístup ji zajišťují poměrně dlouhé období ve svobodném stavu. Ve většině důvodů na vlastní přání, protože nenachází kandidáty procházející testy kvality s výsledkem 1A. A takové zkoušky musí partner Panny absolvovat denně. Každý, kdo vydrží neustálé poznámky a uštěpačné komentáře ohledně své osoby na veřejnosti, bude sladce odměněn. Pod povrchem zdánlivé nesmělosti dřímá gejzír smyslnosti. Panny jsou prostě sexuálními entuziasty. Inteligentní a vtipné, tráví čas hledáním ideálů způsobem velmi odvážným a častokrát kontroverzním, nehledíc na reakce okolí. Jestli se i přes to chcete pokusit získat srdce Panny, máte o sobě vysoké mínění a jste připraveni na kritiku, i na tu velmi intimní.

Musíte se prezentovat jako osoba velmi decentní, přesná, která si poradí v každé situaci, s každodenními problémy atd. Ale jakou to má souvislost s postelí a sexem? V průběhů vtipné konverzace ohledně banálních témat si náhle uvědomíte, že už to začalo, a to jak! Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu Vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. Sama dbá o bezpečnost a - co je možná ještě důležitější - hygienu (podívejte se do kapsy nebo kabelky Panny a určitě tam najdete kondomy Classic). V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Pořád nemůžeme pochopit proč.


VÁHY
23. září - 23. října
Příjemnost a komfort. Žádný jiný znak nerozumí těmto pojmům tak, jako Váhy. Rande s Váhami musí být pečlivě připraveno - a to pokud jde jak o Váš zevnějšek, tak i psychický stav. Váhy Vám neskočí na značkový obal, pokud se pod ním skrývá lidový vkus. Prostředí musí být příjemné, estetické a komorné. Před schůzkou rychle přečtěte nějakou knihu, skočte do kina nebo divadla. Není lehké okouzlit Váhy, nesmí se zapomenout na povídání a výměnu názorů, ovšem na patřičné úrovni. Váhy patří do skupiny vzdušných živlů (společně s Blíženci a Vodnářem) - velmi si cení intelektuálního rozptýlení, což dnes patří k výjimkám. Bohužel, navzdory všem přípravám a námaze potřebujete ještě dvě vlastnosti: sebeovládání (když po několikáté uslyšíte "asi to chci, ale ještě to nevím určitě") a trpělivost (když uléháte sami do postele s dalším datem schůzky v kalendáři).

Flirt, povídání, kouzelné úsměvy a nesplněné sliby - to jsou součásti sexuální hry, kterou s Vámi Váhy hrají na každé schůzce. Jiným způsobem, jak na ně, je rychlý útok, protože Váhy patří ke kardinálním znamením (vedle Berana, Raka a Kozoroha), které se vyznačují rychlým rozhodováním. Rychlá akce ale musí splňovat estetickou úroveň uznávanou Váhami a musí být šikovně zakamuflována intelektuálním důvodem. I když je už ruka v rukávu nesmíte polevit, a každá repríza musí mít dokonalou výpravu a bezchybnou režii. Jestli máte rádi překvapení, je to jen dobře - toto znamení je vstřícné k jakýmkoliv spontánním experimentům, kterým můžete pomoci tak, že všechny hračky, pomůcky a jemné kondomy Elite diskrétně naaranžujete ve svádivé kompozici tak, aby byly vždy po ruce.


ŠTÍR
24. října - 22. listopadu
Sex v nejvíce odvážném a temném podání. Nejprve se důkladně zamyslete, jestli jste připraveni na svádění Štíra. Z lovce se snadno stává oběť, obzvlášť pokud máte znenadání na zápěstích pouta. Toto Znamení nezná pojem "prostředek". Tady není sex zábavou: je cílem. Seance se Štírem mohou být zkušeností, která změní Vaše vnímání lásky i života. Smyslnost, chtíč, násilí a pornografie - to všechno má zde místo. Navíc podepřené odpovídajícími fyzickými dispozicemi. Schopnost regenerace může být výborným darem nebo utrpením pro méně odolné partnery. Zachovává věrnost osobám, které se mu vyrovnají v temperamentu a fantazii. Nevěřte, že přečtete Štíra, že odhadnete jeho myšlenky a city; to on je ve Vašem vztahu Pánem a Vládcem držícím pevně otěže rozkoše.

