Jste zde


Jak s pomocí internetu vytvořit pravidelný příjem za 12 měsíců
RenataP

Máte své sny a plány, které chcete postavit na vlastní nohy? Nečekejte ale zázraky, nýbrž pořádnou učebnici, která vás zaúkoluje nejen fakticky, ale především mentálně. Pořádně prověří vaše zapálení, tisíckrát si odpovíte na otázku, jestli právě tomuto jste ochotni zasvětit život a pak…. Bude na řadě pořádná dávka řemeslné práce.

 

Protože sny se neplní zadarmo. Bankovní účet se neplní zadarmo. Ač k tomu název knihy možná svádí, autorka se zabývá i mnoha zdánlivě vedlejšími možnostmi, jak zpeněžit své nápady. Redakční úpravy se postaraly i to, že sem tam nahlédnete i do rybníku českého a zjistíte, jaké jsou přesně možnosti na malém českém trhu.

Za úspěchem stojí dobrý rozmysl. A těch pár dobrých, skutečně dobrých tipů, které v dnešní době fungují, má cenu zlata.

Máte schopnosti, které chcete zpeněžit? Můžete prodávat šperky, založit si kavárnu, pracovat na dálku, dělat naprosto cokoliv a tady dostanete návod na to, JAK SVÉ PODNIKÁNÍ DOSTAT MEZI LIDI.

Nejen propagace, ale hlavně sebeuvědomění

Hodně času autorka věnuje poznání a sebereflexi, důležitým otázkám a návodům, díky kterým přijdeme na ten základ. VĚDĚT, CO MÁTE RÁDI, ČÍM SE CHCETE ŽIVIT – a pak se do toho pustit.  Protože jen tak jsme sami pro sebe dostatečně sebevědomí, že jsme ochotni se pustit do cesty, která bude plná porážek a nepohodlí. Ale také prvních úspěchů. Musíme mít ten vnitřní motor, který si v průběhu první poloviny knihy ujasníte. Teprve to nám vygeneruje nadšení se do toho pořádně opřít a mít 12 měsíců na rozjezd.

Proč právě 12 měsíců? Začtěme se…

Je to doba dost krátká na to, aby se dala podrobně naplánovat, a zároveň dostatečně dlouhá na uskutečnění nějakého cíle. Během jednoho roku se můžete zamilovat, změnit kariéru, procestovat svět, mít dítě, vyhrát v loterii nebo zbankrotovat. Za dvanáct měsíců si můžete úplně změnit život, to vím, to se mi povedlo. Není to totiž žádný nukleární fyzika, je to právě ta jednoduchost, která mě překvapila.  Pokud vás tato kniha přiměje aspoň k tomu, že přehodnotíte své záliby a schopnosti, své sny a cíle, které chcete dosáhnout, je to začátek. Budu ale přirozeně mnohem šťastnější, když mi za rok napíšete, že už můžete odpočívat a dělat jen to, co vás baví.

Pasivní příjem není příjem zadarmo

Pod pojmem pasivní příjem si můžeme představit nikoliv koláče bez práce, ale práci, která generuje příjem ze svého základu. Různé prodeje, přeprodeje, zpeněžení již vytvořených děl apod., příležitostí je spousta a navíc se zdá, že právě v tomto je částečně i budoucnost internetového podnikání. Jsou to chvíle, kdy už máme podnikání zajeté v nějakých kolejích, které dávají jistotu, kdy se práci věnujeme s radostí, protože víme, že máme také dost prostoru pro regeneraci a odpočinek.

Přestaňte snít – začněte žít!

Potřebujeme ale také pořádný kus sebepřesvědčení, píle a nezdolnosti. Sny se neplní zadarmo.

Česká podpora knihy: www.pravdielnyprijemonline.cz a originál: www.retireyoung.com.au (heslo: passion99)

KNIHU NAJDETE ZDE: https://www.ifp-publishing.cz/zivotni-styl/jak-s-pomoci-internetu-vytvorit-pravidelny-prijem-za-12-mesicu/

Vydalo nakladatelství IFP Publishing, www.ifp-publishing.cz, 2019
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více