Jste zde


Miluj svůj život 2019: Bude plný nových možností
RenataP

Víte, jaký bude příští rok? Je příjemné si do něj přibrat Lucii Ernestovou a Louise L. Hay a udržet si klidné rozpoložení mysli – protože, co si budeme povídat, základem milovaného života je rozvaha, důvěra, snad i intuice spojená s rozumem, prostě život, v němž se necítíme stresováni a tlačeni někam, kam nechceme. Jak může takový nástěnný kalendář pomoci?

 

Ke každému měsíci náleží myšlenka, která nás může provázet…

„Jsem autorem svého života.“

„Každá zkušenost je úspěch.“

A každá myšlenka je rozvinuta v krátkém textu, který se může stát inspirací a duševní vzpruhou pro všední dny. Sladké mlsání pro duši. Inspirace pro dny, kdy se chcete rozletět celým světem… a pohlazení pro dny, kdy máte chuť zalézt někam a odpočívat v temné sluji.

Praktická stránka kalendáře je ovšem parádní. Okénka jsou velká tak akorát, že poskytují dostatek prostoru pro poznámky a zároveň máte přehled o celém měsíci. Skvělé pro plánování, přehled a chvíle zamyšlení nad svým životem.

Jaký bude rok 2019?

Takový, jaký si ho uděláte. Ale jedním si můžeme být jisti. Bude plný chyb, protože chybama se člověk učí. Bude plný učení, které nám dříve či později dá smysl  a přinese pocit úlevy. Bude plný radosti, protože ta je koření života a pomůže mnohé problémy vyřešit.

Bude plný nových možností a šancí, které tu budou proto, abychom překonali sami sebe a vydali se i neznámými cestami (i s rizikem chyb).

Berete? Tam směle do roku 2019?

BONUS: Vzala jsem do ruky nad tímto kalendářem i karty: Tak prosím, položila jsem si otázku: Co máme MILOVAT NA ROKU 2019?

Co je ten tajný recept, ta ingredience, kterou si přimíchat do ranní kávy nebo čaje každé ráno? Co rozvíjet nejčastěji jak jen to půjde?

Král holí a Svět. Vášnivá karta plná plánů a energie do budoucnosti a karta Světa, která jeden cyklus uzavírá a druhý začíná.Přesný odraz toho, co se děje v noci z 31. prosince na 1. ledna. Něco přirozeně skončilo, jiné přirozeně začíná.

Příští rok nám právě takové impulsy bude život často nosit. Ukazovat, co už končí a kde je nová úrodná půda. Každý den bychom si měli připomínat, čím se chceme otevřít světu. Co milujeme a jak chceme zářit a jak chceme, aby nás svět vnímal. Takový svět, od kterého chceme, aby nás přijal a dal nám šanci. Na cokoliv.

O autorkách:

Louise L. Hay (1926–2017) byla uznávanou lektorkou v oboru metafyziky a autorkou mnoha bestsellerů, včetně bible pozitivního myšlení „Miluj svůj život“. Z tohoto učení vychází i tento kalendář. Vycházela z vlastních traumatických zkušeností z dětství a v 81 letech natočila první film o své práci s názvem Miluj svůj život. Založila své nakladatelství a mimo jiné se podílela i na kuchařce, která vyzdvihuje zdravotní přínosy prostých obyčejných vývarů. Snad proto se dožila i takového věku.

Lucie Ernestová je máma dvou kluků, inspirující ilustrátorka, cestovatelka, ale i milovnice svého života na samotě za Prahou. Kreslí inspirační obrázky pro malé i velké. Vzbuzují v lidech otázky, náměty, inspirace a pomáhají rozvíjet zajímavé rozhovory. Ke kalendáři na celý rok to nemohla být lepší volba!

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více