Ale pozor - celá ta maškaráda a středověký styl skrývají velmi citlivý vnitřek, ke kterému mají přístup jen ti vyvolení. Jestli patříte k těm šťastným, važte si toho a pečujte o něj, odměnou Vám bude nejnáruživější smyslnost z celého Zvěrokruhu. Ostrou jízdu se Štírem podnikejte jen na svou vlastní zodpovědnost, s dodržením všech zásad opatrnosti. Dodatečnou stimulaci obstarají kondomy Arouser, které mají své místo vedle latexových oblečků a koženého spodního prádla. Nedostatek slitování a železné zákony chtíče jsou charakteristické znaky Štírů a proto se ujistěte, jestli jste opravdu připraveni na transcendentní rozkoš, ze které není úniku.


STŘELEC
23. listopadu - 21. prosince
Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Na své životní pouti potkává Střelec různé osoby, získává nové zkušenosti a dovolí čerpat jiným ze své studny poznání. A je dobrým a ochotným učitelem bez zdrženlivosti a větších nároků. Po pravdě není moc vybíravý. Ulovení Kentaura není těžké, ale co za tím vězí, to není určitě nic k chlubení. Je to ale radostná, spontánní a vyčerpávající zkušenost. Stačí mu zkřížit cestu a jít rovnou na věc. Neurazí se, protože sám si myslí, že přímočarost a poctivost je základem sebevědomí a zábavy. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Jestli se opozdíte na schůzku, najdete jej v náručí někoho jiného, kdo byl zrovna po ruce a Střelec nebude absolutně v rozpacích. Jestli nemá náladu a chuť na navazování nových vztahů, což se neděje příliš často, přímočarost vyčistí ovzduší.

Může to nezřídka i zabolet, protože jeho upřímnost je až jeho posedlostí. Občas sám pochopí, že přestřelil, ale nejčastěji je už pozdě. Imponují mu osoby s širokými vědomostmi, které si bude ochotně a bez omezení vyměňovat. Je tolerantní osobou, otevřenou vůči novým zkušenostem, zúčastňuje se všech forem vyučování, jaké se mu naskytnou na jeho životní pouti. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků po celém světě. Z toho důvodu je vhodné nosit při sobě kondomy Ultra Thin, které nejlépe odpovídají jejich heslu "Jednoduše do toho!".


KOZOROH
22. prosince - 20. ledna
Rozvaha, pořádek a solidnost. Lovci jednoduchých trofejí nemají žádnou šanci. Tohle je oblast jen pro vytrvalé a ambiciózní. Kozoroh je znamení, které přistupuje k sexu jako k životu - velmi vážně a zodpovědně. K získání osoby s tak pevnou psychickou podstatou se musíte nejprve zamyslet nad tím, jestli se dáte na tak časově náročný proces. Jestli je motivace dostatečně silná, trpělivost nadprůměrná a nápady v rámci společenských norem - vzhůru do díla. Konzervativci vyžadují konzervativní svádění. V žádném případě si na rande s Kozorohem neoblékejte sexy mini ani rozepnuté košile ve stylu Nicka Slaughtera. Skromné, až upjaté oblečení, kravaty a saka jsou pro něj tímtéž, co latex pro Štíra. Bez ohledu na to, kdo platí účet, musí být večeře ve dvou solidní, ale bez přehnaného přepychu.

