Jste zde


Tom Kenyon, Wendy Kennedy: Velký experiment
RenataP

S Arkturiány jsem se navnadila na teorii, že jsme geneticky spjati s mimozemskými civilizacemi, jinak si snad nelze naše schopnosti a druhovou rozdílnost od ostatních obyvatel Země vysvětlit. V této druhé knize se Tom Kenyon a Wendy Kennedy zamýšlejí více nad našimi schopnostmi. Opět připomínají stav naší civilizace, rozebírají historii lidstva a dávají do logických souvislostí i existenci Atlantidy, jak funguje kolektivní vědomí a jaké změny měl přinést předěl kolem roku 2012.

 

A především se naučíte v drobných cvičeních více vnímat svět kolem sebe.

Třeba takhle:

Pokud chcete své vnímání přepnout ze stavu oddělení k propojenosti, je to opravdu docela jednoduché. Během dne se zastavte a zeptejte se sami sebe: „Kde vibruji v tomto okamžiku – na mentální, emoční, nebo fyzické úrovni?“ Jakmile si začnete tohle uvědomovat a měnit to, můžete si vytvořit nové návyky i nové myšlenkové formy, neboť většina z těch nižších funguje na podvědomé úrovni. Jde o to, abyste přesunuli všechny podvědomé a nevědomé frekvence na úroveň vědomí. Není to sice lehký úkol, ale technika je to zcela jednoduchá.“

Souhlasím, nakonec když se chce, všechna cvičení, která tu jsou, jsou velice jednoduchá a pokud do nich jednou proniknete, stanou se tak fantastickými a úlevnými pro lidskou duši, zároveň však obohacujícími, že i když tuhle knihu posléze zavřete a založíte do knihovny, čas od času si na tuhle její výraznou část vzpomenete. V lepším případě opravdu některá cvičení aplikujete do všedního života.

Přečtěte si ji ale podruhé, potřetí…

Podesáté… Je to přesně jedna z těch knih, které se vyplatí vzít do ruky vícekrát, klidně i s několikaletým odstupem, protože já sama jsem zvědavá, co z ní bude aktuální a dokázané za řadu let. Co bude v obecném vědomí, co už nebude podivínské, ale do jaké míry budou třeba psychologové běžně vyučovat své žáky změny myšlení. Jak se bude měnit přesvědčení lidí o sobě samých. Jak se bude měnit hlavní proud zpráv – změní se z negativní žumpy zmanipulovaných obrázků na něco více objektivního? Začne to masa lidí opravdu chtít?

Protože jestli jsem si z této knihy něco vzala, tak vědomí, že opravdu musí každý začít u sebe a vyhledávat, žít to, co opravdu chce, ne to, čeho se bojí.

Kniha Velký experiment je podařenou koláží vyprávění, cvičení a rozhovorů o tom, jak jsme nevyužité a dokonalé bytosti a o tom, jací jsou ti, kdo v tom všem mají prsty. Občas se nám svěřují i s tím, že nelze všechno uhlídat a že se to trošku někdy zvrtlo někam, kam nemělo. Prostě tíha Země, její vibrace jsou příliš těžké pro jemné bytosti našeho typu, ale… právě pro tuhle zkušenost jsme sem šli.

Jsou knihy, které vám otevřou nové úhly pohledu. Tohle je jedna z nich.

O autorech:

Wendy Kennedy – channelingu se věnuje přes patnáct let a pracuje s bytostmi z nejrůznějších hvězdných systémů i dimenzí. Na počátku devadesátých let začala mít vize, kterým jako většina lidí nerozuměla, ale jež ji inspirovaly. Začala je zkoumat a dostala se právě k channelingu. Ve skutečnosti netušila, co to je, a ani neznala nikoho, kdo by se této disciplíně věnoval. Pouze věděla, že se má channelingu věnovat.

Jedním z nejdůležitějších zdrojů se pro ni stali Plejáďané z deváté dimenze – Wendy skrze komunikaci s nimi pokračuje v rozšiřování řady jejich lekcí. Dnes vede channeling pro klienty na celém světě a pořádá soukromá i skupinová sezení.

Tom Kenyon – je jeden z nejuznávanějších léčitelů zvukem na světě. Několik desetiletí studoval vědomosti a zkušenosti z reinkarnací, sám se umí přesouvat mezi dimenzemi a stává se tak poslem informací. Zjišťuje, že spolu souvisí moudra buddhismu, egyptské vysoké magie, hinduismu, taoismu – to vše studuje s nesmírnou pečlivostí a o své poznatky se dělí  nejen v knihách, ale i na workshopech a zvukových CD.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2017, www.anch-books.eu

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více