Jste zde


Pojďme více komunikovat
Sofie Danae

Vážení a milí čtenáři, v tomto článku se na Vás obracím s prosbou. Nebojte, nebudu po Vás chtít nic, čeho byste se jen těžko zříkali :-)). Chci Vás jen vyzvat k větší, aktivnější a otevřenější komunikaci.

 

Server DušeCZ.com & Esoterika.cz je informační server, který vstupuje do čtvrtého roku své existence. Zpočátku jste byli pouze pasivními pozorovateli, následně jsme Vám přinesli možnost psát komentáře a hodnotit články a v poslední fázi zhruba před půl rokem se na Duši objevilo také nové diskusní fórum. Celou dobu fungujeme zcela bezplatně a zdarma Vám tak přináší informace, po kterých (doufám) prahnete, či alespoň si v nich naleznete střípky zajímavostí pro sebe.


Samozřejmě to také znamená, že jakožto server nevýdělečný nemůžeme ani my nabízet žádné hmotné ohodnocení našim autorům. Píší tedy z lásky, z radosti ze sdílení a touhy pomoci. A věřte, dělají tak rádi. Jedinou odměnou, kterou očekávají, je reakce Vás, našich milých čtenářů. A v tom je právě onen pověstný a nevděčný kámen úrazu. Těch komentářů pod články a hodnocení článku známkou 1 až 5 je stále méně a méně. Nemůžu uvěřit, že si žádný názor na článek neutvoříte, proč byste ho potom četli?


Pojďme se tedy spolu dohodnout, že pokud Vás článek zaujme, zanecháte tam také svůj otisk, že jste tam byli, že se Vám líbilo či nelíbilo co jste četli... A nebo napíšete co Vás zaujalo - a nebo klidně i v čem se dle Vašeho názoru autor mýlí. Pojďme spolu prostě více komunikovat. Z kontaktu, který udržuji s našimi autory, ale i z těch několika e-mailů od Vás, našich čtenářů, vím zcela bezpečně, že jak na straně jedné, tak i na straně druhé se jedná o velmi zajímavé lidi, s úžasnými zážitky, názory a mohu-li to tak říci, i hravostí.


Proto pevně doufám, že po drobném popostrčení v podobě tohoto článku se komunikace rozproudí plnou silou. A to nejen ve zmiňovaných komentářích. Na našem diskusním fóru si můžete nechávat mezi přáteli vzkazy, diskutovat na témata, která Vás zajímají (lze bez omezení přidávat tématické okruhy) či se zde třeba seznamovat. Můžete pozvat na zajímavá setkání, můžete se svěřovat (zcela anonymně) se svými zážitky a čekat na reakce a třeba i rady ostatních. Těch možností je opravdu hodně, ukažte tedy jak jste hraví a že se ve Vás nemýlím...


A abyste neřekli, že zde jen něco chci a nic nenabízím, teď jedna novinka z trošku jiného soudku. Určitě valnou většinu z Vás potěší, že už začátkem února se zaplní obě dosud prázdná políčka ve Věštění on-line a brzy tedy budete moci využívat tuto Vámi tak oblíbenou rubriku ještě častěji a včetně již funkčního tarotu budete tedy mít celkem tři způsoby věštění. Ne ne, ještě neprozradím, oč se jedná, nechte se přece překvapit...


P.S.: Děkuji za komentáře pod tímto článkem:-))