Jste zde


Feng shui Marina Kopecká, Brno
PatrikB

Kontakt na Feng shui:

Web: www.kralovnafengsuej.cz

 

Telefon: +420 607 536 565

E-mail: info@elezione.cz

Feng shui Marina Kopecká, Brno

Kristenova 1076/2

62400

Brno, Komín

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby Feng shui Mariny Kopecké:

Nabízíme specializované poradenství v oblasti Feng shui. Zaměřujeme se na vytvoření bydlení podle zásad feng šuej od výběru vhodného pozemku po určení doplňků, kompletní feng šuej audit domů, bytů a nebytových prostor.

Feng šuej pomáhá zlepšit kvalitu života a poskytuje nám doplňující pohled na životní události a problémy. Každý vnímáme svět a věci kolem sebe trochu jinak. To co je jednomu naprosto jasné může být pro jiného tajemstvím. Některé věci nám nejsou patrné i přesto, že jsou jednoduché či naprosto logické. Pohled na věc z jiného úhlu a s dostatečnou zásobou informací a znalostí se pak stává opravdu cenný.

Feng šuej je aktivně využíváno již tisíce let. Jedná se o velké množství znalostí a zkušeností, které jsou předávané písemně, či ústně z generace na generaci. Díky své stálé aktuálnosti se úspěšně aplikuje i dnes. Neboť stejně, jako před několika tisíci lety, i dnešní člověk řeší v zásadě tři věci: vztahy, finance a zdraví.

Feng šuej Feng šuej doporučení a rady jsou tady proto, aby nám pomáhaly usnadnit cestu životem a aby nám pomáhaly vyhnout se zbytečným překážkám. Feng šuej se zabývá jak globálními tak i drobnými otázkami. Znalosti feng šuej lze například využit k výběru vhodného pozemku a při stavbě nového domu. Stejně tak je lze využít při rekonstrukci stávajícího objektu a zařizování interiérů. Významného efektu lze za pomocí feng šuej docílit přejeme-li si zlepšit spaní. Feng šuej pomáhá podpořit zdraví (poradenství zaměřené na osobní prvek), zlepšit vztahy nebo upevnit rodinnou soudržnost. Život není konečná destinace nýbrž cesta a tak každá doba nese svá úskalí.

Příklady nabídky naších služeb:

Vytvoření bydlení podle zásad feng šuej od výběru vhodného pozemku po určení doplňků.

Kompletní feng šuej audit domů, bytů (již zabydlených prostor) a nebytových prostor (kanceláře, studia, restaurace, ...)

Individuální doporučení pro každého z členu domácnosti na základě osobního prvků, šťastných směru a astrologických zvířat.

Výběr vhodného objektu pro podnikání (například vhodné místo pro obchod, kancelář nebo restauraci).

Individuální doporučení v otázkách pracovních vztahů.

Podpoření dobrého firemního prostředí pro firmy (aby se lidé cítili příjemně, měli elán a okolí na ně působilo raději zdravě energeticky než tlumivě).

V případě poradenství mimo Brno se k ceně poradenství musí ještě připočítat cena za dopravu.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více