Jste zde


Esoterika 2006 na Výstavišti s Biostylem již v pátek 17.3.
inzerce

Vše o Zemi…vše pro Zemi – tak to je slogan veletrhu Biostyl 2006, který letos doprovodí na Výstavišti v Praze - Holešovicích veletrh Esoterika 2006, který má slogan ... a skryté se stává zjevným. Oba se uskuteční v jednom termínu, a to od 17. do 19. března. Jestliže se veletrh Esoterika zabývá především duchovními naukami, sebepoznáním, kulturou a „skrytou“ historií, Biostyl se soustředí především na zdravý životní styl, ekologii a alternativní medicínu, eko a agroturistiku.

Veletrh Esoterika na holešovickém Výstavišti je oblíben rovněž pro svůj bohatý doprovodný program. „ Přednášky, semináře, přehlídka filmů, autogramiády a workshopy, budou stejně jako loni tvořit páteř celé akce. Celý doprovodný program je obohacen o velkou zahraniční účast přednášejících.

PABLO RUSSELL, Kanada.
Duchovní vůdce domorodého indiánského kmene Černonožců (Blackfoot-Blood), učitel,  tanečník obřadu Tanec slunce.
MNIŠI Z HIMALÁJSKÉHO KLÁŠTERA TIKSE, Indie.
První evropské představení unikátní himalájské kultury prostřednictvím mnichů z indického Ladaku, přednáška s ukázkou rituálů. Náboženství i každodenní život Ladačanů je již téměř dvanáct století ovlivněn tibetským buddhismem - hlavním náboženstvím Ladačanů.

Dr. FABIO ALBERTO RAMÍREZ TEJADA, MD, Kolumbie.
Lékař a léčitel, ředitel Kolumbijské nadace pro etnomedicínu, přednášející o posvátných rostlinách kolumbijské Amazonie.Dr. MARY STAGGS, Angličanka žijící ve Španělsku.
Celosvětově uznávaná odbornice na detoxikaci a přírodní lékařství, představí své nové výzkumy a také jedinečný mikroskop.
Dr. phil. CHRISTIAN RÄTSCH, Německo.
Etno-farmakolog a „altamerikanist“- znalec starých dějin, kultury Ameriky. Tři roky žil v mexickém deštném pralese spolu s lakandonskými indiány. Výsledky jeho dlouholetého bádání byly zveřejněny v mnoha publikacích.
Dr. phil. CLAUDIA MÜLLER EBELING, Německo.
Etnoložka a historička umění. Její vědecká specializace je především visionářské umění, démonizace přírody v dějinách umění, „thanka“ obrazy (malba) a šamanismus. Její práce byly uveřejněny v mnohých publikacích.


DAVID KRUPNIK , Izrael.
Kabalista a hudební skladatel


A mnoho dalších.

Novinkou letošního ročníku je desítka workshopů, které se uskuteční po všechny tři veletržní dny a povedou je zahraniční hosté.

Veletrh bude pro všechny zájemce otevřen od pátku 17. do neděle 19. března.
Veletržní sekce Pravého křídla vždy od 9.30 do 19 hodin,
sekce doprovodného programu ve Střední hale od 10.00 do 22.00 hodin, v neděli do 20.00 hodin.

Vstupenky jsou nepřenosné.
Jednodenní vstupenka s přístupem na všechny části veletrhu stojí 200 Kč (zlevněná pro studenty 100 Kč),
třídenní s přístupem na všechny části veletrhu 550,- Kč.
Všechny ostatní informace o veletrzích a doprovodných programech najdete na www.veletrhesoterika.cz ; www.biostyl.cz