Jste zde


Mějte pozitivní vztah k sobě samému. Je to důležité
Esoterika.cz

 

Abyste žili šťastný a spokojený život, je velmi důležité pěstovat sami se sebou pozitivní vztah. Víte, jak na to? A jak poznat své vlastní já?

Klíčová je spokojenost sám se sebou

V prvé řadě je důležité, abyste žili v souladu sami se sebou. Díky tomu budete spokojení se vším, co říkáte, děláte i jak vypadáte a váš život tak rázem bude příjemnější. Zároveň budete napojeni nejen sami na sebe, ale i na své okolí a všechny situace ve svém životě budete mnohem lépe vnímat.

Pokud by vám poté něco nevyhovovalo, dokážete to jednoduše změnit, abyste se opět cítili dobře a byli spokojení. A spokojenost se odrazí i na vašem zdraví – neonemocníte a vaše energie bude plynout v čistých meridiánech. Bude pravidelně a pečlivě vyživovat každý orgán v těle a udržovat vše v dokonalé rovnováze.

TIP: Přístup holistické medicíny dokáže účinně vyčistit vaše meridiány. Využívá k tomu přitom řadu technik.

Poznejte své vlastní já

Nelíbí se vám, jak vypadáte? Nejste spokojení se svými emocemi, které vás přepadávají? A víte, že to často nemá nic společného s vaší skutečnou osobností?

Když jsme ještě byli malými dětmi, vtiskávali jsme do sebe vlastnosti obou rodičů, a to včetně jejich frustrací a nespokojeností sami se sebou. Přirozeně jsme si zkopírovali jejich názor na sebe sama i okolní svět a vytvořili jsme si svůj vlastní pohled, který však vůbec nemusí být totožný s naší skutečnou osobností.

Udělejte si na vše svůj vlastní pohled

Každý z nás by si měl v životě projít fází, které bychom mohli říkat „hledání sebe sama“. Jednoduše se zkuste na chvíli oprostit od programů převzatých z domova nebo ze školy a začněte vnímat sebe a své okolí svým vlastním pohledem.

Zkuste být k sobě naprosto upřímní a připusťte si, že nejste šťastní, pokud tomu tak doopravdy je. Díky tomuto kroku začnete podvědomě přitahovat situace, které vám pomůžou pochopit, proč to tak je a jak by se to dalo změnit.

Máte jasno v tom, co vás baví?

Neméně důležitou součást vaší cesty by mělo symbolizovat objevování vaší osobnosti a nitra. Plňte si své sny a zjišťujte, co vás v životě opravdu baví a naplňuje. Abyste to objevili, musíte to nejprve zažít.

Více článků z oblasti zdraví a zdravého životního stylu najdete na www.netradicni-medicina.cz.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více