Jste zde


Nebuďme už hlupáky!
Sofie Danae

Politika na tento server nepatří. Přesto jsou věci, ke kterým se nelze lehkomyslně otáčet zády. Ne, pokud se nechceme znovu stát mlčící většinou. Místo osobností, lidských bytostí se stát šedavým skleslým lidem bez názoru či emocí.

Ještě je čas říci: NE!

Snad už nás, tvůrce tohoto serveru, znáte natolik, abyste věděli, že se nehoníme za lacinými titulky a uřvaným křiklavým bulvárem. Jsou ale věci, ke kterým se nedá mlčet. Není to jen tupý, nafouknutý blábol, opravdu je demokracie, naše křehká, vysněná demokracie ohrožená!

Už za pár dní jsou tady volby. Jděte tam a udělejte správnou věc. Volte opravdu tak, jak to cítíte ve svém srdci. Přesto si dovolím na Vás naléhat: NEVOLTE KOMUNISTY! Mějte, prosím, také na paměti: I pokud dáte svůj hlas ČSSD, volíte rudou! Jestli to uděláte, protože Vás někdo v poslední době naštval, nebo protože jste znechuceni něčím okolo Vás, toto není řešení. Je to krok do propasti plné exkrementů a do té žumpy s sebou stáhnete nás všechny!

Vždyť si vzpomeňte na to, co tady bylo celé půlstoletí! Ten jediný, velkolepý cíl, které mají zlatým písmem vepsán jako první a nejdůležitější bod stanov, je utopický, nabubřelý sen, neuskutečnitelný a prázdný.

Když ze mne někdo udělá hlupáka poprvé, měl by se stydět on. Když podruhé, měl bych se stydět já!

Vzpomínejte, pokud jste to zažili. Ptejte se svých blízkých, pokud jste to nezažili. Snad Vám pomohou následující obrázky.
Mějte na paměti, že čtyři roky mohou být zatraceně dlouhé!

Pokud souhlasíte, připojte svůj hlas v komentářích.

DĚKUJEME

Český pilot: Český pilot za války v RAF – jiné země své hrdiny vyznamenávaly, komunisti ty naše posílali do lágrů (shodou okolností ten pilot na obrázku je můj strýc kapitán Bohumír FÜRST, který létal u 310 československé perutě v Británii a po komunistickém puči jej soudruzi zavřeli na Mírově, “RP“)Milada Horáková: Milada Horáková během vykonstruovaného procesu, na jehož konci našla potupnou smrt. Stejně jako stovky jiných, dnes bezejmenných obětí komunismu.

Srpen 1968: Srpen 1968 – bratrská pomoc po komunisticku

Fidel Castro: Fidel Castro má na svém ostrově svobodu pevně v rukou


Kim Jong Il: Kim Jong Il – jeho otec a on přivedli Severní Koreu do pravých pekel, nejen ekonomických. Za radostného budovatelského zpěvu a mávání pestrými šátky umírají ročně miliony lidí!

Ostatní snad nepotřebují komentář...
Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi dobře žilo
Zločiny komunismu?
Zapomněli jste?
Připomeňte si je.