Jste zde


Astroložka Daniela Grychníková, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.astroklic.cz

 

Telefon: +420 774 911 501

E-mail: jezibaby@email.cz

Astroložka Daniela Grychníková, Praha

Ke Kateřinkám 1392/12

14900

Praha, Chodov

Provozní hodiny: 

Pondělí: Nonstop

Úterý: Nonstop

Středa: Nonstop

Čtvrtek: Nonstop

Pátek: Nonstop

Sobota: Nonstop

Neděle: Nonstop

Služby astroložky Daniely Grychníkové:

Nabízím služby v oblasti astrologie a tvorby horoskopů, výklad karet a další esoterické služby. Pořádání astrologických kurzů. Astrologické konzultace, horoskopy, výklad karet a kurzy po telefonu a Skype.

Tarotový kurz Velké Arkány

Velká Arkána, neboli Velké tajemství (arkánum -tajemství) se skládá z 22 karet, chcete li, z 22 Archetypů, 22 univerzální principů.

Jednotlivé karty znázorňují základní zákonitosti. Karty zobrazují naše nevědomé duševní procesy, které mají zásadní vliv na náš reálný život. Lze je také chápat jako symboliku vývoje, který není nikdy plně zakončen, protože má podobu spirály.

Kurz partnerské astrologie

Individuální zájmový kurz partnerské astrologie je vhodný zejména pro "přespolní", co preferují individuální přístup z pohodlí vlastního domova. Je koncipován pro pokročilé astrology. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má za sebou úspěšně zvládnuté základy astrologie. Nezáleží přitom na tom, zda jste absoloventem mého začátečnického kurzu, nebo máte znalosti odjinud.

Kurz pro pokročilé

Individuální astrologický kurz pro pokročilé je vhodný zejména pro "přespolní" co nemají možnost se účastnit astrologické školy, nebo z jiných důvodů preferují individuální přístup z pohodlí vlastního domova. Je koncipován pro pokročilé astrology. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má za sebou úspěšně zvládnuté základy astrologie. Nezáleží přitom na tom, zda jste absoloventem mého začátečnického kurzu nebo máte znalosti odjinud.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více