Jste zde


Kartářka Samantha
Esoterika.cz

 

Níže naleznete prezentaci kartářky Samanthy. Ovšem pozor, jedná se pravděpodobně o ne příliš solidní dámu. Domluvili jsme se na umístění této její prezentace na portále Esoterika.cz, za úplatu. Paní přestala komunikovat v den kdy jsme vše zpracovali, a že to byla komunikace náročná.

Několikrát jsme se připomínali, nic. Myslíme si, že pokud se takto paní chová k nám, bude to zřejmě podobné i ve vztahu ke klientům a tak nemůžeme její služby doporučit. Prezentaci zde ponecháváme aby bylo jasné, o koho se jedná a díky tomu vás snad ochráníme od výkladů karet od Samanthy, protože kdoví jak by takový výklad probíhal.

Nenechte se okrádat, my to také neuděláme a jsme za tuto zkušenost rádi, je to poučení a i kdyby pomohlo jen jediné/mu z vás, těší nás to.

 

 

Mé jméno je Samantha, je mi 45 let. Zabývám se výklady karet, výklady snů, esoterikou, magií, minulostí a již neživými tvory.

Praxe v oboru : 25 let.

K magii jsem přišla, když mi do nebe odešel pro mne velmi důležitý člověk v životě. Začal se mi zjevovat při úplňcích a v mých snech. Tato silná zkušenost mě dovedla zajímat se o tyto věci. A proto jsem tu zde pro vás. Abych vám byla nápomocí, když se před vámi zavírají vrata. Společně.. je opět OTEVŘEME!

  • Kontakt: Vestirnasamantha@seznam.cz
  • Stránky: http://vyklad-karet-od-samanthy.mozello.cz/

Výklad si raději nechte udělat od spolehlivější kartářky, ke které se klienti již řadu let vracejí a jsou s ní spokojeni.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno