Jste zde


Kartářka Petra Janáková, Praha
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.pomaham-ti-zit.webnode.cz

 

Telefon: +420 774 512 510

E-mail: silvie.karma@seznam.cz

Kartářka Petra Janáková, Praha

Praha

10900

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Petry Janákové:

Výklad tarotových karet u Vás doma. Nabídka karmalogie a osobního poradenství.

 Nabízím výklad Tarotových karet. V kombinaci s Karmalogickým výkladem dokážeme společně najít cestu, jak se z Vašich osudových problémů minimálně nezbláznit, v lepším případě je dokázat spoutat a v nejlepším je dokázat ovládnout, aby pracovali, když už ne přímo pro Vás, tak alespoň ne proti Vám.

 

 Každý život lze učinit krásným ..... ovšem ne vždy to jde beze snahy. Možná jste už zkusili několik rad psychologů, zkusili několik sebe zdokonalovacích kurzů, meditací, léčitelů ......... Já osobně jich zkusila hodně. Na několik let se mi dokonce naprosto znechutili :-)  Ale jak píši v úvodu stránek - ani já stále nemám hotovo. Nemáte hotovo ani Vy. Už právě proto, protože jste pořád nenašli řešení. A pokud jste nějaké řešení našli, spolehlivě se objevil další problém nebo obtíž, která si zaslouží ( či spíše vydupe ) nutnost začít znovu. Pojďme se pokusit najít cestu spolu.

 Pracuji v cenové relaci 400,- /h. Pokud se pouze sejdeme na výklad karet 400,-/h, pokud bude potřeba předem vypočítat karmalogickou mřížku, případně horoskop, podle rozsahu a počtu osob, je cena také 400,-/h do jedné hodiny se vejdou dva lidé podrobně a jeden - dva (podle složitosti osudových čísel) základní charakteristika. Rozsah domluvíme individuálně.

Tarot se mnou hovoří sám ..... Co vše Vám chce sdělit se dozvíte na naší schůzce, na kterou se již nyní moc těším.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více