Jste zde


Milujete zelený čaj? Vyzkoušejte Matcha Tea
Esoterika.cz

 

Je poměrně známé, že je zelený čaj doslova životabudičem. Proto se nedoporučuje popíjet ho v podvečerních hodinách nebo na noc. Kromě čaje si ale můžete se zeleným čajem vychutnat spoustu jiných dobrot. Nabízí je kupříkladu Matcha Tea. Ze zkušeností jejích zákazníků i z recenze, kterou nedávno učinil Radek z Ecoblog.cz, se vám bude její zboží určitě zamlouvat.

Zelený čaj, dobroty a další skvělé produkty

Stačí nahlédnout na stránky MatchaTea.cz a hned je vám jasné, že jde o e-shop orientovaný na zelený čaj. Přesně řečeno, jde o pravý čaj Matcha z Japonska. Najdete tady čaje, laskominy, Koysun produkty, také láhve a šejkry, abyste si nápoje pohodlně vyrobili. Nechybí ani pomůcky pro tradiční výrobu čaje nebo dárkové sady, které jsou ideální pro ty, kdo se rituálům s přípravou čaje rádi zabývají. A pokud vás zelený čaj okouzlil, můžete si koupit i doplňky pro fanoušky, jako např. klíčenku, Solubag či jiné drobnosti. Potřebovat samozřejmě budete i kvalitní rychlovarnou konvici.

Proč právě Matcha?

Matcha je 100 % zelený čaj rozemletý na jemný prášek. Nejsou v něm žádné přísady, konzervanty, není fermentován, je bez barviv, jednoduše je to čistý přírodní produkt. U běžného zeleného čaje se můžete setkat s výluhem ze sušených listů. Tady pijete dužinu listu čajovníku a rozdíl v chuti zaručeně poznáte. Matcha nakopne nejen vás, dodá vám energii, vyburcuje soustředění, ale i vaše spalování, které bude fungovat až o 40 % rychleji. Je zásobárnou antioxidantů s označením katechiny.

Co se týče srovnání s běžnými louhovanými čaji, Matcha vydá za 10 šálků zeleného čaje, co se týče zdravotního prospěchu. Denně vám postačí 2 šálky Matcha. Ti, kdo znají dobře své tělo pozorují, že jim Matcha pomáhá ke zklidnění a zlepšení soustředění. Funguje lépe i paměť a pozitivní dopad jde i za naší náladou. Může za to aminokyselina L-theynin, při níž mozek relaxuje, aniž bychom se cítili ospalí. Matcha obsahuje kofein, ale v kombinaci s L-theaminem nepůsobí obvyklou nervozitu. Má také pročišťující účinky a jedna porce obsahuje 30 % vlákniny. Chutná sladce a je opakem trpkosti katechinů. Tak dochází k vyvážení chuti, která je lahodná a zároveň osvěžující.

Projděte si recenzi Matcha Tea

Sami se můžete podívat, jak produkty Matcha Tea uspěly u Radka. Recenze na Matcha Tea zahrnuje víc produktů, a to čaje, šejky a zdravou tyčinku. Můžete se podívat, jak rychle mu balíček z e-shopu přišel, jak bylo zboží zabaleno, co chutnal první, jak vyrobil šejk, kterou snack bar zvolil… Ostatně tyhle reálné recenze se spoustou fotek jsou velmi oblíbené. Během pár minut se reálně seznámíte se zbožím, která vás zajímá.

Vyzkoušejte také Matcha Tea a zařaďte se mezi spokojené konzumenty téhle lahůdky, která má mnoho podob. Uvidíte, že si mezi zelenými čaji budete zase o něco více vybírat. Tuhle báječnou chuť i účinek budete chtít znovu a znovu.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno