Jste zde


Kartářka Dobrá Věštírna, Most
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.dobravestirna.cz

 

Telefon: +420 702 340 917

Kartářka Dobrá Věštírna, Most

Šeříková 1060/14

43401

Most

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Dobré Většírny:

Nabízím Vám pomoc v těžkých životních situacích, věštění a čtení z karet, andělskou pomoc, diagnózu Vašeho zdravotního stavu, náhled do Vaší budoucnosti. Podívám se na Vaše partnerské vztahy, lásku, osudovou lásku, práci, finance či zdraví.

Napište mi.Mé jméno je Anežka. Žiji v malé, avšak krásné vesničce. Vybrala jsem si život daleko od města a hluku. Mé magické číslo je 11. Hebrejská numerologie o mně říká, že představuji osobu, které je něco zjeveno. Je to tak. Když lidem předvídám budoucnost, ohlasy jsou ohromné. Lidé se diví, jak je možné, že vidím do budoucnosti.

K věštění a výkladu karet používám mariášové karty. K výkladu a nahlédnutí do budoucnosti používám křišťálovou kouli. Také věštím a vykládám karty z tarotových karet.

Pro mé dlouholeté klienty je obtížné za mnou dojíždět. Proto jsem se rozhodla založit tuto internetovou věštírnu. Opravdu mi stačí, když mi napíšete Vaše jméno a datum narození a Váš problém. Pomohu Vám od Vašich bolístek a trápení. Pište mi dotazy na vaše partnerské, pracovní, finanční , zdravotní a životní problémy, s kterými potřebujete poradit. Ráda Vám budu nápomocná k vyřešení Vašich problémů, se kterými si v tuto chvíli nevíte rady a hledáte radu a pomoc. Jsem tu pro Vás. Poradím a pomohu Vám s Vašimi životními starostmi, které Vám osud nadělil. Spolu najdeme Vaši správnou životní cestu. Věřte mi. Vrátí se Vám úsměv do tváře, láska do srdce. Vše se může změnit a Vaše přání se Vám budou plnit.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více