Kozoroh nerad zbytečně utrácí a pokud zjistí, že Vy ano, stanete se pro něj nevhodným kandidátem větrajícím peněženku. Po mnoha setkáních, obětovaných diskusi o politické situaci v domově i ve světě, se pomalu začíná otvírat toto zdánlivě chladné stvoření. Velmi jemně, protože vevnitř se nachází velmi citlivá duše plná očekávaní, která jen čeká na toho pravého, kterému může ukázat své nitro a city. Vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Oblast bezpečnosti nechte na jeho rozvaze a instinktu, pravděpodobně sáhne po ověřených kondomech Extra Safe. Takto získaný Kozoroh je Vaší věrnou a loajální trofejí, které projde bez vzrušení nástrahami dnešního světa. Není také jednoduché se ho zbavit, pokud měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení.


VODNÁŘ
21. ledna - 20. února
Šílenému Vodnáři jsou cizí pokušení těla, pokud není fascinován vnitřkem majitele. Sám pohlavní akt pokládá za příliš primitivní, aby stál za námahu. Před jeho skokem do Vaší náruče je nezbytná výměna novátorských a odhalujících názorů, které jej přivádí do bodu varu. Velký experimentátor nabízí zajímavou osobnost a nepředvídatelný sex. Nevyniká pravda ve smyslnosti, ale rád zkouší nové věci, které budete později společně analyzovat a diskutovat o nich. Vodnář nemá stálé oblíbené praktiky, o kterých by mohl prohlásit, že je preferuje nebo se mu líbí. Tráví život experimentováním a hledáním, a proto má k nabídnutí překvapivý a nebanální sex. Převracení světa vzhůru nohama má kořeny v jeho charakteru, musíte proto sebrat odvahu ke spojení lásky a chaosu. Miluje technologické novinky, a proto, pokud přinese do postele něco, co vzdáleně připomíná křížence kávovaru a hot-dogu, musíte věřit, že ví, co dělá, poddat se společným prožitkům a nechat se unášet na vlnách rozkoše.

Navzdory samotářským sklonům si najde mnoho přátel a známých díky své excentrické a upřímné povaze. Často bývá iniciátorem kolektivních zkušeností, které získává společně se svými známými ve jménu vědy a poznání. Velmi často se pohybuje nad propastí rizika, před nebezpečím ho chrání pouze vysoce rozvinutá intuice. To Vy musíte sami dbát o Vaší bezpečnost pomocí kondomů Select, které nedovolí uniknout žádnému "důležitému experimentu". Na druhou stranu ale spokojí tato značka také duši Vodnáře toužící po novinkách. Navzdory neustálému hledání nových zkušeností nemůžeme o Vodnáři říct, že je profesionálním svůdníkem. Jestli narazí na osobu sdílející jeho nadšení k experimentům, dokáže být stálý ve svých citech.


RYBY
21. února - 20. března
Nerealistické a idealisticky nastavené Ryby se stávají často kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. S ohledem na chybějící silnou vůli, rozhodnost a vrozenou důvěřivost se dostávají do rukou osobám s citlivostí žoldáka, které je zneužívají hanebným způsobem. Neexistuje druhé znamení, které se vyznačuje takovou bezbranností a citlivostí. Proplouvajíc životem jsou vybaveny pouze jedinou zbraní jakou mají - iluzí. Nerozlišují hranici mezí realitou a snem, ztrácejí kontakt s reálným světem. V jejich společnosti se nikdo nezorientuje, včetně jich samých. Nikdy nevíte, kde začíná pravda a kde fikce. Přesto může být vztah s Rybami nezapomenutelným a transcendentálním prožitkem. Jemné a poddajné, jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany.

Masochistické sklony a zalíbení v nejrůznějších pomůckách způsobuje, že alespoň partner Ryb by měl být jednou nohou na zemi a nezapomínat na jemné kondomy Elite, které nedovolí přeměnu snů v černou můru. Se sklonem k různorodým závislostem by měly nalézt kontaktní bod se světem, ukazující jim hranici, kterou není možné překročit. Váží si dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale zároveň jemných, nedovolujících zcela opustit říši fantazie. Ve svém životě potkají Ryby spoustu osob, které za ně budou chtít rozhodovat nebo budou potřebovat potěšit. A není v tom nic zlého, Ryby jsou stvořené pro pomoc a potěšení jiných, aby ulehčily jejich trápení. Ryby prostě milují život a svět.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce