Jste zde


Problém s otěhotněním a Tradiční čínská medicína
Petr Khür

Stále narůstající problém s otěhotněním mimo jiné dokladuje vrůstající počet klinik a center tímto se zabývajících.
 
Přístup Tradiční čínské medicíny není tak ryze mechanicko-materiální, jak jsme zvyklí. Shodně s obecně známými postupy léčby je ideální, když se terapie účastní pár společně, tedy kromě budoucí maminky i budoucí otec. Aby bylo možné nastolit harmonickou energii u obou.
 
Pohlavním orgánům a celému hormonálnímu systému vládnou ledviny. Pomoc je tedy v první řadě o nich. A to i tehdy, když se všechny testy ukazují v pořádku. Už problém s menstruací může být jedním z prvních signálů potíží s otěhotněním.
 
Neplodnost je většinou způsobena nedostatečností jang či jin ledvin, nedostatečností krve, stagnací či blokádou čchi a krve, chladem v dolním ohništi.
 
Byliny, které použijeme, mají účinek doplňující energii, rozpouští a odstraňují stagnace a škodliviny, ohřívají, apod. dle individuálních potřeb jednotlivce.
 
Mé bývalé ženě byla před dvacátým rokem věku diagnostikována neplodnost s tím, že nikdy mít děti nebude. Naše dvě děti jsou v současnosti již dospělé.
 
Metody diagnostiky vychází z metod Tradiční čínské medicíny, nedělají se zde žádná nepříjemná vyšetření a účinky pomoci jsou více než překvapivé.
 

autor: Petr Khür, www.khur.cz
zdroj: praxe, semináře TČM

 Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Petr Khür

Zaměření:

Praktik Tradiční Čínské Medicíny.

Kontakt:

tcm@khur.cz

Web: www.khur.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více