Jste zde


Jak vyhrát pomocí svého znamení zvěrokruhu?
Esoterika.cz

 

Možnost ovládnout loterii neexistuje. Vše je pouze o náhodě. Existují spekulace, zdali některá znamení zvěrokruhu mají větší šanci na výhru nežli jiná. Nezáleží na tom, v jakém znamení se narodíte, nýbrž nakolik dokážete využít jeho potenciál. Nemá smysl nutit opatrného býka, preferujícího sofistikované postupy, ke hře nepředvídatelné rulety, na které se naopak dokáže vyřádit vášnivý střelec. Důležité je věřit sám sobě, nejen se nevzdávat, ale naopak i vědět kdy včas skončit. Odejít v nejlepším je důležité vzhledem k vysoké pravděpodobnosti vypěstování si návyku na hazardní hry.

 

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je energetickým bojovníkem. Sice se všeho se vrhá po hlavě, ale dokáže své pohnutky předem promyslet. Využijte volný čas k pečlivému studiu pravděpodobnosti výhry. Berani preferují rychlé hry zahrnující více hráčů. Nejvhodnějším pro toto znamení je sportovní sázení opírající se podložené analýzy.

 

Býk (21. dubna – 21.května)

Býci jsou konzervativní a praktičtí jedinci, tudíž by se mohlo zdát, že hazard je proti jejich přirozenosti. Výjimkou jsou hry s pevnými kurzy. Když se budete věnovat podrobnějšímu výzkumu dokážete lépe předvídat výsledek, takže se nemusíte tolik bát o vaše peníze.

Blíženci (22. května – 21. června)

 Blíženci mají potřebu být neustále v pozoru. Přirozeností je pro ně činorodý život, nedokážou uklidnit sebe ani své myšlenky. Jejich vysoká aktivita se skvěle odráží na hrách obnášejících rychlý risk.

Rak (22. června – 22. července)

                Pro tiché empatické raky nejsou zářivá světla a okázalost casina tím pravým. Avšak i přes jeho strach z dobrodružství si může náležitě užít kouzlo hazardu. Jste rodinný typ, který potřebuje své milované co nejvíce okolo sebe a toho lze dosáhnout pohodlným sázením z bezpečí svého domova třeba na casinohryzdarma.com.

Lev (23. července – 22. srpna)

                Na rozdíl od Raka má ostentativní lev slabost pro pompéznost, raduje se z pestrých barev hýřivého prostředí. Milujete intenzivní soustředění, proto pro vás není vhodnější hry než Bingo! V okamžiku, kdy vytočíte svou výhru, se vám rozbuší srdce, získáte pozornost okolí a ocitnete se ve svém živlu.

Panna (23. srpna – 22. září)

                Panna je plně přítomna v realitě, uvědomuje si rizika risku a nevěří náhodě. Vše se změní v okamžik, kdy může pečlivě zanalyzovat situaci. Blackjack je hrou, která vám imponuje a může dovést k vysokým ziskům. Díky své zodpovědné stránce dokážete i včas odejít, čímž nikdy nepřijdete o drahocennou výhru. Nikdy nebudete odcházet s prázdnou kapsou.

Váhy (23. září – 23. října)

                Ač by vám vaše nerozhodnost mohla zabránit ve volbě kvalitní hry, neváhejte. Pinball je pro vás jasnou volbou. Vaši tvořivou část duše přilákají umělecká témata, barvy, světla a celkově vizuální stránka hry. Trpělivost růže přináší a vaše znamení jí disponuje nejvíce.

Štír (24.října – 22. listopadu)

                Poker. Nejste naivní, nevěříte nikomu, dokážete rozhodit protivníky, aniž by si to sami uvědomovali. Ať už je to jakákoli hra (Omah, Texas Hold’em, Stud, Brag, atd.), vaše nečitelná kamenná tvář, silná intuice, vytrvalost a přirozený talent pro psychologii se postarají o zvýšenou šanci na vaši výhru.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

                Touha po dobrodružství, statečnost i optimistický přístup vás vedou pouze k jedné hře a tou je ruleta. Rozsáhlá škála možností a nepředvídatelnost udržuje střelce v neustálém vzrušení. I sté otočení vzbuzuje pocit výjimečnosti jako by se událo poprvé.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

                Vaše cílevědomá povaha vyžaduje jednoduchost. Vhodný je pro vás Baccarat umožňující pouze tři východiska. Vaším šťastným číslem je 9 - hodnota, ke které se potřebujete přiblížit k poražení bankéře.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

                Rádi jste výstřední, nechcete být pouze součástí stáda. Pravou zábavou se pro vás stává Poker či Blackjack, kde si užíváte komunikaci a rozptylování vašich soků.

Ryby (21. února – 22. března)

                Vaše jemná klidná povaha vás nutí jít do kouta místnosti. Bez lidí kolem a pouze sama se sebou můžete spokojeně usednout k hernímu automatu a věnovat se pouze jemu a vašemu vnitřnímu hlasu.

 

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno